Něco mi to připomnělo... máme firmení razítko na kterém je uvedeno sídlo firmy - tedy Praha. Nicméně tím pádem není možné \"na vsi\" nic vyzvednout. Teda vlastně jo, musí se vypsat takové čestné prohlášení... no když už to začalo být otravný koupil jsem sestavovací razítko Trodat. Dal tam název firmy, místní adresu a ejhle, pošťáci jsou spokojení