Scratch: co s tím naděláme? V tom je to kouzlo, že nadělat s tím může každý sám za sebe něco naprosto snadno, protože MÁ NA VÝBĚR, stačí jen CHTÍT. S tím stíháním - zase jen otázka priorit. A jinak obecně, naprosto nechápu jednu věc, kterou neokecáte. Vše, co děláte pro dítě, funguje v podstatě podobně jako investice, cokoliv ojebete, se vám vrátí i s patřičnými úroky. Když už je vám u pr*ele ekologie (každý jsme nějaký, hlavně si pak stěžujte, že máte v okolí bordel, protože \"ostatní\" něco dělají), naprosto nechápu to ojebávání samotného dítěte různými sajrajty. U pitomých plechovek řešíte moře času do detailů, jaký olejíček do toho křápu nalejete, aby si ten váš \"miláček\" chrochtal, na tom se přeci nešetří, ale na vlastní dítě (!) koukáte, jak na tom ušetřit čas i prachy, hlavně aby to bylo co nejlevnější a nejjednodušší, ani nehnout prstem navíc, sajrajt nesajrajt. Tohle fakt v životě nepochopím. A zdaleka se to netýká jen plenek, ale prakticky všeho.