tak jsem koupil tuto kameru http://bateriepc.cz/kamery-do-auta/611-barevna-kamera-do-auta-s-lcd-displejem.html
a buď sem blbej JÁ nebo kamera,natáčí v poho nechá se i přiblížit ,ale nejde mě nastavit datum a čas,spíš neumím, a také mě nejde nastavit ,,Detekce pohybu (automatického spuštění)\"
prosím o radu než to vrátím
dík