Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. Haryk

    Sedadla

    teď je něco na aukru http://sz.aukro.cz/sedacky-do-2-a-3-rady-c8-807-ulysse-dedra-i1466211985.html
    • 22
  2. Haryk

    palubka

    taky sem mrznul hledal kde to fouká
    • 68
  3. :super:super fakt super:mrk
    • 17
  4. ráno -12 a teď -4,5 a sluníčko, já chci jaro!
  5. http://www.acr.army.cz/scripts/detail.php?id=47762 co tady taky máme,mám to vzdušnou čarou asi 6,5km
  6. Haryk

    Ionizátor do auta - dobrá věcička

    http://kutilska.poradna.net/q/view/33452-ionizator-conrad http://www.elektrocoleti.sk/ionizator-do-auta-modry-p-644.html http://www.ontola.com/cs/k-cemu-presne-slouzi-ionizator-vzduchu něco málo tady
  7. Haryk

    Parkoviště P+R

    když jedu do Prahy, tak na Černém Mostě 10+jízdenka MHD,je to lepší než se courat po Praze
  8. -8.1 a celý krásně svítilo sluníčko
  9. Haryk

    Hurvajz nebo Hurvajs:

    :super:super
  10. Haryk

    Hurvajz nebo Hurvajs:

    je to asi jedno,když se řekne s nebo z každý víme vo co de
  11. Haryk

    Liverpool na Spartě

    -ať žije fotbal
  12. Haryk

    Jakou používáte navigaci?

    mám GoClever 4384 a spokojenost, používám ji občas už rok a půl a zatím mě vždy dovedla na místo + - 10m
  13. Haryk

    Liverpool na Spartě

    jak Spartě nefandím tak ji přeji VÝHRU :super:super
  14. http://www.novinky.cz/finance/225184-roste-pocet-zivotu-nebezpecnych-aut-svarenych-pokoutne-z-trosek.html je to hrůza a pak nějakej mladej to koupí a je vymalováno
  15. HEZKÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ:D:D:D:mrk:mrk:mrk
  16. http://www.novinky.cz/krimi/225213-auto-ve-smyku-smetlo-zenu-se-synem-a-dvema-psy.html
  17. Haryk

    Liverpool na Spartě

    Ať žije SLÁVIA
  18. Haryk

    Matrace do postele?

    teď máme na starších pérových matracích 3.5 cm podložku Dormeo http://www.dormeo.cz/matrace/matrace-renew.html a paráda,letos kupujem matrace http://www.dormeo.cz/matrace/matrace-memory-2-12.html
  19. Haryk

    důchody-máme se na co těšit

    o důchodech už nemusíte přemýšlet stejně se ho někdo nedožije http://www.novinky.cz/veda-skoly/225023-asteroid-apophis-muze-zasahnout-zemi-13-dubna-2036-varuji-vedci.html [upravil dne 13/2/11 18:46 Haryk]
  20. Haryk

    důchody-máme se na co těšit

    otázka je taky z čeho,tady na vesnici a okolí je průměrný plat 10-12 tis.znám i lidi co berou jen 8 tis. a stoho se moc šetřit nedá
  21. http://aktualne.centrum.cz/domaci/grafika/2011/02/05/exkluzivne-pro-dvacetilete-ceka-vas-nuzna-penze/ ještě,že už mě bude 60 a jsem v invalidce,mladem vůbec nezávidím:( [upravil dne 12/2/11 22:46 Haryk]
  22. Haryk

    Plastova okna

    nemáte někdo skušenost s touto firmou? díky http://www.abcokna.cz/kontakt.html
  23. http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/grafika/2011/02/07/grafika-o-rope-kdy-budou-velci-producenti-na-suchu/
  24. Dobrá zpráva pro Kubicu: lékařům se podařilo ruku zachránit, teď jsem to četl http://moto.sport.cz/clanek/182122-dobra-zprava-pro-kubicu-lekarum-se-podarilo-ruku-zachranit.html:super:super:super
×
×
  • Vytvořit...