Přejít na obsah

wojtěch

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 828
  • Registrace

Vše od uživatele wojtěch

  1. wojtěch

    308 CC na prodej!!

    Tak jsem zjistil že to tu flákám... takže menší update: Sehnal jsem úplně nové Licancabury, staré šly kámošovi na 308. Sehnal jsem origo větrnou clonu, Předělal boční blinkr na LED + zatmavil Na předek přišly Brembo brzdiče z 807, jsou na origo kotoučích 302mm Podložky pod koly 15mm Adaptér na flešky. Konečně jsem sehnal LED DRL v barvě xenonů, (ten sám typ jsem měl předtím cca rok na autě a v pohodě) takže snad i tyto vydrží Budoucnost: Objednal jsem nové zadní couvací světlo, budu předělávat na LED, origo žárovka nejde ani vidět že svítí. Chystám se na ještě jeden update bočních blinkrů. Zrenovovat zimní 17" kola. Nechat (nevím kde), nebo sám seřídit střechu po zimě je trochu rozvrzaná.... a uvidíme co zase vymyslím
  2. že bych ti postavil 308 když ti to tak jde? :D
  3. wojtěch

    Moja upravená 301- Custom Subwoofer

    Ja myslim ze mozna i 16" vejdou, 17 maji jeste mezeru, vecer dam fotku, A licany maji et34 pri 8". 17" stromboli maji et 31 pri 7,5" a je to cca stejne
  4. Takže sedí doma... je nam to jasné za mě já a možná +1
  5. wojtěch

    Moja upravená 301- Custom Subwoofer

    Brembo 4 pistky na origo 302 mm kotouc
  6. wojtěch

    Moja upravená 301- Custom Subwoofer

    paráda já ted dával 15mm podložky kvůli novým brzdičům, u těch tvých se mi líbí že se dají přichytit přes šroub co drží kotouč.. budu muset taky něco takového vymyslet.
  7. wojtěch

    Originál rádio

    https://www.alza.cz/clean-it-brushes-cistici-cd-dvd-d382769.htm?catid=18848683?layoutAutoChange=1 ale bál bych se ať ti ho taky nevyhodí dřív než se roztočí.. rozeber rádio a isopropylalkoholem a špejli do uší otři čočku jemně a opatrně...
  8. Vypadá hodně pěkně, akorát někdo už předělal předek na nový model...
  9. tak to dohledej v autokelly podle motorizace atd....... tam jsem ho našel pod M10x1 11x29.9 http://autokelly.cz/Catalog/peugeot-307-break-3e-03-02-1-6-16v-1587ccm-80kw-109hp-03-02-brzdove-valecky-a-trmeny-predni-naprava/39849642;39850140;16;146027;167873;34822938;34567103;32564325;33299337 snad se autokelly už zobrazí odkaz..
  10. wojtěch

    Automaticke zavirani oken

    starý model je "jednoduchý" tam sehnat origo automatiku (1 krabička na jedno okno) byvalo jenom na řidičové straně, já to měl doděláno na všechny 4okna, u nového modelu je to přímo v ovladači už, takže tam je to složitější dodělat. Jak jsem pak předělával interier na nový model tak jsme tam nechal ty moduly, ale matně si pamatuji že jsem musel přehazovat + a -, ale už nevím proč... ty moduly na starý model mám ještě doma.
    • 6
  11. wojtěch

    mp3 v 307?

    já měl/mám MP3 na SD kartě, ještě můžu zkusit porovnat origo aux v rádiu a aux přes stualarm se stejným mobilem...
  12. wojtěch

    mp3 v 307?

    měl jsem xcarlink v 307 hrál parádně. kvalita zvuků dobrá, nyní jsem koupil stualarm do 308 a děs bez basů atd.. nevím čím to je, jestli rádiem nebo xcarlink/stualarm... MP3 z CD hrajou dobře z USB ta samá kvalita jinde.
  13. Na aliexpress jsou krytky za par kc
  14. wojtěch

