Přejít na obsah

P607Olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    16 247
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele P607Olda

  1. P607Olda

    Nefunkční tachometr

    Čidlo tam drží jeden šroubek. Je potřeba jenom dát pozor, aby ozubené kolečko nespadlo do převodovky - jestli se to rozpadlo, tak už je tam spadené, jestli je to OK, tak kolečko drží na hřídelce. A pak točit, tacháč by měl něco ukázat. Záleží, jestli si na to troufáš sám, anebo to raději někomu svěříš.
    • 18
  2. P607Olda

    Nefunkční tachometr

    Njn, lidi co nadávají na francouzská auta nejsou ti praví na jejich opravu. Geometrii seřídil?
    • 18
  3. P607Olda

    Nefunkční tachometr

    Pokud to souvisí s tou opravou, tak je to asi utržené, špatně nasazené. Anebo to odešlo náhodou ve stejnou dobu (???). Nepíšeš rok výroby, pokud máš před 01, tak to zřejmě diagnostika nepozná, tehdy byly ještě samostatné elektronické systémy a ne přes řídící jednotku. Ty čidla občas odcházejí, je zvláštní, že by to souviselo s výměnou ramene (bušil do toho, anebo to prostě utrhl?).
    • 18
  4. Nevyhodil si zbytočne. Poistka nepraskne len tak, zrejme sa starý motor zadieral.
    • 7
  5. P607Olda

    Nefunkční tachometr

    Omrkni to sám, čidlo by mělo být před vývodem pro levou poloosu, shora, zkontroluj konektor. Je fakt, že někdy odchází. PS: nejsem si jist, jestli jde o levou nebo pravou poloosu, ale takhle nějak to vypadá. J jen, abys ušetřil za diagnostiku a kouknul na to sám. [upravil dne 21.6.2013 10:18 od P607Olda]
    • 18
  6. P607Olda

    MOTOR RHZ vysoká spotřeba

    BV406: jel jsi oba směry? Obětuj 10 minut a 5 km a projeď to oběma směry. Jinak to nemá cenu, to co se zdá rovinka, není rovinka a vítr má vliv. Jinak 6,4 je moc, měl jsem 607 2,2 HDi 98 kW z roku 00, podle TP má 5,5 při 90, což odpovídalo skutečnosti (moje žrala malinko míň). Kolik máš podle TP (to nejnižší číslo je při 90 km/h)? Celkový průměr jsem míval 5,2 až 5,4. [upravil dne 20.6.2013 20:03 od P607Olda]
  7. http://www.stresni-nosice.cz/6631-stresni-nosice.html?filter[wizard]=a%3A1%3A{s%3A9%3A%22producers%22%3Bs%3A4%3A%226031%22%3B}&filter[parameters]=a%3A1%3A{i%3A2%3Ba%3A1%3A{s%3A6%3A%22values%22%3Ba%3A1%3A{i%3A0%3Bs%3A4%3A%226045%22%3B}}}#settings Vzhledem k tomu, že 207 5-dv. má fixní (pevné) body, tak prakticky jistě bude 207 SW bez podélníků mít taky fixní body. Koukni na svoje auto. A pro vysvětlení: střešní nosič k 207 zcela jistě patří do sekce 207. Jde o to, že až bude někdo hledat info o 207, tak ho určitě nenapadne hledat tuto informaci v sekci 5008. A druhá část otázky - kde koupit nosič, byla taky dost prostinká - no přeci tam, kde prodávají nosiče. Odkazy na internetové obchody tady jsou a hledat na internetu snad umíš. Takže proto se ti dostalo ironické odpovědi. No a jak jsi se uvedl, to je tvoje vizitka. Podobných slov tady moc nepadá. Lidi, co sem chodí, se dost znají i ze srazů a ze setkání, je to docela dobrý a přátelský kolektiv (včetně legrace a pošťuchování). [upravil dne 20.6.2013 19:52 od P607Olda] [upravil dne 20.6.2013 20:06 od P607Olda]
    • 9
  8. Normální, že při vybíjení nějakým spotřebičem napětí na baterii klesá. A hlavně, těsně po ukončení nabíjení, které baterii šponovalo na 14,5. Ono by v takové chvíli klesalo i kdybys neodebíral proud spotřebičem. Prostě si baterka po skončení nabíjení \"sedá\". Neřeš, je to normální. [upravil dne 20.6.2013 19:37 od P607Olda]
    • 46
  9. Zřejmě máš tzv. fixní body, viz fotka. Podívej se na svoje auto, nebo do návodu. V tom případě zřejmě pasuje nosič na 207 5 dveří. Projdi si vlákno a koukni na odkaz, kde jsem kupoval já http://www.omnipuls.cz/221-thule-751762kit-cz.html případně tam zavolej a zeptej se. Anebo googlem najdi prodejce nejbližšího tvému bydlišti a tam zajdi. Anebo zavolej do autorizáku a zeptej se, z jakého jiného auta pasuje na 207SW. (207 hatchback?). V podstatě z nich vytáhni informace.
    • 9
  10. Jaris02: když jsi nás tak ohodnotil tak teď ještě vysvětli, proč jsi dal dotaz o 207 do sekce 5008? Nosiče se prodávají krom zastoupení Peugeot, také ve spoustě internetových obchodů, viz Google. [upravil dne 19.6.2013 22:05 od P607Olda]
    • 9
  11. P607Olda

