Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Zahradníci a sadaři poraďte

    Je to pomsta za to, že jsi pokácel švestku - to je svatokrádež, u Moraváka neomluvitelná
    • 20
  2. koblih69

    Motor zhasne při startu

    Pokud to je zastudna hned po startu tak to nebude lambda, ta se připojuje až se vyhřeje. Nedostatek benzínu by tomohl být, ale asi by se projevoval i při nějakém táhlejším stoupání na plný plyn - ale to jedině měřením. Tvůj problém bych viděl na špatnou bohatost směsi - tedy klapka, krokáč, čislo teploty, nebo netěsnost. Začal bych tím posledním, to nic nestojí. Dál bych važoval o zapalování (rampa, svíčky... )
  3. S ubýváním oleje by u tohohle motoru být problém neměl. Nicméně doporučuju neuvažovat tak, že to olej nežere a tím míň udržovat olej na středu nebo dolní části rysky. To má několik důvodů - náklony auta, degradace olejové náplňě (ono je sakra rozdíl jeslti je tam o 1/4 víc oleje nebo ne ) a hlavně taky to, že když budete potřebovat jet třeba dálniční rychlostí delší trasu tak si to olej vezme chtě nechtě. Takže za mě je potřeba olej pravidelně kontrolovat a udržovat na horní hranici ( samozřejmě nikdy ne přes ! )
    • 36
  4. koblih69

    PC velikosti flasky za 2000 Kč

    Atom s XP to ani komentovat nebudu. Je to opravdu jedině Excel, nebo stačí Export do XLS? Jsou tam nějaký makra a pod?
    • 11
  5. koblih69

    PC velikosti flasky za 2000 Kč

    No tak pokud pro tebe kancelářský balík = Word a Excel tak to asi budeš potřebovat Windows. :D:D
    • 11
  6. koblih69

    PC velikosti flasky za 2000 Kč

    Tak to nejde brát. Dneska má kde-který mobil silnější CPU a grafiku než tohle. Ale výkon by měl stačit na Full HD video a aplikací jsou zdarma tisíce. Má to USB na které dáš normální HUB připojíš klávku nebo další USB Periferie ... při troše hledání seženeš 1GB verzi pod 90 USD co chceš víc?
    • 11
  7. Mrkni sem: http://www.dzd.cz/cs/vyber-ohrivace-vody/#re6 Při střední spotřebě je denní objem teplé vody pro 5 osob: 360l / den. Samozřejmě, že u dětí se dá předpokládat výrazně méně, ale rostou.... [upravil dne 8/7/12 09:33 od koblih69]
  8. Osobně si myslím, že je to opravdu reklamovatelné. Nicméně mě to stálo komplet 2k a nemám v okolí žádný Peugeot kterému bych chtěl auto svěřit
    • 42
  9. koblih69

    motor 2.2 116kw

    Pokud dobře koukám tak by měl být 6,3 Bar při 2000 ot.... takže rozhodně sundat vanu, kouknout na sítko...
    • 7
  10. No tak to jste dobrý Podle všech výpočtů vychází 180l pro rodinu 2+2 jako minimum při ohřevu 2x denně. Spíš najdeš 220-240l stačí kouknout na internet na výpočet. Tedy pokud se nebavíme o tom, že ten bojler hřejete pořád Dalším faktorem je to, že nemůžeš hřát bojler na plno, ale měl by jet na nějakých 80%-85% teploty ... ale to už zabíháme mimo téma PS: ještě drobnost - když jsem letos měnil bojler tak původní byl navržený pro 3 osoby a byl tam 240... [upravil dne 8/7/12 08:01 od koblih69]
  11. Jsme 4 a máme 200l bojler a spíná se na sníženou sazbu jen 2x denně a nedostatkem teplé vody určitě netrpíme
  12. koblih69

    klima huci

    Chlapi neblázněte, dyť jen za poslední týden jsou tu o 406 min 3 témata a u všech to začíná stejně.... doplnit chladivo...
  13. Bude tam 17
    • 6
  14. koblih69

    Dá se přihlásit P 206 sedan?

