Chce to technikovy od pojistovny ukazat co nejvic veci rozbitych od bouracky, nejde radit, skoro neslo tocit volantem kdyz jste to tahli, nastartovat ani nahodou, zacal z toho tect olej, co nejvic toho nasimuluj. Pred tremi lety mi do 405ky trochu stouchnul kamion, promackly se dvere od kufru (break), uznali to jako totalku a dostal jsem 14000Kc, pritom oprava nic nestala, dvere jsem vymacknul ven jako Ty ten blatnik a bylo to OK.