Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    406 2.1 TD nejde zhasnut

    Repas snad ne. Podivej se do Commova vlakna o epicu, mozna bude stacit opravit privodni kabel cerpadla, v horsim pripade vymenit tesneni u ventilu chcipani, mel by byt u jednoho ze selenoidu, myslim, ze to bude tim ventilem. Pritom se snad ani nemusi to cerpadlo vyndavat z auta.
    • 13
  2. V chorvatsku jsem byl s 309kou i s 405kou a nebyl zadnej problem, teda krome toho, ze do nas v nemecku trochu stouchnul kamion (promacknuty dvere kufru u breaka), ale i tak 405ka cestu zvladla dobre. Kdyz jsem tam byl naposledy, 405ka byla 17 let stara, a to jsme jeli i pres prusmyky v alpach, aby byla cesta zajmavejsi.
    • 86
  3. Benžík

    Peugeot 405 - vaří, ale proč?

    Pokud bude zanesený zevnitř, tak ho těžko vyčistíš, možná propláchneš.
    • 6
  4. http://cs.wikipedia.org/wiki/Tranzistor
    • 25
  5. Na bázi (něco jako vstup) tranzistoru se přivede napětí z nějakýho procesoru, který to řídí a tranzistor to napětí zesílí a tim třeba rozsvítí ledku nebo sepne relé. Funguje jako zesilovač nebo se používá v režimu spínání, tak kde potřebujeme jen stav 0 nebo 1, což je případ i tý ledky. [upravil dne 26/6/11 16:05 Benžík]
    • 25
  6. Ty se třema nožkama 8050x8 jsou nejspíš tranzistory.
    • 25
  7. Benžík

    Kuna

    Dáváte si chleba za baterku a pak se divíte, že tam máte kuny a myši. :o:bojim
    • 42
  8. V tomhle případě je nejspíš kvuli pracovnímu bodu těch tranzistorů co tam jsou.
    • 25
  9. Třeba tady ho koupíš: http://www.ges.cz/cz/rezistory/rezistory-smd-pevne/X54.html Funkci má různou podle toho v čem je, ale funguje tak, že pokud se na něj připojí napětí, tak přes něj teče proud přímouměrný napětí. U=R*I
    • 25
  10. Jj, 3300ohm.
    • 25
  11. To jsou trubičky a ty ti udělají v servisu, stačí znát délku a co je na koncích za šroubky.
    • 9
  12. Benžík

    corka nafty z kamionu

    Nevim jak snadno se zapálí nafta, ale s vysokym napětim u nádrže bych to nezkoušel. Spíš alarm, který bude reagovat na změnu polohy plováku. Nejlíp gsm alarm, aby se nespustil alarm v autě, ale bys tam přiběhl ty (nebo kámoš) s něčim vhodnym v ruce.
    • 32
  13. Určitě by to šlo, u breaka je ten kus trubky za tlumičem ke koncovce docela dlouhej.
    • 82
  14. Asi se jim to líbí, tak ti to chtějí pochválit.
    • 82
  15. Benžík

    Montáž čepů 406 - rady

    1 s cepem bych si neporadil, je zarezlej, CO ano autogen nemam, dal bych to servisu, tam to vyndaji z auta, ohrejou autogenem a pak to jde. 2, 3 staci to hodne drzet sikovkama pres tu gumovou prachovku a pritom naolejovat. Vzdy povolit a utahnout o kousek zavitu, aby se rozhybalo zarezly misto zavitu. 4 nevim, nedelal jsem to, myslim, ze kladivem by to melo jit Zaroven bych mel taky otazku, u 405ky mi v servisu vymenovali cep ramene, ohrivali autogenem. Cep je na zavit v tehlici, neznici se tim lozisko? Po vymene s nim problem nebyl....
  16. Mam 8 rocniku ZS a 4 rocniky SS, VS mi nekdy chybi. Obcas se najde inzerat s praci, ktera by se mi libila, ale pozadavek VS me odradi od odpovedi na inzerat. Taky u soucasnyho zamestnavatele bych mohl pracovat na jiny pozici, ale tim bych se dostal mezi lidi, mezi kteryma bych byt ani nechtel.
  17. Benžík

    zrychlení 406 hdi 80kw

    To začalo dělat z ničeho nic?
    • 10
  18. Benžík

    Urvane potrubi sani vzduchu

    Sorry, koukam na to v mobilu, prehlid jsem to.
  19. Benžík

    Urvane potrubi sani vzduchu

    Myslis tu cernou hadici uprostred fotky? To nema se sanim nic spolecnyho, je to bud od serva nebo od klimy.
  20. Benžík

    Prasknutá pružina 406

    1 kolik let bylo uložení \"nové\"? Nic neni nové na věky. 2 ano 3 ne
    • 10
  21. Benžík

    Klimatizace - kompresor

    Na předku auta, stejně jako chladič chladicí kapaliny a intercooler. Pokud posvítíš baterkou skrz chladiče od motoru dopředu, mělo by to prosvítat, pokud ne, jsou chladiče ucpaný.
    • 16
  22. Benžík

    jak uspisit rez

    Nebo nalakovat a do nezaschlýho laku nasypat železný piliny? [upravil dne 23/6/11 18:35 Benžík]
    • 23
  23. Benžík

    jak uspisit rez

    Co se s tim dělá, aby to nerezlo dál? Bezbarvej lak na rez? Nebo to se nechá rezatý a až ty plechy proreznou, tak se vymění? A nebo čim víc rezu, tim líp?
    • 23
  24. No, takže tak jak jsem to napsal, to nepujde.
    • 7
  25. Benžík

    Cesta do Itálie

    Za tunely se platí, za všechny ne. V tomhle si naplánuj cestu a napíše ti to kde budeš platit. http://www.viamichelin.com/
    • 40
×
×
  • Vytvořit...