Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. OEM kód je: 1109 R6 Vhodná a levná náhrada je například Champion CH XE131 - cena v Kelly bez klubové slevy 156,-
    • 28
  2. koblih69

    výfuk-koncovka

    Nestřílet !!!! :mrk
  3. Něco mi to připomnělo... máme firmení razítko na kterém je uvedeno sídlo firmy - tedy Praha. Nicméně tím pádem není možné \"na vsi\" nic vyzvednout. Teda vlastně jo, musí se vypsat takové čestné prohlášení... no když už to začalo být otravný koupil jsem sestavovací razítko Trodat. Dal tam název firmy, místní adresu a ejhle, pošťáci jsou spokojení
    • 70
  4. Dej raději VIN ať je jistota
    • 28
  5. Obvykle jsou jen přehozené piny 4 a 7 na konektoru A, takže je stačí vypíchnout z konektoru a přehodit mezi sebou. Někdy mívá rádio vzadu pojistku, která se dá přesadit do druhé polohy.
    • 15
  6. koblih69

    Veľa prúdu- napätia v zásuvke

    Píše: .....Mám doma jedno automatické zariadenie ktoré spušta čerpadlo ... tak tím snad myslí napájení toho zařízení ne?
    • 13
  7. koblih69

    Veľa prúdu- napätia v zásuvke

    Normou povolené rozpětí je od roku 2008 pokud si dobře pamatuji 207 - 253V takže nevím co bys chtěl na 248V řešit. Většina spotřebičů s tím počítá (stále jsou země kde je standard 250V). Ano žárovky vyráběné na 220-230V při tomhle rychle odcházejí. Většina spotřebičů ale dnes nemá Trafo, ale řízený zdroj a tak je mu to +- jedno. Myslím, že tvůj problém je někde jinde ( napěťové špičky a pod. ). Půjč si od někoho UPSku a vyzkoušej to přes ní. [upravil dne 12/12/12 12:56 od koblih69]
    • 13
  8. koblih69

    nestartuje 406 HDi

    Shell nic neznamená, u nás na jihu je to spíš katastrofa... Vymeň filtr a vyzkoušej to.
    • 15
  9. 1. naprosto chápu i když je to hnusný jak noc tak to jsou některý holky taky... 2. Ano jak jsi správně napsal tak to nemá žádný vliv na zahřívání motoru, ale na menší ochlazování pomalou jízdou v době kdy už je otevřený termostat. S tím problém nemám a od té doby co jsme prodal škodovku 120 podobné problémy nepamatuju Tak se omlouvám za a už nebudu plevelit
  10. K čemu je to všechno dobré?
  11. koblih69

    Leštění

    Kolik by sis účtoval například za tohle víko?
    • 15
  12. Měl jsem to napoprvé heč
    • 28
  13. koblih69

    Tablet 5000-7000,-

    Sencor jako takový už neexistuje, je pouze značka sencor a to ještě v několika odvětvích. Pod touto značkou se pak vyrábí Low-End v Číně jen si vyberete značku pod kterou to přijede ( Sigmatec, Sencor, Evolve ... )
    • 75
  14. Nesnáším když vidím jak z těch aut předemnou lítá sníh na moje sklo, takže já ometu celý auto.
  15. koblih69

    zapsani kol do TP

    No jo, jenže to je v Kolíně :D:D
  16. koblih69

    Robotický vysavač

    No tak jo, uvidíš jakou radost bude manželka mít
    • 38
  17. koblih69

    Robotický vysavač

    no já teda myslel jenom ten kostýmek...
    • 38
  18. koblih69

    Robotický vysavač

    Myslím, že ses rozmyslel dobře, zároveň máš dalsí tip na dárek....
    • 38
  19. nebo chyba měření... něco to brát musí
    • 15
  20. koblih69

    airbag

    Jednotka se musí buď vyměnit nebo reaktivivat, reaktivace se nedá udělat přes PP2000
  21. hm s tím bych raději moc netřásl...
    • 47
  22. koblih69

    Tablet 5000-7000,-

    Nechápu v čem je nevýhoda 4:3, Stačí mi ten nesmzsl u NB ...
    • 75
  23. Šmarjá, nějaký erupce na slunci?
    • 46
  24. koblih69

    Robotický vysavač

    Koukám, že se naše čivava musí ještě hodně učit
    • 38
  25. koblih69

    Robotický vysavač

    Tohle téma už tu někde je. Doporučuju vyzkoušet, rozumný začínají kolem 10 tis., ale i tak je to spíš jenom vhodná zábava pro psa
    • 38
×
×
  • Vytvořit...