tak první problém na kombiku... auto z ničeho nic chcíplo při cca 160km/h takovým trhnutím, že jsem myslel, že z něj uteču... po nastartování opět v pořádku, pak to začlo dělat při tech vedrech, přijel jsem domu auto znovu natočil a po cca 10km zase zdechlo a stím že jsem ho nemohl nastartovat, po utočení chytlo a už to dělalo furt, přisoudil jsem to DRV podle chyby "dezaktivátor 3. pístu..."
DRV jsem vyměnil a auto opět letí jak blázen a bez problémů... přiládám jak jsem DRV vytáhl... "bodeť by to jelo"
ale pořád mám trvalou závadu na dezaktivátoru, smažuju jí a při nastartování opět vyletí, ovšem auto jezdí normálně..." ťuk ťuk ťuk"