Tak to není ani na 10 t., ale míň.
2.1. tam mají otevřeno, zavolej tam, dají ti k telefonu pana Martina a podrobně se ho zeptej.
Výfuk = jasný
Konektor opraví, bez problémů
Škrticí klapka - podle svých zkušeností, a to se ho zeptej, navrhne vyměnit, protože čištění pomůže jen dočasně - zeptej se!
Airbag sám o sobě není drahý, z vrakáče, otázka je, jestli je \"vystřelená\" řídící jednotka. Ale na začátku jsi psal, že kontrolka začala svítit až po týdnu provozu. Takže načíst závady, jestli je to konektor, anebo převaděč ve volantu.
Antipollution fault - může být vadné čidlo anebo vadný katalyzátor. To už zavání větší cenou, Tady bych se spolehl na tento servis. Neboj se navrhnou akceptovatelné řešení, ale až to připojí na diagnostiku.
Ostřikovač - to bude nějaká prasárna - nejspíš urvaná zem u mlhovek. Servis opraví bez problému.