Zrovna u těch bankovních účtů si za to ale lidi můžou jen a pouze sami. Že existuje registr aut je pochopitelné, ale svoje údaje o majetku, pohybech peněz, příjmech, platbách včetně struktury lidi odevzdávají do rukou online sběru dat zcela dobrovolně a ještě u toho nadšením hýkají, jak je to \"pohodlné\" a jak na tom \"vydělávají\", když jim banka utrousí směšné procento z nějakého nákupu beztak předraženého sajrajtu.