Jde o to, že jsi psal, že před týdnem jsi nechal zrepasovat startér a takže předpokládám, že ten kdo to dělal odvedl sou práci pořádně a startér je OK. Pokud ne pak doufám, že jsi mu to nedal dělat znovu
To že ti auto nenastartovalo na kabely není až tak neobvyklý pokud by byla ta tvoje úplně mrtvá a ty kabely byly tenší tak to nebude stačit. Jestli jsi zkoušel jinou baterii přímo bez kabelů tak pak ano. Baterku nabij a nech jí odstát, nebo chvíli zatíženou. Měla by mít cca 12,5 pokud má pod 12 tak je s ní amen.
Samozřejmě můžeš mít se s tartérem pravdu, jde jen o to, že roměření je otázka chviličky a nic to nestojí. Na rozdíl od startéru.