Milan: moc na té naftě nenajezdím, kolik přesně ti neřeknu, s minulým autem to bylo cca 20tis ročně, s tímhle bych radši najezdil míň, ale pod 15 to asi nebude. Nicméně můj případ je přeci jen o dost jiný tím, že si veškerý servis dělám sám a do benzínů vidím méně, sice by nebyl problém se to doučit a časem stejně budu muset, ale zatím je to plus takhle. Pro člověka, který jezdí do servisů a platí plnou cenu je to naopak další mínus. Proto obecně moc naftu nedoporučuju - ostatně u mého auta by pořízení benzínu ve srovnatelném stavu vyšlo o 50tis levněji (vč. prvotního servisu) - a rozdíl ve spotřebě je zhruba 1Kč/km, takže návratnost 50tis km.
Charlie: 5tis? V tom odkazu na eshop bylo přes 7... Jinak já budu mít děti od sebe 1,5 roku, takže budu muset kupovat stejně dvě.