Jedná se o tzv. distanční obchod, ve kterém podle mého názoru lze vždy odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů a bez udání důvodu. V takovém případě má kupující nárok na vrácení poštovného - viz V § 53 odst. 7 obč. zákoníku. Nad tím visí Evropská směrnice, která způsobila ten boom - 97/7/ES, kdy na základě 1. rozsudků se o tom začalo mluvit i u nás. Rozsudky pokud vím vždy dopadají ve prospěch kupujícího a to i v případě poštovného vynaloženého na vrácení výrobku.
Takže i když se mi to osobně zdá nelogické, protože prostě prodejce ten náklad vynaložil tak správné by bylo poštovné vrátit.
Osobně jsem se vždy s kupujícím i prodávajícím dohodnul, poštovné bych nepožadoval, protože mi to nepříjde správné.
[upravil dne 15/10/12 19:30 od koblih69]