Každopádně plkárna je to tu dobrá, to jo, ale co se týče té diagnostiky a jejího používání, problém je někde jinde.
Ono sice dnes není problém ji koupit za pár šupů, jenže na to, aby ji člověk mohl pořádně používat, nestačí ani to blbý školení u Peugeotu, natož nějaký manuál či google. Ono je totiž v první řadě třeba vědět, jak co v autě má fungovat technicky, znát principy, pak teprve můžete relevantně posuzovat nějaké údaje. A toto je problém velké spousty i tzv. \"školených\" techniků různě po servisech - kteří třeba čas od času absolvují nějaké školení, jak kde kliknout a co kde zmáčknout, ale o těch principech mají ponětí jen velmi mlhavé, takže i z nich leckdy padají šílené blbosti.
Nechci vám kazit radost, koupili jste si hezkou hračku, užijte si pocitu, že si můžete v autě něco povolit či zakázat sami, že třeba dokážete nakódovat rádio, ale ve vlastním zájmu se neserte do věcí, o jejich principu fungování nemáte ani páru, ani poté, co si o tom přečtete pár řádek na googlu. Ona to původně není jen hračka a dá se toho s ní i dost podělat.