Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Proč vlastně tomu autu ubližuješ?
    • 21
  2. koblih69

    Tak kdopak ještě nepřezul

    A pak že se letos se ještě nikdo nezeptal
  3. Origo je tuším 26 takže potřebuješ min 31?
    • 21
  4. Už mám stáhnuto všechno co jsem tenkrát hrál, vlezl jsem si do poštovní schránky a čekám u štěrbinky až dorazí [upravil dne 4/3/13 19:04 od koblih69]
    • 15
  5. Jestli máš do něčeho takového chuť mrkni po něčem co si to zaslouží.
    • 35
  6. koblih69

    Když není po ruce hasičák

    Hasiřák taky vozím, ... tohle téma už tu taky párkrát bylo... každopádně je tak malej hasičák stejně víceméně na nic, ale pocit dobrej
    • 56
  7. koblih69

    Když není po ruce hasičák

    No tak Roomster to není žádná škoda... doufám, že to byl 3 válec TDI
    • 56
  8. ... nebo se dá třeba stočit kužel a dát podložku ...
    • 21
  9. Kašli na to. ... pokud jsi v tom autě nepřišel o panictví nebo jsi v něm nedojel pro svůj 1. kontrakt za milion tak to nedává vůbec žádnej smysl. Peníze se dají \"vyhodit\" smysluplněji, třeba: http://www.fod.cz/ [upravil dne 4/3/13 18:29 od koblih69]
    • 35
  10. Nezlob, to už je tu omleté asi 100%
    • 21
  11. koblih69

    Odpojena hadicka 307 2.0HDI 66kw

    koukej to zapojit lenochu.... Hadička 10 musí vést do toho klobouku na EGR (číslo 1 ) a na druhé straně toho solenoidu (číslo 6)
    • 21
  12. koblih69

    Odpojena hadicka 307 2.0HDI 66kw

    Straki ti hned na začátku napsal, že to bude asi od EGR... tak mu věř. Pokud by to bylo od Turba tak bys to asi poznal ;)
    • 21
  13. koblih69

    Oprava bŕzd na 307SW

    Které přední / zadní? Ty co drží třmen v kalibru a nebo kalibr na těhlici?
    • 33
  14. koblih69

    Odpojena hadicka 307 2.0HDI 66kw

    Tak se těš dál, komu není rady tomu není pomoci
    • 21
  15. Auto pěkné a ty hyzdiče v podobě korálků kolem mlhovek tě snad časem přejdou
  16. koblih69

    Plasti Dip a víko nádrže

    To se musíš domluvit tam kde ti to budou dělat. Podle materiálu ze kterého to je ti řeknou. Nicméně je to roztok kyselin a elektrolýza, takže poměrně agresivní záležitost. Nebo to prostě nech nastříkat komaxitem...
    • 12
  17. koblih69

    Odpojena hadicka 307 2.0HDI 66kw

    Bude to znít divně ale ano, má...
    • 21
  18. Jo to já taky, taky na favoritu... kloub se mi pak kousnul v 130ti na dálnici při předjíždění kamionu... celkem zábava
    • 15
  19. koblih69

    výměna motoru RFR 406 coupe

    EGR se u benzínů samozřejmě zanáší, natrápil jsem se s tím docela dost, ale souhlasím nezaslepovat.
    • 14
  20. Pokud máš prasklou manžetu tak bys jí měl hlavně okamžitě vyměnit... ta vazelína je z toho kloubu.
    • 15
  21. Manžeta je prasklá? Tak na co se vlastně ptáš?
    • 15
  22. koblih69

    Úprava na xenony

    Ano bude to lepší než dodělaná HID sada, přesněji řečenu bude to méně špatně... 407.
  23. koblih69

    Úprava na xenony

    Je to tak na př. i zadní nápravě jsou inklinometry... mimochodem třeba u 607 neustále porouchaný ...
  24. Medvědě, vzpomínáš co jsem ti za 18 nabízel? A to bylo pravidelně servisovaný jen nasednout a jet
    • 22
  25. koblih69

    Tipy na univerzální dálku K AUTU

    Montoval jsem pár těhdle levných a zatím bezproblémů http://www.dstechnik.cz/dalkove-ovladani-s-odolnymi-ovladaci/gains-lk-203st-4249.html?qkk=84e25a5827d696827e0dd3518cec823d
    • 23
×
×
  • Vytvořit...