Než 2,2HDi rozhodně doporučuji 2,0HDI, ten 2,2 nepřináší prakticky žádné výhody, zato spousty rizik.
A co se týče následných investic do auta, pravda, ne každý je tak soudný, aby po koupi udělal některé věci preventivně, nebo i ty, co nejsou napohled vidět. Já jsem třeba do auta s ověřenými skutečnými jen 140tis km dal v dílech 35tis (a to mám na ně slevu, na kterou většina z vás nedosáhne). Za normální cenu i s prací by to bylo tak 60. Zato pak nemusím hasit průsery a stěžovat si, že se mi na tom zase něco vysypalo, nebo že mi to plave atd. Kdo z vás třeba po koupi mění tlumiče, hm? Ono když t původní mají 200tis km, už moc nefungují...