No on by asi ten řemen spadnout neměl, ale lepší by bylo kdybys vzal 15ctku klíč nasadil ho na ten šroub co vidíš na foto uprostřed té plastové kladky. A tím klíčem odklopíš ten napínák směrem od sebe ( stojíš před autem a děláš to shora ). Po odklopení se uvolní řemen a ty ho nasadíš na místo. Pak normálně jeď, ale kdyby to vydávalo zvuky nebo se rozsvítilo dobíjení, nebo tuhnul volant... tak zastav a podívej se co se tam děje. V nejhorším můžeš po cestě ten řemen shodit ale pak nepůjde servo a alternátor, ale dojedeš.
[upravil dne 15/3/13 17:33 od koblih69]