Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    VÝMĚNA CHLADIČE 2.0 (návod)

    Samozřejmě je třeba to odvzdušnit, to je ale otázka
  2. oddie

    Koroze rámu v 54tkm?

    Tyhle blbosti kategorie A se tam píšou jen aby tam něco bylo. Neřešit.
  3. oddie

    Diagnostika Lexia

    Každopádně plkárna je to tu dobrá, to jo, ale co se týče té diagnostiky a jejího používání, problém je někde jinde. Ono sice dnes není problém ji koupit za pár šupů, jenže na to, aby ji člověk mohl pořádně používat, nestačí ani to blbý školení u Peugeotu, natož nějaký manuál či google. Ono je totiž v první řadě třeba vědět, jak co v autě má fungovat technicky, znát principy, pak teprve můžete relevantně posuzovat nějaké údaje. A toto je problém velké spousty i tzv. \"školených\" techniků různě po servisech - kteří třeba čas od času absolvují nějaké školení, jak kde kliknout a co kde zmáčknout, ale o těch principech mají ponětí jen velmi mlhavé, takže i z nich leckdy padají šílené blbosti. Nechci vám kazit radost, koupili jste si hezkou hračku, užijte si pocitu, že si můžete v autě něco povolit či zakázat sami, že třeba dokážete nakódovat rádio, ale ve vlastním zájmu se neserte do věcí, o jejich principu fungování nemáte ani páru, ani poté, co si o tom přečtete pár řádek na googlu. Ona to původně není jen hračka a dá se toho s ní i dost podělat.
  4. oddie

    Diagnostika Lexia

    Co se na tom učíš 3 roky, mně stačila půlhodinka
  5. Pokud tu budu, přijdu se podívat. Edit: tak bohužel nebudu, služebka... [upravil dne 8/18/11 od oddie]
  6. oddie

    Diagnostika Lexia

    Tak to už je moc :D
  7. oddie

    Držák na kafe

    Nevím, to už tam bylo, zatím jsem to nezkoumal.
  8. oddie

    Přetáčivý smyk

    Spíš když jej budeš mít prázdný. S plným navíc jezdíš pomaleji.
  9. oddie

    saci parohy 1.9d

    Z DJZ/D9A v žádném případě, z DJY/D9B by mohly.
  10. oddie

    Kde kupujete dily?

    No jo, lezu sem přes poslední příspěvky a nekoukám, v jakém je to tématu. Nicméně obecně to platí. U plastových blatníků je to horší o to, že se nedopasují.
  11. oddie

    Držák na kafe

    Po předchozím majiteli...
  12. oddie

    Kde kupujete dily?

    Plechy jedině orig, nejlépe pěkný z vrakáče, když se najde. S plechovými druhovýrobami je ničemná práce, ve výsledku to promarněnou prací vyjde klidně dráž než orig a ještě k tomu to za chvilku shnije.
  13. oddie

    Diagnostika Lexia

    Co to vůbec potřebuje za ovladač? Já jsem ho nechal najít automaticky na netu a proběhlo to, možná je i na těch CDčkách, nevím, třeba by šel nainstalovat ručně. EDIT: je v rootu té instalace... [upravil dne 8/9/11 od oddie]
  14. oddie

    Diagnostika Lexia

    Pokud se celníkovi deklarovaná cena nebo obsah nezdá, může si vyžádat podklad pro celní řízení, pokud se mu to ani tak nezdá, může clo vylepit podle ceny obvyklé. V krajním případě by mohl dokonce i udělat to, že by tu zásilku rozbalil, zjistil, že je to diagnostika na pažouty a citróny, zjistil si její cenu tady a vylepil by na to DPH 10tis a ještě clo. To by se ti si panenky teprv protočily
  15. oddie

    Samoobslužná opravna

    To je taky nápad, půjčovat cizím lidem dílnu a vybavení
  16. oddie

    Diagnostika na PEUGEOT

    Na autě chybějící veškeré štítky, auto se nespojí s diagnostikou... no, asi dobrý kup. S ustřiženými dráty od diagnostické zásuvky už jsem se také setkal.
  17. oddie

    setrvačník

    Já ten jednohmoťák vyhodil po měsíci a dal tam novou orig dvouhmotu. Rozdíl to je, a jak prase. Nepozná to jen hluchej. Auto, do kterého někdo nacpal jednohmotu bych nekoupil, nebo za cenu, jako kdyby mělo spojku zcela K.O.
    • 7
  18. Tvoje myšlenkové pochody jsou mi záhadou, auto koupené od soukromé osoby bývá většinou levnější a v lepším stavu než auto z bazaru.
  19. oddie

    Detoxikační náplasti ???

    Funguje to především jako detoxikace peněženky.
  20. oddie

    Špatná geometrie?

    Jestli máš nestejně dlouhé spojovačky, tak to určitě seřiď. Dá se to udělat i doma, o kolik jednu stranu zašroubuješ, o tolik druhou povolíš, jde to změřit celkem přesně. Na geometrii to pak už jen doladíš.
  21. oddie

    Přetáčivý smyk

    No jo, sjeté bravurisy, to je fakt čemu se divit. Já jsem v té zatáčce nikdy neměl sebemenší problém.
  22. oddie

    Diagnostika Lexia

    Aha, tak stačí Pentium III, 128M RAM a 50M volných na hdd, tak to by zvládnout mělo Mám to s XP, verze s SSD diskem se snad ani s ničím jiným nedělala... [upravil dne 8/1/11 od oddie]
  23. oddie

    Diagnostika Lexia

    Je to jiný prodejce, nějaký CEOBD je na obálce. Jsem na to zvědav, zkoušel to někdo instalovat na Asus EEE s SSD diskem?.
  24. oddie

    Diagnostika Lexia

    Ali, odkaz už tu někdo dával, prohrabal jsem tamní prodejce a jednoho si vybral.
  25. oddie

    Diagnostika Lexia

    Objednáno v pátek, dnes už to mám na stole, zítra vyzkouším, doufám, že to bude fungovat. 1841 Kč komplet vč. 30 pinu
×
×
  • Vytvořit...