3V6 v 605 a 406 měly přes 500, když šly z firmy, motory OK.
2,2 HDi v 607 měla přes 500, když šla z firmy.
2,2 HDi v 607 v 240 000 potkané rozvody, pak jela do 300 a z firmy - to byla jedna z mála těžkých závad motoru Peugeot za asi 17 mil km.
Druhá těžká závada byla Boxer asi 2,5 bez turba (obsah motoru nevím) nasál olej. O tomto moc nevím, ani přesně jaký motor to byl.
2,0 HDi v 406 má 515, jede perfektně.
atd.
Takže motory Peugeot celkem dobrý.
[upravil dne 11.9.2012 11:15 od P607Olda]