Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    mate prezuto?

    Já nějak nechápu k čemu je dobrý vůbec ty zimní gumy obouvat, když je pak někdo chce vyzout ve chvíli kdy včera ráno bylo -8 a dneska jsem v lese narazil na led... :bojim Kam spěcháte?
    • 43
  2. koblih69

    stírací lišty....807(C8)

    Stačí vyvařit v octové vodě. Není třeba někde zlomená hadička? [upravil dne 17/3/13 09:36 od koblih69]
  3. koblih69

    Chvilková ztráta výkonu

    Dohady k ničemu, povídání hezký, ale to je tak všechno... \"Určitě FAP\" jako proč? Protože se to tady někdy píše? Zajeď na diag, koukni ja často se regeneruje a kdy naposledy, jaké je zaplnění a pod. FAP taky těžko udělá divný zvuk Máš blízko člena Straki007 tak se s ním spoj a budeš mít jasno hned.
    • 18
  4. koblih69

    ESP+ABS+elektrony

    Na Esp se vykašli, oprav to ABS - bude asi prasklý kroužek nebo poškozený kabel snímače... kol je kopice v inzerci.
  5. Ozzy můžu já? Nic
    • 58
  6. Prodávají se i nalepovací imitace těch blinkrů s ledkama. Možná by se dalo vybrat něco koukatelnýho.
    • 17
  7. koblih69

    Kola 16 vas nazor

    No já si to připomněl když začala zima na 407, přechod na 16\" byl sakra znát...
    • 49
  8. Něco je tady, ale moc informací tam není: http://www.topky.sk/cl/100157/1323918/Osady-ovladla-nova-moda--Romske-masove-bitky-na-zivot-a-na-smrt-
    • 9
  9. koblih69

    Demontaz pristrojovej dosky 307

    Jo? A seš si jistej, že potřebuje vyměnit?
    • 6
  10. koblih69

    Kola 16 vas nazor

    Ano vzhledově obvykle vypadají větší kola líp, ale nedá se s tím jezdit... pokud někdo jezdí kolem komína možná, já když polknu za den třeba i 1000 km tak mi to vadí. Pobavilo mě, že i prezidentův Superb se přezuje z 18\" na 17\" kvůli nepohodlí.
    • 49
  11. Vono je to dobrý i v původním znění http://www.mojevideo.sk/video/162dd/masova_ciganska_bitka.html
    • 9
    • 9
  12. koblih69

    Večeře pro radost

    Heroin?
    • 95
  13. koblih69

    Kola 16 vas nazor

    Jen do toho, 50-tka profil, 16\" nebo 17\" ... dobrý nápad jak udělat z pohodného auta kostitřas. Už jenom změna 195 na 205 R15 byla nepohodlná nuž kdo chce kam
    • 49
  14. Naopak oba příspěvky byly k tématu, ptal jsi se zda jsme dávali a já odpovídám, že nikoliv protože je to hnusný jako slušně řečeno sedínka. Jen si představ jak bude něco takovýho asi vypadat na dveřích když je to určené do rohů okýnek. Navíc v tom nebude naprosto nic vidět.... a pokud bys to nakrásně dal do rohu tak dáš do dveří místo těch 2 děr špunt???
    • 17
  15. Ano správně za takové ubližování 407 bych dával hned BAN
    • 17
  16. No to bude teda krása
    • 17
  17. koblih69

    Mračítka - Peugeot 407

    Silikonem by to mělo jít dobře, nebo lepidla na akvária... doporučoval bych spíš neutrální silikon nebude tak agresivní k laku světel, ale ani běžný by to narušit neměl. Vypadá to super. Pro ty co čekají mám skoro hotové 4 páry, takže už se to blíží.
  18. Dobrá taškařice, bohužel u těhdle skleněných pojistek se to stává (že není přerušení vidět). No nevím za co děkuješ zrovna mě - moc jsem ti nepomohl. Pomohl ti měřák a trocha trpělivosti. Tak ať to jezdí
  19. koblih69

    sedacky Kombi

    Tak to tu dlouho nebylo
  20. Ono narovinu u plexi je to skoro jedno. Když koupíš obyč látkový nebude to problém. Dokonce s trochou citu to uděláš i filcákem, ale to začátečníkovi nedoporučuju nebo to proleštíš.
    • 67
  21. koblih69

    Antena

    Si děláš srandu nebo to myslíš vážně? 1. na BMW to vypadá vkusně. 2. to co tma dává BMW má signál srovnatelný s klasickou anténou - velmi kvalitní, né tuhle čínu. 3. dvě antény nebudou vypadat důležitě ale směšně.
    • 26
  22. Ale najde, aspoň google jo... ale klidně hledej kotouč z kopřivové příze, nebo kopřivového vlákna... http://www.naradi-km.cz/katalog/metabo-latkovy-lestici-kotouc-na-brusku-200x20-mm-koprivove-vlakno-pro-lestici-prace__623246000/ [upravil dne 16/3/13 11:55 od koblih69]
    • 67
  23. koblih69

    Antena

    Děkuji svému tiskovému mluvčímu Vítkovi za upřesnění mého názoru Bohužel se domnívám, že anténa by měla především chytat signál a zároveň vypadat dobře. Zatímco na to duhé se můžou názory různit podle vkusu každého soudruha tak kvalita příjmu se nevylepší. [upravil dne 16/3/13 11:29 od koblih69]
    • 26
  24. Je to prostě kotouč sešitý z lákových koleček nakládaných na sebe. Kopřivová příze se používá pro její dobré vlastnosti. Například zde - bod. 5 Vypadat budě nějak takto:
    • 67
×
×
  • Vytvořit...