1 s cepem bych si neporadil, je zarezlej, CO ano autogen nemam, dal bych to servisu, tam to vyndaji z auta, ohrejou autogenem a pak to jde.
2, 3 staci to hodne drzet sikovkama pres tu gumovou prachovku a pritom naolejovat. Vzdy povolit a utahnout o kousek zavitu, aby se rozhybalo zarezly misto zavitu.
4 nevim, nedelal jsem to, myslim, ze kladivem by to melo jit
Zaroven bych mel taky otazku, u 405ky mi v servisu vymenovali cep ramene, ohrivali autogenem. Cep je na zavit v tehlici, neznici se tim lozisko? Po vymene s nim problem nebyl....