Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. No tak za mě než 605 tak radši tohle... Na poskakování nějakých 10km bych ale koupil spíš něco velikosti 306 s atmosférou.
  2. Za 24tis se dá koupit celkem slušné kolo, na 10km trasy tak akorát. Co si tak asi myslíš o autě, které je téměř 20 let staré, má najeto milión, z toho přes polovičku za velmi pochybné údržby, je napadené \"ťůnerem\" (už jen tohle je důvod k nejvyšší obezřetnosti!) a prodává se za cenu průměrného kola? Že ti o tom podle fotky někdo řekne, jak je to super kup a jak to bude ještě x-let sloužit s další ještě pochybnější údržbou??? Tyhle auta se kupují na dojetí a následné vyhození. S tím, že tuto hru na Černého Petra hrálo předtím už mnoho jiných majitelů, a pravděpodobnost výhry Černého Petra se tak velmi zvyšuje. Já bych si to auto úplně klidně koupil. S tím, že stálo jen 24 + nutný servis, a že až se rozsype, že jej prostě vyhodím. A že je moje riziko, že se tak stane třeba za měsíc a že mě tak jeden km vyjde o mnoho dráž než v taxíku. Ten, kdo tohle riziko nést nehodlá, nechť si podobně staré křápy nekupuje. Easy.
  3. Bingo...
  4. V6 :D:D
  5. oddie

    Magor s dálkovýma

    Tak ať se podle toho laskavě chovaj.
  6. oddie

    Dym spoza motora RHZ

    Mět sundavat hlavu na 806, tak si tem motor snad radši vyndám celej.
  7. oddie

    To jsem zase potkal debila na silnici

    Krabice má haubnu vysoko, tam nedochčije.
  8. oddie

    Jak laminovat

    http://www.havel-composites.com/ - např. Podobných firem je víc.
  9. oddie

    To jsem zase potkal debila na silnici

    Ten popis sice moc nechápu, ale škoda, že tu kameru neměl ten kamioňák, nemusel by brzdit...
  10. oddie

    Prosba na členy

    Já určitě jo
  11. oddie

    Prosba na členy

    No a kolik by teda stála ta spojka, a pasovala by mi ta váha vzduchu?
  12. oddie

    Prosba na členy

    Přijde mi kouzelný, jak tu někteří řeší to samé, co jsem tu sám řešil někdy před 8 lety Nic se za tu dobu nezměnilo, možná ještě spíš k horšímu - většina lidí se neumí dokonce ani podepsat, napsat oslovení je taky strašný problém, o specifikaci toho, co vlastně chtějí ani nemluvě.
  13. Nechcete to vyjímečně o týden posunout?
  14. Podle Johnovy Mi16 se skutečně nelze ani trochu řídit, ta byla hodně vyjímečná.
  15. oddie

    Fólie na okna

    Pane doktore, uřízněte prosím levou.... vžíííííí .... řekl jsem LEVOU.... vžííííí... NOHUUUU!
  16. Jednu příhodu mám napůl zprostředkovanou. Jeden programátor, někde jsme se bavili, autům vůbec nerozuměl, že prý musí do servisu, auto že mu občas táhne na stranu. Vyptal jsem se, co to přesně dělá, když udělá tohle a támhleto, dokázal to popsat, takže jsem diagnostikoval vadný zadní silentblok pravého ramene. On sice neměl ani tušení, co to je, ale že prý to v nejhorším použije. No a zbytek znám jen z jeho vyprávění: dojel do servisu, popsal jim chování auta úplně přesně jako mně, a začalo vyprávění pohádek, jó, pané, to se musí vyměnit tohle, a tohle, a ještě tohle, a s tím jste určitě někam vletěl, a bude to celý hnutý, no začali ho obkládat neuvěřitelně. Dotyčný se posléze naprdl a rozhodl se všechno vsadit na jednu kartu. Rozkročil se, dal ruce v bok a řekl: \"je to zadní silentblok pravého ramene, tak jej vyměňte!\". Rádobymechanici se zarazili, milé auto zvedli, zjistili, že je opravdu volný, vyměnili, a auto přestalo tahat na stranu. Od té doby byl prý v tom servisu ještě několikrát a už si dávali znatelně pozor. Jo, a musel jsem mu vysvětlit a namalovat, co to vlastně bylo a jak jsem na to přišel, když jsem to auto nikdy ani neviděl...
  17. Pár podobných zkušeností jsem měl už v minulém století, ještě se žigulíkem, mým prvním autem. Mj. i tyhle zkušenosti byly důvodem, proč jsem se autům začal věnovat sám, byť se tím neživím.
  18. oddie

    Mestska policie a pravni rizeni

    To parkování je většinou na udání, jen tak mimochodem.
  19. oddie

    Mestska policie a pravni rizeni

    Já pár měšťáků znám, a jsou to normální lidé, co tu práci dělají spíš z přesvědčení, a sami jsou nas*aní, když jim vypatlaní kolegové kazí jméno. Taky jsou to lidi, kteří nedělají tu buzerační činnost s radary, ale přesně řeší tu špinavou práci, bezdomovce, vykrádání garáží, opilce. Nechtěl bych to dělat.
  20. oddie

    Mestska policie a pravni rizeni

    S tím zakázaným průjezdem, kolega měl výbornou historku, zajel takhle do známé uličky, kde chytali. Policajt už vylejzal do půlky ulice, jak si ho zastaví, jenže kolega asi 30 metrů před ním zaparkoval a šel pryč. No a asi za dvě minuty se vracel k autu, otevře dveře, policajt se k němu rozeběh, jako že ho nachytá, že jen hrál, že někam jde, jenže kolega si jen zapomněl v autě tašku, takže si ji sebral, zavřel auto, doběhnuvšímu policajtovi zamával a šel zas pryč.
  21. oddie

    Fólie na okna

    Víš co a jak a ptáš se na tak základní banalitu???
  22. oddie

    Mestska policie a pravni rizeni

    Měl jsi počkat, až vypadne, nemusel by ses s ním bavit.
  23. oddie

    Fólie na okna

    Vyndatelná okna vyndavám vždy, rozdíl to je jak v samotné práci, tak ve výsledku. Jinak tvarovat nasucho.
  24. oddie

    P206 chybí pojistka proti blbosti :-(

    Neznám
  25. oddie

    P206 chybí pojistka proti blbosti :-(

    Tak jí ho předávej vypnutej. Na co nechávat běžet motor zbytečně.
×
×
  • Vytvořit...