Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    specialny problem z lakom

    No asi tam pod tim nastrikanym bude neco opravovanyho. Oloupes to a bude tam kit. Jenom na kraji je pod tim peknej lak. Mohlo by to jit sloupat wapkou. Nebo postupne sbrousit hodne jemnym brusnym papirem. Asi bych to neloupal.
    • 8
  2. Benžík

    Moc to stírá

    Jako ze dojede presne na snimac a pak jede zpatky a voda zustane na snimaci? Zkontroluj vuli v tahlech steracu, nebo sterac prendej, aby dojel o kousek vys.
  3. Benžík

    Vaše zkušenosti s ND STARLINE

    Na 405 jsem mel starline vyfuk, po trech letech se na nem zacala objevovat rez, v miste svaru trubky a tlumice, ale porad OK. Pak jsem auto prodal, verim ze vyfuk jeste neco vydrzi nez prorezne uplne.
  4. Benžík

    Tempomat?

    Asi jo, ten bubinek ovlada skrtici klapku , mel by byt vakuovy (pripojeny na podtlak sani), mozna elektricky . Nechces mi celej ten tempomat prodat? [upravil dne 15/4/10 Benžík]
  5. Benžík

    Ako vyzera vas interier 406

    U breaka jsou taky, ale nejsou čalouněný, jsou jenom plastovy, možná jsou jinak připevněný.
  6. Benžík

    Co s kapotou?

    Nepomohl by zespodu nakej sprej na dutiny? Samozrejme u nerezavy kapoty. Zabranil by zatekani vody tam, kam nema.
  7. Benžík

    Mizi Voda HDi - Vyreseno

  8. Benžík

    Ladění ručiček

    Asi mas rucicku rychlosti v nulovy poloze o neco trosku zaseknutou. Kdyz jedes rychlejs, rucicka prekona odpor, ktery ji tam drzi a vystreli. Budes to muset znova rozebrat.
  9. Asi Lada moc dobre vedel, proc to tam pise. Cikani vzdycky byli takovy a nezmeni se nikdy. Samozrejme, vyjimky existujou.
  10. U nekterych peugeotu je isokonektor na asi 25cm dlouhym svazku dratu a ten svazek je na dalsim konektoru a da se odpojit a vymenit bez opravovani. Pak bys ho jenom vytahl a sehnal novej, urcite ho nekdo kdo rozebira auto na dily v inzerci bude mit.
  11. Benžík

    Pomoc při výběru STB

    Mam estebaka sencor, je i s dvd, funguje dobre, je uz dva roky starej.
  12. Benžík

    Pomoc při výběru STB

    Uz jsem myslel ze hledas estebaka.
  13. Benžík

    Těsnění olejové vany

    Je naky pořadí jak utahovat srouby?
  14. Benžík

    cvakání pod kastlíkem 406

    Odpoj z ventilatoru ten hnedej konektor, pokud cvakani prestane, dela to ventilator. Pokud ne, je to neco jinyho, treba ta klapka.
  15. Benžík

    Klíč na třmen - kde ho sehnat?

    Ten třmen - to co chceš povolit - mi u 309 dokonce prasklo!!! Nevim jak je to možný, najednou to přestalo brzdit a začalo to rachtit v kole, tak jsem na to koukal a třmen byl prasklej, ta železná část, co drží destičku. Asi 2 cm od šroubu. Doma jsem měl jeden s utrženym odvzdušnovákem a zarezlej, tak jsem ten třmen přendal, z očkovýho klíče jsem upiloval náký zoubky, aby to šlo na ten 5-ti stranej šroub nasadit. Byl to brzdič bendix.
  16. Tak jsem ty brzdy natřel poprvý a nejspíš naposledy. Po týdnu to zase začíná být černý od prachu z brzd. Brzdim normálně, brzdiče jsou OK, je to na všech brzdičích. Je to normální?
  17. Benžík

    Mizi Voda HDi - Vyreseno

    Koukal jsi pod auto? Pokud by to byla hlava, nejspis by to neteklo ven z motoru, pokud to tece ven, je to neco jinyho.
  18. Chce to technikovy od pojistovny ukazat co nejvic veci rozbitych od bouracky, nejde radit, skoro neslo tocit volantem kdyz jste to tahli, nastartovat ani nahodou, zacal z toho tect olej, co nejvic toho nasimuluj. Pred tremi lety mi do 405ky trochu stouchnul kamion, promackly se dvere od kufru (break), uznali to jako totalku a dostal jsem 14000Kc, pritom oprava nic nestala, dvere jsem vymacknul ven jako Ty ten blatnik a bylo to OK.
  19. Benžík

    Čo je toto?

    Pokud nejde turbo, hodne spatne to jede a kouri to.
  20. Benžík

    Čerpadlo Bosch do 2,1td

    Uz mam to spravny cerpadlo. Koupil jsem celej motor z XM, tak mam vsechno krome servopumpy a vakuovy pumpy. Chtel za to 3000Kc, dal mi i lanko na plyn. Ten co mi to prodal ma jeste dalsi motor 2,1td cerpadlo bosch, kdybyste nekdo chteli.
  21. Kolik muzou chtit na vrakovistich za tempomat? V conrad.de je za 159 E.
  22. Napadlo me transplantovat tempomat z C. XM nebo 605. To by melo jít, ne?
  23. Neni to tak zlý, jsi ok. Auto jsou jenom plechy. Nevypadá to špatně, určitě ho opravíš stejně pěkně jako ten promačklej blatník. Na tý fotce dokonce to ducato vypadá hůř než to Tvoje auto.
  24. Benžík

    Jakej vejfuk na 406 naftu

    Koupil jsem Fe výfuk a k tomu Zn + Alu sprej na výfuky, tak jsem zvědavej jak dlouho vydrží. Když jsem měl 405, tak jsem na ní koupil výfuk starline (poslední díl) taky nastříkanej sprejem na výfuky a po 3 letech se na něm začal být rez, no a pak jsem prodal celý auto tak nevim jak dlouho to ještě vydrželo než to prorezlo uplně. [upravil dne 11/4/10 Benžík]
  25. Benžík

    Výmena motora na Peugeot 405

    Ten co tam máš je pravděpodobně DDZ.
    • 6
×
×
  • Vytvořit...