Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Napínací excentrická kladka má OEM kód: 5751 29, ale nějak se mi ten popis nezdá, není problém v řemenici?
    • 20
  2. koblih69

    Hlučné HDI

    Možná by bylo dobré to nahrát... Podle otáček by to mohl být nástup turba, ale bez poslechnutí... [upravil dne 17/9/12 20:17 od koblih69]
  3. 807 nemám, ale předpokládám, že jako u jiných modelů je tam ten klobouček jen namáčklý.
    • 6
  4. koblih69

    Lidskej vkus

    Ta felda jak bylo řečeno - Křídlo nee a nějak poladit ten vejfuk a jinak myslím, že celkem slušná práce
  5. koblih69

    výměna brzd 308 1.6 benzín

    Tady máš příklad na 307: myslím, že si uděláš obrázek. Není to nic složitého. Co se týká značek tak u těch osvědčených se nespleteš: Teď jsem dával na 407 TRW - super, na menší auta klidně Bosch, jinak samozřejmě ATE ... [upravil dne 17/9/12 18:36 od koblih69]
  6. koblih69

    Mračítka - Peugeot 407

    Tak jenom pro info (abychom zapudili zlé sny) nastíním aktuální situaci: Pravá forma - hotová, 1. vzorek je hotový, myslím, že dopadnul dobře. Levá forma - hotový korpus, suší se pak vytmelit, rozleštit a 1: vzorek. Následně dám info a spustíme to. Na to mám tak 4 týdny - pak nastupuju na starý kolena dálkově do školy a to už budu úplně mimo
  7. koblih69

    netěsné turbo

    Myslím, že je to nějaké spletené, prosakující olej středem turba je do určité (minimální) hranice běžné, ale to je neznatelný únik ( jen olejový film v hadicích ). Přetěsnění není tak jednoduché - je to v podstatě částečný repas turba. Jak by to ale mohlo souviset se startérem to teda opravdu nevím.
    • 21
  8. koblih69

    Vynechává servo

    Pokud byl uvnitř olej tak máš vadné to středové gufero - viz můj odkaz s repasem výš. Gufero je běžně dostupné, možná bych nějaké doma i našel. Teoreticky bych mohl zapůjčit i trn k nalisování gufera. Pozná se to jednoduše - pokud olej postupně ubývá tak to prostě prosakuje do serva. [upravil dne 17/9/12 18:22 od koblih69]
    • 26
  9. koblih69

    Zadní ložiska

    Kupoval jsem SNR, tuším že 970,- Pak tam byl ještě FAG za 1100,- obojí je myslím v poodě. Starline bych určitě nedal. Pokud je jen trochu rozumná cena dávám SKF, ale tady nebyla...
    • 76
  10. koblih69

    zadní brzda 307 sw- rychlá rada

    Váleček musíš při zatláčení otáčet, ten závit jedině zavařit a říznout novej. Ale asi bude levnější koupit novej ten kalibr (držák ) na který se montuje třmen.
  11. koblih69

    Lidskej nevkus

    Pokud někdo jezdí kolem komína tak mu to možná nevadí já taky nesnesu ani lístek
  12. koblih69

    Lidskej nevkus

    Mimo toho že je to hnusný to musí být i praktický když se ta palubka odráží
  13. Optimální otáčky jaksi u auta neřeším, na otáčkoměr nekoukám. Stačí motor poslouchat a není problém. Je to podobná diskuse jako na jakou rychlost jezdit ve městě ... přece tak aby šel motor pravidelně bez vibrací a nebyl naopak vytočený. Záleží jestli jedeš do mírného kopce nebo naopak... stačí trochu citu.
    • 22
  14. koblih69

    CPU 100%

    Poškozené soubory kolují ve správných verzích na netu, nabootovat a překopírovat soubory se dá buď z instalačního CD neo různých servisních CD, kterých je taky kopice. Ano bude to bez myši, ale to snad nevadí Nicméně to neznamená, že pak bude vše OK, takže jednoznačne reinstalace.
    • 32
  15. koblih69

    Blikání kontrolek...

    Pokud je na rotoru mezizávitový zkrat tak se to v podstatě nedá změřit jinak než připojit se zátěží a měřit proud. Je to taky poznat na chování - chod je trhavý a má nižší otáčky. Mimo jiné se taky může dostávat do mrtvé polohy - což by mohl být tvůj příklad. Firmy, které repasují startéry a alternátory to kontrolují, pokud to děla někdo na stole tak max vymění cívku, ložiska nebo uhlíky. Což ale ve většině případů stačí... Vyzkoušej to a uvidíme co dál.
    • 17
  16. koblih69

    Lidskej nevkus

    Doufám, že to má napuštěný proti červotočům
  17. koblih69

    hlášení ABS ESP

    No tak bez diagnostiky nemá asi smysl zkoušet nic, ne?
    • 71
  18. koblih69

    CPU 100%

    Postupů jak se zbavit aktivace je na netu spousta... nicméně pokud tam nemáš něco důležitého tak se na to vykašli, a nainstaluj čísté windows...
    • 32
  19. koblih69

    PROHIBICE

    Božkov Spiced neznám, ale jeden z mála rumů vyráběných klasicky u nás byl Key Rum. Zbytek je jen ochucenej špiritus.
  20. koblih69

    Pomoc s vyberem auta :)

    Osobně bych taky volil 406, ale pokud s tím bude jezdit ženská tak je to pro ní celkem velký. 307 bude za ty prachy asi celkem pelech. Ale třeba vzhledově vypadá uvnitř 307 moderněji než třeba 406, ale to je tak všechno.
    • 20
  21. koblih69

    Blikání kontrolek...

    Jde o to, že jsi psal, že před týdnem jsi nechal zrepasovat startér a takže předpokládám, že ten kdo to dělal odvedl sou práci pořádně a startér je OK. Pokud ne pak doufám, že jsi mu to nedal dělat znovu To že ti auto nenastartovalo na kabely není až tak neobvyklý pokud by byla ta tvoje úplně mrtvá a ty kabely byly tenší tak to nebude stačit. Jestli jsi zkoušel jinou baterii přímo bez kabelů tak pak ano. Baterku nabij a nech jí odstát, nebo chvíli zatíženou. Měla by mít cca 12,5 pokud má pod 12 tak je s ní amen. Samozřejmě můžeš mít se s tartérem pravdu, jde jen o to, že roměření je otázka chviličky a nic to nestojí. Na rozdíl od startéru.
    • 17
  22. koblih69

    Lidskej vkus

    Ten přední nárazník by ve vlákně nevkus vyhrál cenu týdne - fujtajbl
  23. koblih69

    Blikání kontrolek...

    Zajímavý postup tu baterku jsi už měřil?
    • 17
  24. koblih69

    Lidskej vkus

    Ty 607 vypadají dost nemocně, ta černá je OK
  25. Ten červenej leze, ale ten modrej vypadá, že se stočil do kuličky a jede dolů
    • 40
×
×
  • Vytvořit...