    Jojo to je pravda proti tomu je Thalia krasavice Přihlásit by to podle mě jít mělo.
    • 13
  15. koblih69

    Dá se přihlásit P 206 sedan?

    Sorry za OT, ale možná ho stačí jen přivézt protože papíry tu po něm zůstaly :D:D
    • 13
  16. jojo není zač, jsou to přesně ty tvoje světla rozhodně lepší než kupovat nový celý světlo
    • 6
  17. koblih69

    407 sw - renovace za 250 000 ?

    No musím se přiznat, že jsem to odbornou pomocí nemyslel tak úplně servis
    • 14
  18. Pokud nemáš filtr s buničinou tak jsi mohl zacákat váhu vzduchu. Přes normání filtr se při delší jízdě a vhodné konstalaci hvězd procedí - vlastní zkušenost.
  19. Pokud by někde měl zašlý vnitřek světlometů nebo odešel motorek tak mám 2 pozitivní zprávy: 1. světla se dají rozebrat. Bohužel jsou slepená na silikon, takže nepomůže jejich nahřátí. Je to celkem peklo ve 2 lidech jsme je rozlepovali asi hodinu každé. Chce to trpělivost 2 čiroké šroubováky, ostrý nůž a cca 5cm špachtli. Následně se zase slepí na silikon. 2. motorek ze vyměnit. Stejný je například v 407 a pokud jsem dobře koukal tak je stejný i v Oktávce. Liší se jen \"kuličce\" která se dá vzít z původního motorku. Takže pokud vám odejde tak buď staré světlo z vrakáče a nebo nový motorek za 300,- Tu oktávku nevím na 100% ale podle obrázků to je na 95% ono. Takže až vám budou tvrdit v servise, že světlomety jsou nerozebiratelné a motorky nelze vyměnit tak je pozdravujete. PS: pokud se do toho někdo pustí tak upozorňuju, že sundání toho skla je fakt vopruz, ale stálo to za to. Obě světla jsou jako nová a motorky chodí jak mají.
    • 6
  20. koblih69

    TURBO

    Než se objednáš na servis tak bych nedělal nic. Prozatím můžeš max. 5x nastartovat a pokud to byla přechodná vada tak to přestane být v nouzáku a na diag zjistíš čím to bylo. PS: jinak doporučuju jiný (smysluplnější) nadpis, protože to s turbem nebude mít asi mnoho společného (kromě toho, že to běží v nouzáku...) [upravil dne 7/7/12 12:34 od koblih69]
    • 10
  21. koblih69

    407 sw - renovace za 250 000 ?

    No tak pokud jsi do toho nastrkal už 250 tis. tak opravdu nezbývá než vyhledat odbornou pomoc
    • 14
  22. koblih69

    Hypotéka - rada od Vás

    No vono nepočká... v dnešní době možná bude rád, že může počkat
    • 25
  23. koblih69

    Hypotéka - rada od Vás

    Schválení je rychlý, ale musíš mít podklady- znalecký posudek ... aby se dalo něco schvalovat. A to chvíli trvá.
    • 25
  24. koblih69

    Aktuálně o všem II.

    Nemáš ucpané odtokové otrory pod čelním sklem?
  25. koblih69

    Hypotéka - rada od Vás

    Asi tady budou větší odborníci takže jen pár bodů: u některých bank mít účet musíš, u jiných ne, ale založení nneí problém, samozřejmě, že to měsíčně něco \"žere\". Peníze složit jdou, ale zjisti si konkrétní podmínky, Někde je to za poplatek, někde zdarma, ale jen ke dni uplynutí fixace, jinde úplně bez poplatku... ale podmínky se můžou poměrně zásadně lišit. Nijak bych se tím netrápil, dal si dohromady podstatné věci - tedy částku, dobu trvání, možnosti předčasného splacení, pojištění ... a s tímhle zadáním si oběhnul banky a požádal o nabídku.
    • 25
×
×
  • Vytvořit...