Který Jiříkov? U Děčína?
No plány máš veliké, to bych tě trochu brzdil (je mi 56).
Jde hlavně o to, že takové auto je schopno sežrat strašné množství peněz, když nebudeš rozumný.
Takže co bych navrhoval:
- stejně z toho nebude nic omračujícího, i kdybys do toho dal milion, maximálně bys mohl sklouznout do nevkusu.
- na běžné ježdění toto auto stačí, pro rodinku s dětmi už míň.
- opravuj a nakupuj jen nutné věci.
Jinak vydáš moc peněz a budeš mírně zklamán. Takže musíš přemýšlet, jak na to.
Takže:
po zkušenostech se ukazuje, že než kupovat zadní nápravu, tak je lepší nechat udělat repas u ověřené firmy. Protože koupená zadní náprava často v detailech nepasuje a její stav je nejistý. Vyjde to taky 7000 a měl bys to se zárukou.
Výfuk - často stačí svařit roury, protože vlastní tlumiče jsou často v pořádku - otázka stokorun.
Převodovku - ??? - je vadná? Není to moc obvyklé.
Zbavit korozí ??? Peugeoty moc nereznou, jestli je tvůj rezavý, tak je asi po bouračce - v tom případě bych zvažoval, jestli do toho valit moc peněz, anebo raději jezdit a jezdit a moc to nečančat.
Interiér - měl by být hlavně čistý, zachovalý a útulný. No, úpravy nestojí moc peněz, tak když chceš...
Hlavně koukni na brzdy, lanovody, přední nápravu (spodní čepy se bohužel mění i s rameny), čepy řízení, sbíhavost atd.
Píšu to proto, abys předešel zbytečným výdajům.
[upravil dne 15.10.2013 13:21 od P607Olda]