Tak jsem zjistil že to tu flákám... takže menší update:
Sehnal jsem úplně nové Licancabury, staré šly kámošovi na 308.
Sehnal jsem origo větrnou clonu,
Předělal boční blinkr na LED + zatmavil
Na předek přišly Brembo brzdiče z 807, jsou na origo kotoučích 302mm
Podložky pod koly 15mm
Adaptér na flešky.
Konečně jsem sehnal LED DRL v barvě xenonů, (ten sám typ jsem měl předtím cca rok na autě a v pohodě) takže snad i tyto vydrží
Budoucnost:
Objednal jsem nové zadní couvací světlo, budu předělávat na LED, origo žárovka nejde ani vidět že svítí.
Chystám se na ještě jeden update bočních blinkrů.
Zrenovovat zimní 17" kola.
Nechat (nevím kde), nebo sám seřídit střechu po zimě je trochu rozvrzaná....
a uvidíme co zase vymyslím