Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 638
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    Říct či neříct

    První vztah je vždycky obrovské riziko, protože si dotyční nikdy neodžili tu zkušenost, kdy o někoho přijdou, jak snadné je nechat si zblbnout hlavu, jak ten \"nový\" vypadá ze začátku úžasněji, a jak také časem zevšední a je třeba ještě horší než ten předchozí - prostě ti v prvním vztahu si zpravidla toho vztahu neumí dostatečně vážit. Argumentujte si příklady z okolí jak chcete, statistika je neúprosná. Taky jsem byl takhle naivní, a dnes jsem rád, že mě to stálo poměrně málo, dopadl jsem o 1000% líp než kamarád, co si vzal tu co pro ni byl první, a milostivá dostala pubertu po asi 15 letech s dvěma dětma na krku.
  2. Matláš hovadiny, a jestli vám tohle někdo takto popisoval, tak to byl dement. Ale na učňáku mě to nepřekvapuje, protože tam zpravidla učí dementi, co by se neuživili ani v té dílně. Bohužel. Měď se na chladiče nepoužívá především kvůli ceně. Jinak ale dost aut mělo alternativně obojí, třeba 205D, a účinnost toho chladiče je STEJNÁ. A co se týče ohřívání motoru, zastudena je termostat uzavřen, chladící kapalina proudí pouze malým okruhem, tudíž se chladič na ohřívání motoru vůbec nijak nepodílí. Případná zástěna před chladič se dávala především proto, že skrz chladič proudí do motorového prostoru studený vzduch, který ochlazuje motor svým prouděním také - a u žigulíku zvlášť, protože ten měl vrtuli chladiče hnanou motorem stále.
    • 32
  3. oddie

    Říct či neříct

    Všechny ne. A že to říká zrovna chlap, je vtipný.. ;-) Ne, nic proti Tobě, vím, že je to teď v módě i mezi námi, ženskými.. stále je však většina, co je \"normální\". Alespoň v mém okolí a jsem za to ráda.. Ano.
  4. oddie

    Říct či neříct

    Vzhledem k tomu, kolik ti je a kolik je té tvé, a že je to evidentně váš první vážná vztah, se na to časem připrav. Ale v klidu, není to nic k nepřežití, chvilku je to na prášky, ale přebolí to, a poněkolikáté už to tak hrozné není, i jsi pak schopen to brát víc rozumem.
  5. oddie

    Říct či neříct

    Připrav se na hru na city, zkoušení hození to na tebe, že ty za to můžeš, taky na návrhy a pokusy na návrat, prostě na snahy tahat za delší konec provazu a spravit si na tobě sebevědomí. A nenech se tím oblbnout, uškodil bys sám sobě.
  6. oddie

    Říct či neříct

    To asi není, ale ten, kdo to ví a nechá to tak je vůl.
  7. Chystáš se skočit na ten starý, otřepaný primitivní podvod?
    • 30
  8. To opravdu nemá nic společného s tím, že má měděný chladič.
    • 32
  9. oddie

    Říct či neříct

    Tak to je první rozumná věc, co tu někdo napsal. Naopak.
  10. oddie

    Říct či neříct

    Ber to z té lepší stránky, ušetříš za dárek Řešit HNED, a na \"druhou šanci\" kašli, udělal jednou, udělá znovu, a bude si tě o to míň vážit. Není ta, bude jiná a lepší.
  11. oddie

    Říct či neříct

    Magořina. Kdyby ta holka nechtěla, není s ním, řešit kluka nemá smysl, řešit je třeba SEBE.
  12. Vysypat hrubou moukou. Je to sice trochu opruz, ale funguje to.
    • 18
  13. 10km choď pěšky, pokud si budeš vozit pr*el na každej směšnej kousek, bude z tebe chcípák - a tomu auto to taky nesvědčí, dieselu už vůbec ne. A chladič se opravdu ničím nezaslepuje.
    • 32
  14. oddie

    Pozor senioři

    Pořádný nárazníky
  15. U kulatý báby
    • 11
  16. Máš to v SZ
    • 36
  17. jak by to fungovalo, prostě naftovej kotlík, co ohřívá okruh motoru s topením. Měl jsem to dodělané do 405. Zas tak drahé to není, když se koupí starší a namontuje svépomocí. Ovládání jsem měl přes mobil, made in doma.
    • 36
  18. Regulaci to nemá, foto nebude, páč nejsem doma. Jsou černé s nějakým lehkým vzorem, jestli dobře pamatuju. Jestli máš kurýra, daly by se předat o víkendu, možná i zítra odpoledne. Jo a jsou tam 2 nebo 3, myslím že tři. [upravil dne 12/17/10 00:27 oddie]
    • 36
  19. Vim já, co to vůbec stojí? Tak kilo za jeden? Ani nejsou vybalené...
    • 36
  20. Ne, že by ho aspoň nestudila prdel
    • 36
  21. Maně mě napadá, že mám doma pár vyhřívaných potahů na sedačky a jsou mi už k ničemu...
    • 36
  22. oddie

    Copak to bylo za šikulu?

    Foceno mobilem za (pomalé popojížděcí) jízdy směrem dolů do centra, líp prohlídnout jsem si to nestih, ale jak se to tam dostalo, nebo co dotyčný vyváděl...
    • 19
  23. Někdo z klubu? Praha 6 - Petřiny, u Vojenské nemocnice, resp. u výjezdu z Veleslavína...
    • 19
  24. oddie

    podložky pod vstřiky

    www.motordily.cz Jinak je budou mít čerpadláři atd.
  25. oddie

    Prodej auta- jak na to?

    Nemusíš. Výpověď pojistky můžeš klidně poslat poštou.
    • 12
×
×
  • Vytvořit...