Přejít na obsah

P607Olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    16 247
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele P607Olda

  1. Zjisti, jaké to pípání je, (na displeji ani kontrolka nenapoví?). Pípání: - zapomenutá světla - zapomenutý klíč v zapalování - jízda s otevřenými dveřmi nebo kufrem - nebo nevím co a pak, až zjistíš, ve kterém okruhu je vada, tak můžeš odstraňovat (vadné čidlo? přerušený kabel?)
  2. P607Olda

    větrání kabiny

    Tak popiš, co to dělá a nedělá. Svítí displej? Lze regulovat teplota na displeji? Fouká ventilátor a lze regulovat? Lze regulovat teplotu vzduchu? Lze regulovat směr vzduchu?
    • 7
  3. No, naštuduj, jak se to rozebírá, zjisti co je opravdu vadné. Hledej i googlem, články v angličtině (francouzštině). Už jsem takto našel cenné informace. [upravil dne 23.12.2013 20:41 od P607Olda]
    • 13
  4. Na Peugeoty. A pan Peřina je OK, jinak bych ho nedoporučil...
    • 13
  5. Zkus vrakáč Křelov,602 512 987. Anebo pak Nedvězí, Bystročice.
    • 13
  6. P607Olda

    Zadní mlhovky

    Schemata jsem uložil na www.gdfpokus.wz.cz/elektrika_2do97.jpg a www.gdfpokus.wz.cz/elektrika_2od97.jpg Vypadá to, že do dubna 97 bylo tlačítko, později pak otočný kroužek.
    • 16
  7. P607Olda

    Zadní mlhovky

    Musíš mít zapnuté zapalování, rozsvícené potkávačky. Vzadu svítí jen 1 mlhovka.
    • 16
  8. P607Olda

    Jaký motor je lepší..?

    Taky bych rozhodoval podle stavu a výbavy.
    • 15
  9. \"Máme problém s topením.\" Toto je zatím jediný údaj, který ti máme pomoci vyřešit. Teplotu vody máš ne vyšší, než 80, což je celkem v pořádku. Tak co tě vlastně trápí? A abych to z té chlupaté deky dostal, tak: - fouká málo, ale horký - fouká normálně, ale chladný - nebo co?
    • 39
  10. 80 stupňů je OK. No a co je s tím topením? Fouká chladný? Mně zřetelně topí, i když má voda 50 až 60 st.
    • 39
  11. P607Olda

    Zlobící Junkers

    Otázka: kotel \"málo hučí\"? To znamená, že pouští málo plynu, malé plameny? Nemáš přiškrcený plyn, nějakým jiným ventilem? Nešťoural do toho někdo?
    • 7
  12. P607Olda

    Zlobící Junkers

    U průtokáče je to nejčastěji závada regulačního ventilu u membrány. Doma to můžeš demontovat, vyčistit, promazat a případně zjistit, zda membrána není prasklá. Je otázka, zda se do toho pustíš. Kdysi jsme takhle doma opravovali karmu, a úspěšně. Ale to bylo v 70 letech, mně bylo asi 16, měli jsme odvahu a opraváři byli nesehnatelní... [upravil dne 20.12.2013 20:47 od P607Olda]
    • 7
  13. P607Olda

    Zlobící Junkers

    Je to průtokáč \"karma\"? Nebo nějaký kombinovaný, s topením, výměníkem, nebo elektro (letní provoz)? [upravil dne 20.12.2013 20:41 od P607Olda]
    • 7
  14. P607Olda

    Zlobící Junkers

    Rád bych ti pomohl, kdybych byl blízko, anebo to měl doma, tak se do toho pustím. Ale takhle budu mít jen spoustu otázek, a nevím, zda budeme mít trpělivost něco vyřešit.
    • 7
  15. Děkuji, bezva.
  16. Jj, je to tak. Myslím, že se vyplatí přijet i z dálky. Už k nim jezdím asi 18 let, dohromady asi s 30 firemními Peugeoty. [upravil dne 20.12.2013 11:12 od P607Olda] telefon 583 411 572
    • 60
  17. Po 20 t.? Něco je špatně, asi kvalita ramen, tedy přesně spodních čepů. Anebo jezdíš jen po dírách.
    • 16
  18. :Dten co má prasklé pouzdro:D:D Taky jsem to měl odpojené. Namísto motoru tam strč váleček, aby těsnil. A konektor jen zaizoluj. [upravil dne 19.12.2013 14:05 od P607Olda]
  19. P607Olda

    Kuri klima?

    Hurá, jedině ferinko2 rozumí otázce
    • 7
  20. P607Olda

    Netopí mi 306tka

    Vařil jsem taky termostat, bo mám rád pokusy. Ale nic jsem nezjistil. Když má být \"zavřený\", tak stačí malá skulina, aby pouštěl vodu, navíc tlak vody ho může přiotevřít (nevím, zda je po- nebo proti-směru). A když pak pootevře, tak zase může přidírat a neotevře úplně. A ještě horší je kvalita koupených (teď mluvím o Felicii) - vyměněný, a po roce zlobí i ten nový. Ono to bude každá příčina trochu. Topení by mělo topit, i když má voda 50 st. Asi je usazenina zevnitř. Takže až budeš vyměňovat termostat, tak hadicí propláchni topení. Klapka teplý/studený může nedovírat úplně - nejde do koncové polohy. Už nevím, jak na 306, ale u většiny aut tam někudy jdoe strčit prst a kontrolovat pohyb klapky.
    • 14
  21. P607Olda

    Pružina spojkového pedálu P206sw

    Od OND 09583 vypadá takto:
  22. P607Olda

    Pružina spojkového pedálu P206sw

    No, až po OND 09582 je tato pružina, později jiná. Co je to OND nevím, ale asi DAM, tedy den výroby.
  23. P607Olda

    Netopí mi 306tka

    Myslím, že řešení se jmenuje Hugo Boss, Kocbeře. Příčiny: - termostat - zavzdušnění - ucpaný radiátor zevnitř - ucpaný radiátor zvenku - klapky nechodí. Takže buď si to budeš opravovat sám, anebo se domluv se jmenovaným. Volnoběh obvykle asi 850
    • 14
  24. Bludov - to je Vena-trade. Já tam tankoval asi dvakrát naftu před 5 lety, a několikrát benzín. Ale Vena-trade asi před rokem měla velké potíže s kvalitou, byli v televizi. U mestskyho - to je co?
  25. MilanF1: tak řepka, pravíš... Co ušetříš na řepce, proděláš na aditivu, a možná potíže... Ne, vážně. Ptal jsem se oblíbeného servisáka, proč tam občas bojuje se vstřiky, a čistí nádrž (ven) a palivovou soustavu. A proč my (naše firma) nemáme potíže. Ukázal mi protokol o rozboru nafty, kde zákal (tuhé částice různých velikostí) 140 x přesahovaly normu. Tak prý proto.
×
×
  • Vytvořit...