PAJA106: já to třeba taky nevim. Že někam nakráčel, začal sestrám tvrdit, že má černej kašel, ale že už to není nakažlivý, tak být sestrou, tak bych taky vyváděl.
ostatní: začínejte si zvykat, zase chtějí naši doktoři stávkovat. Pro mě za mě, ať se klidně seberou a jdou o dům dál, mně je jedno, jestli mě bude léčit černej, bílej, zelenej...