Osobně, kdybych měl kupovat auto podle tohoto zadání, vzal bych právě Transita. Se starou 2,5D, bez turba, co nejnovějšího, tj. nějaký r.98 zhruba by se najít mohl. Ale je to stejně hodně velká sázka do loterie, pokud to podnikání má být dlouhodobější, chtělo by to i u auta uvažovat poněkud dlouhodoběji a koupit něco méně jetého třeba za 200.