Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 637
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. Překvapí mě máloco, ale tohle mě na tom serveru překvapilo hodně: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2014030903 Resp., překvapilo mě, že to tam je, nikoliv ten obsah článku - ten mě naopak nepřekvapil vůbec
  2. oddie

    kolik to stoji

    Právě jsem spadl smíchy ze židle
    • 52
  3. oddie

    kolik to stoji

    Povídej co za to chce, třeba si to vezmu
    • 52
  4. oddie

    kolik to stoji

    A co na to chceš napsat? Jestli je hlava v pořádku se zjistí až na tlakové zkoušce, na kterou je ovšem třeba hlavu sundat a kompletně odstrojit. Jaký je skutečný stav zbytku toho auta se zjistí až když to prohlídne někdo, kdo tomu rozumí, pak lze teprv posoudit cenu.
    • 52
  5. oddie

    kolik to stoji

    Jo, klidně poradím, ať přestane špekulovat nad něčím, čemu nerozumí, většinou to blbě končí
    • 52
  6. oddie

    kolik to stoji

    Ty jsi fakt čarokněžník
    • 52
  7. oddie

    Auta z eu

    Jo, já mám taky zcela jasno, vzhledem k tomu, za jak směšnou cenu lze nezávislé topení pořídit.
    • 76
  8. oddie

    Auta z eu

    Od pěkně teplého auta mám nezávislé topení. V teplé garáži auto akorát brzy zrezne, když se tam dává v zimě každý den.
    • 76
  9. A co je tedy přesně s tou tvojí? Jen vrže, nebo má i vůli?
    • 22
  10. Je.
    • 22
  11. Srabe Za kolik je?
    • 22
  12. Tak si holt dá ještě vyrážení čepů
    • 22
  13. Si to nahřej horkovzduškou, když se bojíš.
    • 22
  14. Jo, šlo.
    • 22
  15. Jo, je to v kuse.
    • 22
  16. Teď si nepamatuju z hlavy, jestli má 106 náboj v kuse s bubnem, ale možné to je, pak by to sedělo.
    • 22
  17. oddie

    Kamera do auta

    Medvěde, právě jsem dal na sklo jednu levnější kameru, co včera přišla, až ji otestuju, dám vědět, jestli by to byla rozumná volba. Sice je o něco dražší, ale do litru se vejde.
  18. oddie

    Kamera do auta

    Krám.
  19. To vypadá pěkně, akorát to mám trochu z ruky
    • 27
  20. To je ale debilní
    • 7
  21. A ještě si neodpustím jednu poznámku, nechápu tyhle pokusy o šetření, když celá čtyřdílná originální spojková sada LUK i s tím orig. dvouhmotovým setrvačníkem je aktuálně u Badišáka za 9030,-Kč, kdežto to náhradové čtyřdílné Valeo s pevným setrvačníkem 8770,-Kč. To fakt myslíte, že ty ušetřené ani ne tři stovky za to stojí???
    • 16
  22. Jinak něco k dané tématice, už mě trochu unavuje to opakovat pořád dokola, tak aspoň link: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2013122601
    • 16
  23. Dokud auto ještě nerezne. Když už rezne, je pozdě.
  24. S tím se něco tahalo? Já že jsem u 406 měnil spojku až skoro v 300tis...
    • 16
  25. Auto sloužící k převozu dětí...
×
×
  • Vytvořit...