Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Měnič tlaku

    Taky názor
    • 23
  2. koblih69

    Měnič tlaku

    Odkaz na kelly často nefunguje... třeba teď
    • 23
  3. koblih69

    Nejde mi naformátovat disk

    Napřed odebrat oddíl...
    • 23
  4. koblih69

    Nejde mi naformátovat disk

    Vyzkoušej to v nouzovým režimu
    • 23
  5. koblih69

    Nejde mi naformátovat disk

    Šak Radko Hurvajzič jen tak žertoval
    • 23
  6. koblih69

    Nejde mi naformátovat disk

    Akorát je dobré si být \"tak nějak jistý\" který disk odebíráš
    • 23
  7. koblih69

    Nejde mi naformátovat disk

    No asi tak nějak... jinak tohle si poradí se spoustou neobvyklostí: http://www.slunecnice.cz/sw/easeus-partition-manager/
    • 23
  8. No ale reálně jsi řízený aktuální potřebou ne?
  9. Tohle je taky jedno z nesmrtelných témat
    • 23
  10. No tak operativní plánování bych si ještě vyložit dokázal - prostě je potřeba operace plánovat aby nekolidovaly vozíky s pacienty před operačním sálem... ale horší je pro mě pojem \"just in time\" když to převedu tam kam asi pojem patří tak by to znamenalo, že jsi řízený \"aktuální potřebou\" pokud to však uchopíme z druhé strany tak si to představuju tak, že zaklepeš na dveře, ty se otevřou a personalistka zvolá \"jste tu právě včas\" PS: poznámka maturantky je opravdu dobrá, pokud totiž takhle nějak vypadá tvůj životopis tak budeš mít dost problém někoho přesvědčit, že má smysl do tebe investovat peníze a čas a ty to pak vrátíš. Vem nějakou brigádu, zamysli se nad tím co bys chtěl do budoucna dělat a začni hodnotit jeslti znáš nebo umíš aspoň to základní co je třeba. Pokud ne tak na tom začni pracovat. Pak si najdi firmu v oboru a klidně tam zašni dělat pomocnou práci, je to dobrý start nahoru.
  11. koblih69

    Lidskej nevkus

    Vypadá to sice jako origo, ale to neznamená, že je to tím pádem dobrý. Křídlo i rampa je hnus fialovej, potkat to někde venku tak mi to urve bránici a projedu škarpou
  12. Jenže ty máš jiný motor....
    • 82
  13. Chyba bude v obvodu téhle pojistky. Třeba vezmi normální malou žárovku na 12V a zapoj jí místo pojistky. Projdi kabely co to napájí (hlavně tam kde jsi poslední dobou něco dělal), pořádně s nimi zahýbej a pokud s eti v půběhu žárovka rozsvítí máš místo ve kterém je problém.
    • 12
  14. U některých aut se to dá vypnout dlouhým stiskem toho tlačítka na odemknutí... PS: no jo od určitého věku se manželky nekradou
    • 6
  15. nemáš foto? Taky jsem tak přemýšlel... ale navařils je dovnitř nebo na čelo ořechu? Aha, možná zvenku jsi to myslel [upravil dne 30/11/12 20:25 od rollroll] Už bohužel ne, vzal jsem oříšek po obvodu jsem v místech těch trnů říznul flexou drážku. Do drážek jsem naskládal cca 2cm dlouhé tyčky vhodného průměru z tvrdokovu a nahoře je bodnul svářečkou. Pak jsem je to nasadil na šroub, porovnal opatrně kladívkem tak aby to sedlo a přivařil i po obou stranách. Pokud vím tak majiteli funguje dodnes.
    • 15
  16. koblih69

    Mračítka - Peugeot 407

    Tak v pondělí posílám Jirka12 a Brizan
  17. To že to není v závadách nic neznamená. Ten co dável Ferry MAP je taky dobrej tip !
    • 18
  18. koblih69

    Co je to za auto? (po x - té)

    To už je blízko, ale dalo by se to uznat je to Datsun Fairlady Roadster [upravil dne 1/12/12 09:44 od koblih69]
  19. Tak ať si kamarád koupí třeba I30, v servisu mu pak budou tvrdit, že to není vada, ale vlastnost Osobně si mylsím, že kdyby to byla lambda tak by jí kamarád prostě vyměnil a jezdil dát... takže je otázka jak velkej kamarád to je Bohužel ve spoustě servisů udělají diag. a podle hlášky mění díly. Takže třeba hláška \"překročena regulace lamda\" pro ně přece znamená že je špatná lambda. Ve skutečnosti je problém v tom, že rozsah lambdy nestačí pro regulaci.... Hned po startu auto nereguluje na lambdu. Většinou až tak po 30-60s takže vyzkoušej natočit a hned vyrazit a potom nechat stát 2 minuty a udělat to stejné. Pokud se bude chovat stejně asi není problém v lambdě. Může to být spousta věcí - čidlo teploty, špinavá klapky, vadný krokový motorek, netěsné sání ... ale třeba i horší svíčky a pod. Nicméně nebývá to drahá závada.
    • 18
  20. koblih69

    Co je to za auto? (po x - té)

    Nene
  21. koblih69

    Co je to za auto? (po x - té)

    Tak třeba ....
  22. koblih69

    Co je to za auto? (po x - té)

    Tak Messerschmidt Kabinenroller ...
  23. koblih69

    Co je to za auto? (po x - té)

    Heinkel Kabine ?
  24. Jsou tam 4 bezpečáky, jen mají na sobě plechové krytky... Jsou to ty Sicurit, jak jsem psal kupoval jsem je v Kelly za cca 350,- S rvnou dosedací plochou
    • 33
  25. No tak je pravda, že musím ten drát hodit z vonkna
    • 15
×
×
  • Vytvořit...