Kašli na to.
... pokud jsi v tom autě nepřišel o panictví nebo jsi v něm nedojel pro svůj 1. kontrakt za milion tak to nedává vůbec žádnej smysl. Peníze se dají \"vyhodit\" smysluplněji, třeba: http://www.fod.cz/
[upravil dne 4/3/13 18:29 od koblih69]