To jako že byla krize a už není? No, ono je to trochu jinak. Zajedno nebyla žádná krize, ta jestli přijde, tak to bude řádově jiný hukot než tenhle čajíček, kdy jsou i v \"krizi\" přecpaný silnice autama a lidi pomalu neuvezou košíky v hypermarketech, to byla pořád jen celkem lehká deprese, krize vypadá jinak. A zadruhé ještě zdaleka není konec, to, že něco o kousek poporostlo a lidem trochu otrnulo nic neznamená, naopak je třeba se mít o to víc na pozoru. Nezaměstnanost se jen tak nezlepší, spíš ještě trochu zhorší, a nic podstatného se zatím neudělalo, takže není důvod k růstu. Spíš je to chvilkový záchvěv, jak se říká prostředek písmene W, a budem hodně rádi, když se u té druhé poloviny W pisateli dole moc nezachvěje ruka.