Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    podávací čerpadlo

    Na Aukru bývají k prodeji levná Polská čerpadla, ale u těch se pohybují ceny na netu pod 1000,- Nicméně většinou vcelku chodí bez problémů-
  2. koblih69

    mastna hadice od IC

    No když to pořádně nafoukáš, tak hadice praskne a to je rána jako by ti někdo hodil v autě pod nohy petardu
    • 23
  3. koblih69

    Únik oleja zo serva + olej

    Nešťourej Tak holt vezme baterku a posvídí do díry
    • 24
  4. koblih69

    Únik oleja zo serva + olej

    Použij ten TOTAL
    • 24
  5. koblih69

    Únik oleja zo serva + olej

    Zatímco my máme spoustu času vodpovídat. Tohle mi nepiš nebo přestanu odpovídat...
    • 24
  6. koblih69

    Únik oleja zo serva + olej

    Marčelíno von myslí do serva ...
    • 24
  7. koblih69

    Únik oleja zo serva + olej

    Olej se ztrácí buď pod manžety - což znamená repasi řízení (plně funční mám na prodej) a nebo v motoru čerpadla, tady máš jak na opravu:
    • 24
  8. koblih69

    Únik oleja zo serva + olej

    Tak se nepřetrhni, protože tím nic neuspěcháš ryska je na tom cafourku, který trčí z víčka.... [upravil dne 6/3/13 20:53 od koblih69]
    • 24
  9. koblih69

    co nove 407ckari?

    Přesně, zatímco já se jako debil napřed zeptám jaký máš šrouby na kolech teď, když ty šrouby u kterých jsi řekl že asi ano, tam skoro určitě nemáš... věšteckou kouli jsem zapomněl doma. Akorát jsem se ti jako idiot zkoušel poradit... raději meleš pořád dokola jak ti nikdo nerozumí místo toho abys třeba vyfotil jeden šroub. Ale tím tě v autorizáku jistě nebudou obtežovat. Naposledy když jsem se ptal tam stál jeden šroub na origo alu 219,- Kč, tak přeju dobrý nákup
  10. koblih69

    Únik oleja zo serva + olej

    Člověče o 3 příspěvky níž máš přece vlákno o tomhle tématu tak proč zakládat nové?
    • 24
  11. koblih69

    Prosba o hlas - Aša

    Sem si říkal, že by se Přéma tak rozněžnil
    • 40
  12. koblih69

    ucpané ostřikovače

    Tyhle?
  13. koblih69

    co nove 407ckari?

    OK to bude nejlepší Připrav se, že ti budou klást podivné otázky jako třeba: jaký šrouby máš teď na autě a podobně :D:D Na rozdíl od nás jím snad ty šrouby aspoň ukážeš [upravil dne 6/3/13 19:08 od koblih69]
  14. koblih69

    ake rozmery letnych pneumatik

    A přemýšlel jsi nad tím při otevřeném TP? Nebo prostě jen tak nahodíš rozměr který tě napadne?
    • 14
  15. koblih69

    co nove 407ckari?

    Jestli mají být jiné tak jaké ... ale když se zeptám jaké tam máš tak napíšeš asi. Tak asi nemusíš kupovat žádný. Ale já o tom pochybuju.
  16. nebo v inzerci
    • 33
  17. koblih69

    Kam s autem na jihu Čech?

    Jak jsem psal v jiných vláknech tak 100% spokojenost mám (a teď už i někteří další čelnové) a autoservsem Zoch Holečkov. Přesto, že je to z ruky tak tam vozí auta i firmy z ČB. Výborný karosář (vlastní lakovna), \"stará škola\" takže vše je poctivě udělané. Kdyby nemělo být tak raději zakázku odmítne. Ceny velmi dobré, delá i sortiment TOTAL za velmi slušné ceny...
    • 37
  18. koblih69

    Gufero diferenciálu

    Když koukneš na tenhle obrázek tak ten průměr malé \"d\" je místo kudy prochází hřídel. V tom místě je vidět na tom řezu že je to do V a tý špičce se říká břit. Pokud se nemázne a guma jde na suché železo tak se při prvním otočení zničí a gufero přestane těsnit. [upravil dne 6/3/13 16:59 od koblih69]
    • 15
  19. Po shlédnutí manuálu jsem rezignoval a přepínám na \"Game Boy\" :D:D
    • 15
  20. Tak je tady, pádle je to neskutečný a manuál je tlustej asi 5 cm... ale Arkanoid na tom jede zkusím stáhnout Counter Strike
    • 15
  21. No to víš litina se vaří špatně, musí se to umět, jinak to zase popraská, u svodů který jsou hodně tepleně namánaný zvlášt. Nedával bych to nějakýmu šmlouvi, ale třeba nejbližší svářečská škola.
    • 33
  22. koblih69

    co nove 407ckari?

    No protože pokud máš tyhle na plecháčích tak to na origo alu půjde pokud ne tak to nepůjde... Mimchodem debata o používámí těhdle šroubů na plecháčích už tu taky proběhla... já je považuju za nouzové.
  23. koblih69

    co nove 407ckari?

    Ty máš na plecháčích tyto šrouby?
  24. To je obvyklý problém, lambda potom nedává správné hodnoty, takže zavařit a uvidíme.
    • 33
  25. Super, otázka :D:D Co třeba napsat co máš za motor, případně rok,. co máš za systém LPG.... Každopádně prasklé svody vadí dost zásadně.
    • 33
×
×
  • Vytvořit...