Přejít na obsah

Jeny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 253
  • Registrace

Vše od uživatele Jeny

  1. Jeny

    P 605

    Kdyby nebyly nový auta spotřebním zbožím, tak spousta lidí sedí doma na zadku, hlavně že by měly auto, který je přežije. A myslet si, že starý auta jsou bezpečnější. Netřeba řízenou deformací pohlcovat energii, lepší mít auto v pořádku a veškerou nárazovou energii poslat na člověka...
  2. Jeny

    JOJO znaky jsou a co takhle pedály

    tak tepelný zpracování tady fakt není nutný, to je jenom třeba při mkp když je třeba nějaký zušlechťování, aby člověk věděl hodnoty meze pevnosti a meze kluzu. S tim zpracováním by jsme mohli mít dlouhý debaty s Fe-Fe3C:D Ale to už by jsme byli hodně off-topic, já jsem už spokojenej, je tu udaná ocel z který se to bude vyrábět:)
  3. Jeny

    JOJO znaky jsou a co takhle pedály

    :xvulNo vidíš, že to jde. kdybych byl rejpal, tak bych ti napsal, že tam ještě nemáš doplňkový číslice:D ps. taky mam radši značení podle ČSN
  4. Jeny

    JOJO znaky jsou a co takhle pedály

    mohl by prosím někdo odpovědět, čistě z mé zvědavosti, jaká je ocel ten obyčejnej nerez?
  5. Jeny

    106 1.4 turbo kit

    blbost jako mraky;) předělat posilovač brzd (nebude podtlak v sání), nejspíš změna kompresního poměru, jiná řídící jednotka a spousta dalších věcí na motoru...
  6. Jeny

    Odchod do důchodu

    já se do důchodu vůbec nechystam, beztak půjdu z práce rovnou do truhly:D
    • 48
  7. rozdíl mezi 74db (doufám, že si tu nynější hodnotu pamatuju dobře) a 70 decibely je obrovský:roll
  8. Jeny

    Lidskej nevkus

    JanoRS: a proč by to měli stahovat? Je snad ten šroub a objímka nějak nebezpečná?
  9. Možná, že by pomohlo v rozhodování, kdyby jste měli doma někoho, kdo nemá práci...
  10. Jeny

    =-->Jiříkova 106 S16<--=

    jak mam rád rallye plechy, tak na tom tvým autě se mi teď víc líbí ty alu. I když jsem už možná překoukanej těch plechů z avataru:D
    • 80
  11. nedělám něco, co nechci aby mi dělali ostatní, tudíž ometám...
  12. Jeny

    Lidskej nevkus

    majetkový poměry a celkově charakter člověka umí hodnotit podle auta snad jenom gti z auta.cz:D
  13. Točí se tam, kde se šustí peníze. A jak napsal Dyno, je to celý jenom o reklamě.
  14. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    sportovní PERA:roll
  15. Jeny

    Čím povolit defekt

    Kola si měnim sám. Povoluju teleskopem, dotahuju ráčnou, předepínam momenťákem a nevidim důvod dělat to jinak;)
    • 45
  16. scratch: Do cen léků nevidim, ale s těma postelema s tebou tak nějak nesouhlasim. Akorát u nás na fakultě běží program vytváření různých takových nemocničních pomůcek. Já jsem třeba v týmu, kde vytváříme zaměřovací stand pro individuální stavbu mechanického invalidního vozíku (člověk si do toho sedne, nastaví si to, jak mu to vyhovuje, odměří se rozměry a podle nich se postaví vozík) a jsme limitováni výrobní cenou 100 tisíc korun a můžu tě říct, že to není žádná sranda se do toho vejít. pája: Tich kvalitních by byla škoda (třeba primář pan Černý z nemocnice Na Homolce). Ti \"přidržtaškové\" ať si klidně jdou.
    • 35
  17. PAJA106: já to třeba taky nevim. Že někam nakráčel, začal sestrám tvrdit, že má černej kašel, ale že už to není nakažlivý, tak být sestrou, tak bych taky vyváděl. ostatní: začínejte si zvykat, zase chtějí naši doktoři stávkovat. Pro mě za mě, ať se klidně seberou a jdou o dům dál, mně je jedno, jestli mě bude léčit černej, bílej, zelenej...
    • 35
  18. Jeny

    Lidskej nevkus

    tak já vám napovim. Z čeho to auto vychází? Nemělo náhodou sklapovací sedačky? Není náhodou levnější použít již vymyšlený díl než navrhovat nový?
  19. já to teda nečetl celý, ale ten závěr je teda fakt dobrej, fňuká tam jak malá holka a potom z něj vypadne, že když už mu ten černej kašel potvrdili, tak se v pohodě promenáduje mezi lidma:roll
    • 35
  20. Jeny

    Lidskej nevkus

    druhá generace už vypadá v pohodě, hlavně je třeba nezapomínat, že je to low-cost
  21. Jeny

    Strojař?

    v pohodě
    • 21
  22. Jeny

    Strojař?

    Tady to máš Fifa.pdf
    • 21
  23. Jeny

    Strojař?

    Ok, zakótováno stejně blbě, chceš mít něco napsáno v razítku nebo si to vytiskneš a potom to tam až dopíšeš?
    • 21
  24. Jeny

    Strojař?

    Chtěj to zakótovaný stejně jako je to na tom obrázku? A stačí když to bude celý v řezu? [upravil dne 4/11/12 20:28 od Jeny]
    • 21
  25. Jeny

    Strojař?

    Měřítko nedodrženo, chybí kóty a podle tutý blbosti se má někdo učit:roll V příloze je obrázek, jak to vypadá, když se to vymodeluje podle zadaných kót
    • 21
×
×
  • Vytvořit...