Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    rozvody-vodni pumpa

    Demontáž řemenice uvádím, bez toho nejde sundat spodní kryt. Řemenice se nejlépe sundá rázovým utahovákem. Horní držák je třeba sundat jen při výměně rozvodového řemene, což bych udělal, pokud není vyloženě zánovní, jinak jsou to jen 4 matice s hlavou 16, vůbec nic složitého. Jen se podepře motor zespodu.
    • 27
  2. Ty plastové konce lanka jsou pro zlost, tím trpěly už 405...
    • 18
  3. oddie

    ochrana proti krupobití

    Proti kroupám mám pojistku
    • 39
  4. oddie

    rozvody-vodni pumpa

    Musím se pro ni stavit v garáži, pak dám vědět.
    • 27
  5. oddie

    Jaký plastový okna?

    Žádný
    • 12
  6. oddie

    Jakou dodavku koupit?

    U drtivé většiny aut jsou to jen kecy, ale náhodou se kousek najít může. Nicméně pokud to máš na rozvoz nábytku kolem komína a max 500 km měsíčně, sebral bych spíš toho starého Transita bez turba a dal ho pořádně do kupy, než brát na úvěr něco, co bude prakticky jen zahálet. Při takhle málo km je možná fakt lepší si to auto najímat, zvlášť v dnešní době, kdy jsou dodávkáři hladoví a valí se na ně další recese, takže jsou rádi za každý kšeft.
    • 48
  7. Dobrá ptákovina. To by to nedělalo, když jsi dal novou baterku.
  8. oddie

    Nápravy

    Opravdu lituju, že u nás prakticky nefungují STK, a po silnicích jezděj takhle nebezpečně zmatlaný krámy. A o to víc mě s*e, když někdo takhle otřesně prasí Peugeoty.
    • 25
  9. oddie

    Nápravy

    Kvůli snížení auta máš vyřazený stabilizátor? Jsi normální???
    • 25
  10. oddie

    Palivový filtr 2,1 TD

    • 9
  11. oddie

    Bouraná kastle - znehodnocený VIN

    http://www.mdcr.cz/NR/rdonlyres/DE084628-2361-40F9-8DC6-FA874B67E46A/0/152vin.rtf
    • 14
  12. oddie

    Jakou dodavku koupit?

    Novou bych nekupoval, vybíral bych něco okolo těch 5 let, cca. Pokud je možnost něco od známých, kde bylo to auto aspoň trochu na očích a je jasná historie a stav, je to jasné plus.
    • 48
  13. oddie

    Jakou dodavku koupit?

    Osobně, kdybych měl kupovat auto podle tohoto zadání, vzal bych právě Transita. Se starou 2,5D, bez turba, co nejnovějšího, tj. nějaký r.98 zhruba by se najít mohl. Ale je to stejně hodně velká sázka do loterie, pokud to podnikání má být dlouhodobější, chtělo by to i u auta uvažovat poněkud dlouhodoběji a koupit něco méně jetého třeba za 200.
    • 48
  14. Nevsadil. Podle špatných startů bych tipoval to těsnění pod hlavou, ale pokud to viditelně teče někam ven, má docela šanci, že to bude někde zvenku, nebo aspoň že hlavní únik bude někde na vnějších věcech.
  15. oddie

    Jakou dodavku koupit?

    Pokud to má být do 100tis, bude to dost orvaný vrak, ať to bude co to bude.
    • 48
  16. Pokud s tím jezdí v tomhle stavu někde po okolí, bylo by poměrně vhodné, aby nenadělal další škody, než se pokusí nalézt, kde to teče. Pořád může být třeba jen prasklá hadice nebo prostřelené těsnění dole u rozbočení hadic, nebo podobná vlastnoručně řešitelná blbost. Pokud už je prasklá hlava nebo těsnění pod ní, má samozřejmě smůlu.
  17. Já mu taky neříkám, aby s tím jezdil do ČR.
  18. Dokážeš to aspoň odvzdušnit, když tam naleješ vodu? Měl by být odvzdušňovací šroub (imbus 5) na tělese termostatu, aspoň doufám, 2,1TD si konkrétně moc nevybavuju.
  19. Tak to není dobře. Dokážeš najít, kde ta voda uniká?
  20. R.95 a 188tis km? Jo, ale několikrát. Ve 188tis bylo to auto v podstatě ještě nové... Jinak tě nechci strašit, ale jestli takhle uniká voda a pouze doléváš, dost pravděpodobně se to zavzdušnilo (topí to?) a hlava je na neodvzdušněný okruh u tohoto motoru extra háklivá.
  21. A je tam znatelná emulze, v tom oleji?
  22. To asi těžko, v r.95 ještě HDI nebylo ani na papíře.
  23. oddie

    Nakup nahradnich dilu na AUKRO

    Tak to víš docela blbě.
    • 9
  24. oddie

    Za kolik tankujete?

    Já chodím pěšky už dneska, mně to nevadí
  25. oddie

    Za kolik tankujete?

    A to z druhé strany měli oboje za 99,90. Holt ten, kdo přijede ze západní strany má na naftu pár korun slevu
×
×
  • Vytvořit...