Dohady k ničemu, povídání hezký, ale to je tak všechno... \"Určitě FAP\" jako proč? Protože se to tady někdy píše? Zajeď na diag, koukni ja často se regeneruje a kdy naposledy, jaké je zaplnění a pod. FAP taky těžko udělá divný zvuk Máš blízko člena Straki007 tak se s ním spoj a budeš mít jasno hned.