Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Trasenie volantu pri brzdeni

    No já teda spíš myslel tohle
    • 13
  2. koblih69

    Vrácení poštovného či ne....

    Jedná se o tzv. distanční obchod, ve kterém podle mého názoru lze vždy odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů a bez udání důvodu. V takovém případě má kupující nárok na vrácení poštovného - viz V § 53 odst. 7 obč. zákoníku. Nad tím visí Evropská směrnice, která způsobila ten boom - 97/7/ES, kdy na základě 1. rozsudků se o tom začalo mluvit i u nás. Rozsudky pokud vím vždy dopadají ve prospěch kupujícího a to i v případě poštovného vynaloženého na vrácení výrobku. Takže i když se mi to osobně zdá nelogické, protože prostě prodejce ten náklad vynaložil tak správné by bylo poštovné vrátit. Osobně jsem se vždy s kupujícím i prodávajícím dohodnul, poštovné bych nepožadoval, protože mi to nepříjde správné. [upravil dne 15/10/12 19:30 od koblih69]
    • 21
  3. koblih69

    ochrana proti kunám

  4. Na pinu 5 by měla být zem a ty musíš spojit 19 s 20 a připojit je na zem - tedy pin 5.
    • 47
  5. koblih69

    sportovní filtr ?

    Zachycuje vlhkost, která postupně promáčí papír a sviní váhu vzduchu.
    • 7
  6. Rusky umíš? No to podstatný je tam vlastně anglicky a případěn Španělsky http://peugeotclub.info/forum/viewtopic.php?f=15&t=81653&start=0
    • 47
  7. koblih69

    JBL 406 sedan

    Kucí, nic ve zlém, ale když tady polemizujete o kvalite zvuku z rádia tak bych jenom podotknul, že je kvalitativně podstatně lepší než MP3
    • 44
  8. koblih69

    Trasenie volantu pri brzdeni

    No tak spíš jde o to, že v nějkaé krizové situaci to auto pořádně nesedí.
    • 13
  9. koblih69

    Trasenie volantu pri brzdeni

    Zvednout, prohlídnout a kotouče změřit \"hodinkama\" to že jsou 2 měsíce nic neznamená.
    • 13
  10. koblih69

    Trasenie volantu pri brzdeni

    Vůle na přední nápravě a nebo vůle třmenů.... ale jak jsi přišel na to, že kotouče jsou OK?
    • 13
  11. Sem nic neslyšel a to jsem koukal na balkóně
    • 31
  12. koblih69

    Drhnutí a vrzaní spojky P405

    S tím stříkáním u spojky bych byl opatrný, ale budiž. Každopádně s tím WD to nebude mít dlouhé trvání
    • 14
  13. Nene paragán nám proletěl panelem na Fotovoltaice... nebly to hezkej pohled.... Do chladících věží taky nepadat.... hlavně né ve Voroněži
    • 31
  14. Když nám zase nepadne do elektrárny tak ať si skáče...
    • 31
  15. koblih69

    Nechytam signal - radio

    Osobně bych to hodil po psovi, stejně to pořádně hrát nebude, dal bych tam kvalitní anténu s vestavěným zesilovačem a bude klid. [upravil dne 14/10/12 19:27 od koblih69]
    • 25
  16. koblih69

    V čem vozíte nářadí

    Von je nemá vystavené, já mu normálně řekl, že ten pajšl nechci a za kolik jí pak dá. Vlezel do auta a tam jich měl několik prázdných. Ptal jsem se ho a řekl, že jich má ještě hodně plných i prázdných.
    • 50
  17. koblih69

    Nechytam signal - radio

    Pokud dobře vidím tak na foto není ta origo ploutvička s velmi slušným zesilovačem co se dávala třeba na 607, ale taková ta levná s mizerným příjmem která je tak pro zlost. Třeba se pletu...
    • 25
  18. koblih69

    co s motorem po 300tis km?

    Proto doporučuju se pořádně povozit v nějaký hachle.
    • 38
  19. koblih69

    V čem vozíte nářadí

    Ta za 100,- byla plná podobně jak píšeš, ale to tam měl nějakej hnědočech... Tech chlapík co je tam prodává vlevo až vzádu spolu s nějakými pneu a koberečky mi jí dal poprvé tuším za 120 a podruhé za 80,- Měl tam i plné a za ty chtěl myslím 200,- nebo 250,- jak píšeš.
    • 50
  20. koblih69

    V čem vozíte nářadí

    Jojo už jsem tam kupoval min 3. cena kolem 100,-
    • 50
  21. koblih69

    spínací relé

    Co to bylo přesně za chybu?
    • 14
  22. koblih69

    Cena za nový klíč

    Hoď sem fotku toho klíče
    • 18
  23. koblih69

    Cena za nový klíč

    No dělej jak myslíš. Pokud máš současný s DO ve špatném stavu koupil bych futrál za ár USD a převlíknul ho. Pak bych koupil obyč s Immo a nehcla si immo naklonovat někde kde dělají autoklíče. To by bylo asi nejlevnější řešení.
    • 18
  24. koblih69

    Cena za nový klíč

    A co potřebuješ za klíč? S Do nebo jen s imobilizérem?
    • 18
  25. Kolik jsi toho od té doby najel?
    • 35
×
×
  • Vytvořit...