Hm tak to je pech, doufal jsme, že aspoń do prvních modelů, tak to je špatně. Pak bych sáhnul po 66kw ale nechtěl bych Siemens. 1,6 je super motor, moderní a pod... ale na mě dojem neudělal ať už problémy s turbem a pod, ale má výbornou spotřebu. Takže to už raději 100kw, a když tak nad tím přemýšlím možná bych stejně šel to toho 8-mi ventilu 2,0 i přes FAP.