Přejít na obsah

Mizlerek007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 910
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Mizlerek007

  1. Mizlerek007

    Atomovo 406 coupe v6 2003

    cívky, svíčky, kabely k cívkám, předkatalizátory, lambda sondy... tyhle věci na to mají vliv
  2. kámo to já taky nevim kde co bylo dneska když jsem to viděl, tak jsem tak jako slepě pátral kde jsem to odmontoval bude to boj, ještě se tohle musí nechat žárově zalakovat aby to vydrželo a během zimy snad doskládám
  3. Jj..konecne mam doma už všechny díly
  4. jj přesně tak, rád bych to udělal líp než to bylo v sérii, pár nedodělků a sem tam odbytá práce z výroby tam je, takže se jich už spousta eliminovala..nicméně čas na to taky moc není, proto to tak vypadá a trvá takže snad se dopídím zdárně do konce... jinak se mi nenahrála foto tak pokus číslo dva
  5. Mizlerek007

    Printuv Peugeot 406 kombi 3.0 V6 TS6

    Je to rebel ...palec hore
  6. Tak další drobnosti... Už jen montovat
  7. Já už ne dal bych si za to pres hubu ale to auto mám rád a prostě ho musím dát do kupy...
  8. Teď už zase jo ... jinak lakovaný to bylo normálka v garáži ale tahám to jak kočka kotata. ..
  9. tak uuuž ...
  10. tak a jsme v plniči... zítra to snad nalakuju, a pak už tam nacpat z5 jen motor před zimou bych to rád alespon nastartoval
  11. hrozně si honim triko vid hele musim vyrazit no
  12. Jj cena šílená. .. ale bál jsem se toho o tom žádná. .. nicméně vypadá to moderněji a hlavně jich moc nejezdí v mém provedení si troufám řícto že asi u nás žádný
  13. 4tis za jednu je poměrně dost no
  14. tak sehnáno další nesehnatelné mlhovky do face nárazníku
  15. To jsi říkal i o C disleji
  16. Kecy... už vidím jak to dám do kupy a bude ho shánět kazdej a kopírovat to
  17. tak je doma, zítra na vaření a snad to bude podle mích představ
  18. tak pokračuji na motoru...
  19. drv mám z jiného auta, je asi rok starý... jinak neměl by jsi pozici kde najdu na čerpadle ten elektrobazmek ?
    • 61
  20. tak první problém na kombiku... auto z ničeho nic chcíplo při cca 160km/h takovým trhnutím, že jsem myslel, že z něj uteču... po nastartování opět v pořádku, pak to začlo dělat při tech vedrech, přijel jsem domu auto znovu natočil a po cca 10km zase zdechlo a stím že jsem ho nemohl nastartovat, po utočení chytlo a už to dělalo furt, přisoudil jsem to DRV podle chyby "dezaktivátor 3. pístu..." DRV jsem vyměnil a auto opět letí jak blázen a bez problémů... přiládám jak jsem DRV vytáhl... "bodeť by to jelo" ale pořád mám trvalou závadu na dezaktivátoru, smažuju jí a při nastartování opět vyletí, ovšem auto jezdí normálně..." ťuk ťuk ťuk"
    • 61
  21. ale nejde tak o to že lepšího nekoupíš... žádný zázrak to není, ale jde spíš o ty investice... mám v tom ted 200tis a hele jak to stojí počítám ještě max se 100tis a konečná, na autě je všechno nový, takže už snad ani nic měnit nejde... ale udělám vše pro to aby to jelo
  22. hele pasta je rovnou i konzervační, takže by to mělo vydržet bez problémů, leštěj tím i vejfuky na motorky... jinak auto bude čistě srazovka, tudíš nikdy v dešti nepojede a to jsem říkal že budu koukat i na předpovědi aby mě to nechytlo po cestě PS: dkyž už jsem se do toho takhle pustil, tak to bude už uplná uchylárna... jak říkám, klíž se zadaří a fakt to dodělám, tak už to z domu nikdy nepujde a jestli mě to přestane někdy bavit, tak to zamknu do stodoly a hotovo...
  23. ...tak se opět hlásím... auto stálé mám a stále sním počítám jediný co jsem za dva měsíce stihnu bylo to, že jsem vyleštil další hadice na klimu :D jinak jsem sehnal face nárazník, v týdnu, vezu konečně ten interier čalouníkovi a startér s altíkem na rozebrání a repas... není vůbec na nic čas, takže bych chtěl do zimy alespon nastartovat takže uvidíme... hážu foto snad tý nejdelší hadice co v autě je :D
  24. tyhle černý nebyli, ale vnitřky byly pruhledně modrý, má je jeden člen na klubu... předpokládám že už se sehnat nikde nedají, jinak chromové jedině rozlepit a nastříkat, na to jsou ale vhodný DEPO do Valeo se těžko dostává a většinou jsou pak kaput... Valeo zkus u badisáka jestli by je sehnal... http://eshop.autorozvody.cz/tecdoc/
  25. tak se snad po dlouhé době usmálo štěstí (ťuk ťuk) a dnes jsem dal výpověd v zaměstnání kde už 4 měsíce nemám výplatu a zítra nastupuji do nového, lepe placeného a o dost zodpovědnějšího, tak to snad ustojím a vše pujde tak jak má, takže tenhle rok bych eventuelně mohl zprovoznit a řádně dokončit coupé, nechci to tvrdit na tuty, uvidíme jak moc budu vytíženej, takže sezonu 2016 určitě pojedem s pořádnou várkou novinek a nebojím se říct s něčím co na scéně ještě nikdo nemá... takže snad vše pujde podle plánu.... držte palce (ťuk ťuk ťuk)
×
×
  • Vytvořit...