Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Tanky? Sakra jdu se sbalit, budou tu za chvíli
  2. koblih69

    Takhle na dovolenou

    A nebo tohle, to bych asi vyzkoušel
    • 34
  3. koblih69

    Takhle na dovolenou

    Každá věc má svoje kouzlo, jako kluk jsem jezdil pod širák, pak pod stan... bylo to fajn
    • 34
  4. koblih69

    Takhle na dovolenou

    Naposledy jsem byl s přívěsem v roce 88 na Portě :D:D
    • 34
  5. koblih69

    Takhle na dovolenou

    Tak za mě už taky ne, ono při dnešních cenách ubytování to i ztrácí smysl.
    • 34
  6. Olej na Dieselu je černej po 1. nastartování. Já jezdím 1500-2000 taky... setrvačníky drží, EGR, FAPy a Turba se nezanášejí a ani na jiný bubáky nevěřím
    • 58
  7. 90 na dálnici?
    • 58
  8. Co by měl říkat?
    • 58
  9. koblih69

    Drážkový řemen

    Třeba toto: http://www.autodily-cardo.cz/rozvody/remenice-klikove-hridele-febi-fb-24628/
    • 17
  10. koblih69

    Který držák mobilu vybrat?

    Jednoznačně ten 1. [upravil dne 15/3/13 17:42 od koblih69]
    • 8
  11. koblih69

    Dekel sezona 2013/2014

    Taky ho porád ještě nemám :papa
    • 64
  12. koblih69

    Drážkový řemen

    Je to \"odpružená\" řemenice, musí se vyměnit. Bohužel je poměrně drahá ( v Kelly od cca 2,5 ), ale jde pořádit i za rozumné peníze - na netu od cca 1300,-
    • 17
  13. koblih69

    Drážkový řemen

    No on by asi ten řemen spadnout neměl, ale lepší by bylo kdybys vzal 15ctku klíč nasadil ho na ten šroub co vidíš na foto uprostřed té plastové kladky. A tím klíčem odklopíš ten napínák směrem od sebe ( stojíš před autem a děláš to shora ). Po odklopení se uvolní řemen a ty ho nasadíš na místo. Pak normálně jeď, ale kdyby to vydávalo zvuky nebo se rozsvítilo dobíjení, nebo tuhnul volant... tak zastav a podívej se co se tam děje. V nejhorším můžeš po cestě ten řemen shodit ale pak nepůjde servo a alternátor, ale dojedeš. [upravil dne 15/3/13 17:33 od koblih69]
    • 17
  14. koblih69

    Drážkový řemen

    Máš 15ctku klíč?
    • 17
  15. koblih69

    Drážkový řemen

    Jak daleko? Rachotí to po nastartování hodně?
    • 17
  16. koblih69

    Antena

    Tohle nemá smysl kupovat a tím spíš ne montovat.
    • 26
  17. koblih69

    Drážkový řemen

    Ne nejezdit !!! Vleze ti to do rozvodů a konečná
    • 17
  18. koblih69

    Letné pneu.. ale aké?

    Pokud kupuju nové pneu tak už jenom Michelin E. S. Výdrž je nesrovnatelná, takže se mi příplatek vyplácí. Je pravdou, že ta guma nemá všechny parametry na špičce, ale chová se dost dobře a výdrž mě prostě dostává. Hned v závěsu asi Continental...
    • 93
  19. koblih69

    čidla tlaku v pneu

    Myslím, že podhuštění to hlásí jen když se hýbe a za stání jen defekt. Zopakuj pokus s projížďkou.
    • 98
  20. Smarjá já na tebe zapomněl... kouknu na to.
  21. koblih69

    Prevodovkovy olej

    Bo to není Pežot
    • 10
  22. koblih69

    U Peugeot 206 nejde sundat buben

    Jo to je ono, tak teď už je to vlastně skoro dole.
    • 36
  23. koblih69

    Letné pneu.. ale aké?

    Vredestein asi Čína nebyla
    • 93
  24. koblih69

    tv a internet

    Nechceš napřed chvíli vybírat, těch typů ne nepřeberné množství? Není problém to koupit někde kde je pošta zdarma a kde se dá domluvit i na deklarované ceně. Ale určitě bych si pro sebe nevybral za pár minut.
    • 30
  25. Ta záruka je takovej holub na střeše... když si uvědomíš kolik tě stojí servis v autorizáku ( ten Citroen nebude nijak zázračně levný ) tak prostě přeplácíš tolik, že se to nemůže vyplatit.
    • 12
×
×
  • Vytvořit...