Tak odbočka je nějakých 1000m n/m, sedlo je 2700, takže 1700 převýšení... To v podstatě jezdíme na Gardě, když se jede Tremalzo - začíná se u jezera (70m n/m), a tunel na Tremalzu je tuším v 1700m, takže také 1700 převýšení. Kamarád posledně vezl GPS, celkem na cca 50km nastoupáno 2200 metrů. Na sjezdu jsem taky hodil kotrmelec přes nějaký příliš vysoký schod, ale odnesla to jen cvaklá duše