Zdar borci,
zacinam pomalicky poskulovat po dakom druhom aute do rodiny na ktorom by jazdila zena s dietatom hlavne kratke trasy do 10 km na nakupy, k lekarovi, ...
skuste mi poradit ci staci trojdverak, alebo radsej petdverove, ci manual alebo automat na taketo trasy, pripadne napiste skusenosti s inou znackou auta ktore je \"vhodne\" pre matku s dietatom
- ake mate skusenosti s automatickými prevodovkami v P206 - 306, - spokojnost, udrzba, kazivost, ...
diky za odpovede