Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    Diagnostika Lexia

    No a v čem je problém?
  2. A co bys asi tak dělal, nechal auto v Rimini a jel odsud mastnou tyčí? Už tě vidím. Dojel bys to úplně stejně, i s mnohem horší závadou, v takové situaci.
  3. A nakonec jim ho musel složit kolemjdoucí...
    • 10
  4. Taky mám tip na něco s ovečkama
    • 31
  5. Pěkná práce, dobré doplnění, já jsem to úplně vytahovat nezkoušel, to je dobré vědět, že to jde snadno.
    • 8
  6. oddie

    Nepredajna 807 ???

    To je prostě realita, že cena těchto aut padá hodně rychle a zájemců je málo.
    • 35
  7. Všichni naštěstí ne
    • 25
  8. Já bych sem teda služební stáří netahal
  9. Koukám, že jsem si měl ještě chvíli počkat, jestli byl roastbeaf...
  10. Nejjednodušší jsem to měl kdysi já, když si ke mně lidi jezdili pro díly Kdepak nějaké visačky...
  11. Já jsem třeba asociál, sám od sebe se s nikým propojovat nebudu, jestli někdo chce, musí přijít sám
  12. oddie

    Auto pro 3 dětské sedačky

    Nemám strop. Většinou bude v jednom autě, ale chci, aby byla případně použitelná i v jiném.
    • 94
  13. oddie

    Auto pro 3 dětské sedačky

    Charlie: po 9-18 budu dávat tu větší 15-36. Vzhledem k tomu, že děti budu mít 1,5 roku od sebe, 9-36 pro mě nemá žádný smysl, stejně bych musel koupit dvě. Takhle půjdou akorát po sobě, větší 9-18, menší vajíčko, až menší vyroste z vajíčka, větší dostane 15-36 a menší tu 9-18. A až menší vyroste z té 9-18, holt budu muset koupit druhou velkou Jinak ženě se nelíbí pultík, radši 5-bod pás.
    • 94
  14. oddie

    Auto pro 3 dětské sedačky

    1 - 9-18kg
    • 94
  15. oddie

    Auto pro 3 dětské sedačky

    Tak koukám na ty sedačky a mám z toho hlavu jak pátrací balón. Existuje vůbec pořádná sedačka, která je jak na isofix, tak i na pásy, aby se dala dávat do různých aut?
    • 94
  16. No jo, kecalové \"nejaktivnější v sekci: Pokec\" se slezli
    • 78
  17. oddie

    Auto pro 3 dětské sedačky

    Do Passata se ty 3 sedačky vedle sebe vejdou úplně stejně blbě jako do 406. V tom si skutečně nepomůže.
    • 94
  18. oddie

    odkalení nádrže

    Olda: dvojitou nádrž propojenou dole hadicí měly staré škodovky - 105/120 atd. Jinak tím popsaným postupem toho moc nenasaje, to je zbytečná práce. navíc do levé části nádrže se takhle skoro nedostane, dno nádrže není ploché, je tam vybrání pro výfuk. Neuvidí tam v žádném případě, leda kamerou.
    • 10
  19. oddie

    odkalení nádrže

    Není složitá, spíš otravná.
    • 10
  20. oddie

    odkalení nádrže

    Těžko, když není kudy to vylít.
    • 10
  21. oddie

    odkalení nádrže

    Vyndat a vypláchnout.
    • 10
  22. oddie

    Auto pro 3 dětské sedačky

    Dík, budu se po tom muset mrknout, jen budu brát sólo 9-18kg a pak zvlášť tu větší. 5tis je v pohodě, nakonec i téch 7, jen mé to trochu překvapilo
    • 94
  23. oddie

    Auto pro 3 dětské sedačky

    Může, naděje umírá jako poslední - ale stejně umře Osobně bych asi neměl tu odvahu... kór jestli máš rezervu jenom 20tis.
    • 94
  24. oddie

    Auto pro 3 dětské sedačky

    Jinak ještě k těm Fiatům - pár lidí to tu asi ví, Fiatům jsem se věnoval ještě před Peugeoty, byť ne tak do hloubky, k Peugeotu jsem se dostal naprostou náhodou, vůbec jsem si ho nevybral.
    • 94
  25. oddie

    Auto pro 3 dětské sedačky

    Milan: moc na té naftě nenajezdím, kolik přesně ti neřeknu, s minulým autem to bylo cca 20tis ročně, s tímhle bych radši najezdil míň, ale pod 15 to asi nebude. Nicméně můj případ je přeci jen o dost jiný tím, že si veškerý servis dělám sám a do benzínů vidím méně, sice by nebyl problém se to doučit a časem stejně budu muset, ale zatím je to plus takhle. Pro člověka, který jezdí do servisů a platí plnou cenu je to naopak další mínus. Proto obecně moc naftu nedoporučuju - ostatně u mého auta by pořízení benzínu ve srovnatelném stavu vyšlo o 50tis levněji (vč. prvotního servisu) - a rozdíl ve spotřebě je zhruba 1Kč/km, takže návratnost 50tis km. Charlie: 5tis? V tom odkazu na eshop bylo přes 7... Jinak já budu mít děti od sebe 1,5 roku, takže budu muset kupovat stejně dvě.
    • 94
×
×
  • Vytvořit...