    Moja upravená 301- Custom Subwoofer

    já s 308 jsem, akorát teď blbne klika tak to budu muset pořešit někdy nesjede okno a někdy sjede když nemá, a chtělo by to silnější motor.. 100kw už mi je málo :D
  15. wojtěch

    Moja upravená 301- Custom Subwoofer

    to jsem právě našel... v turecku je masakr věcí i na mou bývalou 307 tam toho bylo, a nedokázal jsem to objednat
  16. wojtěch

    Moja upravená 301- Custom Subwoofer

    ale asi jedině změřit 406 jak je velká a dopasovat, na 301 co jsem našel tak jedině Turecko nebo kde to bylo....
  17. wojtěch

    Moja upravená 301- Custom Subwoofer

    tady toto jsem myslel: http://www.ebay.co.uk/itm/Unpainted-Back-Window-Roof-Spoiler-for-Peugeot-406-4D-1998-2004-/171364230000?fits=Car+Make%3APeugeot%7CModel%3A406&hash=item27e61aa370:g:CbkAAOSw7VBTw97X
  18. wojtěch

    Moja upravená 301- Custom Subwoofer

    krásná 301 to snížení je akorát, já shodil 308 35/20 a je to málo .......... na kufr sežeň jenom takovou tu gumu tu hranku. podložky takové at mají středové osazení. myslím že nejmíň 15mm
  19. wojtěch

    LED svetlá

    tak je více možností co tam je špatné..... zkusit přehodit pravé za levé konektor by mohl být stejný, ale na 90% je špatně něco ve světle, a do něj se nejspíš bez násilí nedostaneš..
    • 8
  20. Čau ubytko cenu nevím, má tam chatu sestřenka, takže já platil jenom cestu a skipasy. Skipasy je to rozděleno do skupin, kde až chceš jezdit. brali jsme to na střídačku většinou pouze Savoleyres a pak jsme brali komplet i s Verbier aby jsme se dostali až na mont fort atd. ceny zde http://www.televerbier.ch/fr/domaine-skiable/tarifs/4vallees-mont-fort-0-921 pivo 0.33 cca 5 franků tady máš jednu restauraci přímo na svahu s cenami http://www-verbierbooking-ch.www6.iomedia.infomaniak.ch/multimedia/docs/2015/12/CROIX_COEUR_Menu_15_16.pdf je tam hodně míst i kde se dá jet mimo sjezdovky např oproti Italíi v madesimu.. já byl v klidné dědince La-tzoumas kde byl klid ale přes svah je Verbier a tam bylo už i na svazích více lidí (hlavně ke konci jak se to sjíždělo domů) a ve Verbier jsou i prý diskotéky kluby atd, ale i ubytko je dražší (osobně nevím píšu co mi říkala sestřenka) kdybys chtěl něco konkrétního tak můžu zjistit přes sestřenku....
    • 16
  21. wojtěch

    LED svetlá

    a na pozičku to svítí dobře? vypadá to opravdu na vadu ve světle. bývá v elektronice detekce např. na vadnou jednu led a tím vypne komplet světlo, ale pozička by měla svítit (možná při pozičce uvidíš že třeba část nesvítí)
    • 8
  22. škoda že až po... teď o víkendu budu v Praze tak bych jinak zašel..
  23. wojtěch

    dobová totálka 204cab

    z toho by šlo udělat ještě krásné auto....... pokud to není total shnilé... Kde to stojí takové auta?
    • 14
  24. ano u Ostravy
    • 7
  25. wojtěch

    prodloužení brzdové hadice

    Myšut díky v Ricaru znám kluka co tam dělá. tak zkusím přes něj.. k té spojce já to budu mít "přístupné"... ozzy novou hadici dělat mě nenapadlo... ale musela by být stejnak na konci s kouskem trubky aby tam bylo 90° koleno, zkusím poptat co by to stálo..
×
×
  • Vytvořit...