    Zkušenosti se 406

    Já jsem s tím bojoval dlouho. No ještě jsem v tabulce našel údaj: do DAM 09580 2,00 mm (na každé straně) Předpokládám, že tam máš kola 15-ky. Pokud jiné, tak to chce trochu laborovat. Jasné je, že teď máš sbíhavost velkou (hobluje zvenku) a chce to roztáhnout od sebe.
    • 39
  12. P607Olda

    Zkušenosti se 406

    Záměrně jsem použil citaci. Pokud je to tak, jak píšeš, tak je potřeba zmenšit sbíhavost (kola roztáhnout, aby mířila \"od sebe\"), o kolik, to je otázka, \"trochu\", tedy 0,5 mm na každé straně. Může to být způsobeno X jinými příčinami: - kola byla nestejně sjetá už dříve, než byla dělaná sbíhavost - je tam nějaká nová vůle, ve vodorovné tyčce na zadní nápravě - anebo při dělání geometrie bylo něco uděláno nesprávně, např. sbíhavost udávaná pro obě kola byla nastavena na každém kole, tedy výsledek je dvojnásobný. [upravil dne 19.6.2013 14:41 od P607Olda]
    • 39
  13. P607Olda

    ABS/ESP - rucni brzda

    Proč si tedy kupuješ francouzské auto, když na něj pak nadáváš. Ihned ho prodej a kup si nějaké jiné bezstarostné. Bude sice ošklivé a dražší, ale to neva. Mám strýce, který si po Renaultu koupil Nissana Micra, teď koupil Citroen C3 (byl nejlevnější) a nadává na něj, že je moc velký, že na dvorku nestočí do garáže najednou. Takže dceři zase kupuje Renaulta, asi aby měl na co nadávat. Jinde jsem už psal, francouzská auta jsou jako hezké ženy, potěší, ale něco se jim musí odpustit. Podpis: řidič romantik:D [upravil dne 19.6.2013 10:03 od P607Olda]
    • 14
  14. 222johny222: v takovýchto vláknech se aspoň projeví, kdo je
    • 24
  15. Chjo, co takhle se přiznat jako chlap, že jsi jel nesprávně. To se tady asi nenosí, raději spousta výmluv.
    • 24
  16. Popudil mě tvůj příspěvek, evidentně jsi nepochopil rozdíl mezi zásilkovou službou (uvnitř Evropy) a někým, kdo se živí dovozem ve velkých počtech a jednotlivý dovoz včetně proclení je pro něj nepříjemný. Že jsi měl takovou dobrou a levnou zkušenost je sice bezva, ale v případě displeje pro 308 je to celkem k ničemu. [upravil dne 18.6.2013 14:55 od P607Olda]
    • 37
  17. Nechce se mi hádat, proto jsem to smazal.
    • 37
  18. Motor na vrakáči kolem 5 až 7 tisíc, přehození tak 2 t. Záleží, jak seriozní vrakáč máš nablízku. Tady např. jsou celkem seriozní, nebál bych se.
    • 43
  19. Dobrá zpráva. Taky mám takové displeje na 5008. Tak doufám, že mizení se týká jen některých ročníků. Anebo se na nás Peugeot zase vys..e, jako obvykle. 607-ky jezdí s nečitelným malým displejem skoro všechny. Německá automobilka, když měla takový systémový problém, tak dala do prodeje náhradní displeje v ceně pod 1000 Kč, aby si to mohl nešťastný zákazník opravit zalevno a nemusel nadávat na automobilku. Nám zbývá jen to nadávání.
    • 37
  20. P607Olda

    VOLBY 2013-2015....

    Hlasováno.
  21. P607Olda

    Přední ventilátor

    Málo chladiva v klimě. Anebo taky mnoho.
    • 10
  22. Hlavně to dobře vyspáduj, ať nedopadneš jako já - garáž udělali v perfektní rovině a za rok jsme ji museli předláždit do spádu 5 až 10 cm. Spád udělej i od stěn a hlavně od čelní stěny co jsou vrata. Nejnižší místa u vrat (kudy voda vytéká) nesmí být u stěny, ale desítky centimetrů od stěny.
    • 21
  23. P607Olda

    Zadni svetlo

    Dělal jsem to, postupoval jsem podle návodu, trochu to nešlo, tak jsem zabral a šlo to. Rozdělej si opačnou stranu a naštuduj, jak to tam je.
    • 9
  24. P607Olda

    Zadni svetlo

    V navodu pisou jeste dve zapadky. Zaber. A přejdi na Operu, aabys neměl vícenásobné příspěvky.
    • 9
  25. P607Olda

    Pavlík zpíval v Rudolfinu

    Gratuluji, takové zážitky a úspěchy se nezapomínají.
    • 11
×
×
  • Vytvořit...