Přejít na obsah

ujomarian

Uživatel
  • Počet příspěvků

    359
  • Registrace

Vše od uživatele ujomarian

  1. tiez sa mi zda ze tu take nieco bolo, ale asi robim nieco zle ked som to za 3 hodiny nenasiel ...
    • 6
  2. skontrolujem to, ale to by mi potom cuklo s motorom a aj svetla by mi preblikli nie?
    • 6
  3. Zdar borci, potrebujem poradit, dnes sa mi pri 110 km/h asi na cca 3-4 sekundy rozsvietili vsetky kontrolky a vsetky rucicky padli na nulu - pritom motor isiel normalne a ani elektronika so svetlami neblikla, proste neviem co to mohlo byt ? P.S : už pol hodinu tu skusam \"Hledaní\" ale bez uspechu ... diky za kazdu radu
    • 6
  4. Zdar borci, zacinam pomalicky poskulovat po dakom druhom aute do rodiny na ktorom by jazdila zena s dietatom hlavne kratke trasy do 10 km na nakupy, k lekarovi, ... skuste mi poradit ci staci trojdverak, alebo radsej petdverove, ci manual alebo automat na taketo trasy, pripadne napiste skusenosti s inou znackou auta ktore je \"vhodne\" pre matku s dietatom - ake mate skusenosti s automatickými prevodovkami v P206 - 306, - spokojnost, udrzba, kazivost, ... diky za odpovede
    • 9
  5. praveze dovolim si suhlasit s MatrixChose - z vlastnej skusenosti viem ze az do -16°C sa mi po chvilke tocenia a kuckania podarilo nastartovat HDi (starty kazdy den) kedze som bol neskuseny myslel som ze to tak ma byt, ale pri -22°C to uz iba tocilo kuckalo az som vybil baterku a po naslednej vymene spalenych zhavicov za nove a nabiti baterie motor uz bezproblemov dalsie rano nastartoval pri -20°C a zvysok zimy som s tym nemal problem ...
    • 18
  6. potrebujem jednu z tych styroch gum (goodyear UG7+, michelin alpin3, continental TS800, dunlop winter.. ) si vybrat ale taku co zvladne najviac km, v testoch maju vsetky štyri skoro rovnake vlastnosti ...
    • 23
  7. pastorek: no neviem si si isty ze dvoch sezonach maju stale 8mm? mne za jednu sezonu ubudlo na prednej naprave 2-2,5 mm a to som na nich presiel iba 12000 km za zimu \"normalnym\" stylom - tj. aby som seba alebo inych zbytocne neohrozil.
    • 23
  8. marko306: +/- 30 000km - uf vsak to mam ročný najazd kilometrov pastorek: MP58 som mal, troska na lade a hlbsom snehu boli take vseliake ale dost sa mi opotrebovali za jednu zimu a kedze su teraz tesne pod hranicou 4 mm, tak sa pozeram po niecom co by sa tak rychlo nezodralo ... prave som pozeral test adac 175/65/14 a pri michelinkach je pisane najmensie opotrebenie, ma niekto s tymito gumami skusenost kolko vydrzia? pripadne ked sa na to pozriem z cenoveho hladiska km/cena (pokial mam za dva-tri roky zodrat gumu) - Matador MP52 je s prijatelnym hodnotenim - ma niekto s touto gumou skusenosti?
    • 23
  9. je mi to jasne, staci mi to \"zhruba\" trebars tym stylom ako som to napisal uplne hore, hladam gumy ktore vydrzia aspon 4 zimy so vzorkom min 4 mm, t.j 40000-50000 km flaska rumu (u nas umu) vydrzi iba dovtedy pokial ju nenajdem
    • 23
  10. zdar borci, dumam nad novymi zimnymi gumami, viete z vlastnej skusenosti napisat kolko ktora zimna guma vydrzi kilometrov? minulu zimu som nudzovo zohnal jazdene matadorky MP58 a po 12000 km mali ubytok predne kolesa 2-2,5mm a zadne 1- 1,5 mm, 80% jazdene po mokro-sucho-zladovatenych cestach a 20% jazda a hrabanie v snehu p.s: zaujimaju ma hlavne goodyear UG7+, michelin alpin3, continental TS800 pripadne dunlop winter.. diky za odpovede
    • 23
  11. taktiez sa mi udaj 5500 otacok u naftaka nezda, z dovodu pomalsieho horenia nafty ako benzinu je limit pre naftaka 5000 otacok ak sa nemylim
    • 46
  12. ujomarian

    obsah nádrže

    no neviem ... na prvu polovicu nadrze prejdem v priemere cca 500-600 km a na druhu polovicu 350-450 km, samozrejme zavisi to od toho ako tlacim na pedal
    • 6
  13. ujomarian

    obsah nádrže

    zdar, pri zasvieteni hladoveho oka natankuj do plna (po druhe vypnutie pistole) a vtedy zistis skoro presne objem nadrze bez rezervy rezerva je na cca 50-80 km podla stylu jazdy
    • 6
  14. ujomarian

    306gti- spotreba ????

    to naserie ale ked si zoberies ze htp ma 51 kw a je rozbehnute, tak by som sa tomu necudoval ze ta ponahanal, mali sme firemne 1,2 HTP 44 kw kombi a do cca 80 km/h to bolo vcelku dost zive ale potom to uz bola bieda a to nehovorim o dialnici, kym sa to rozbehlo na 160 km/h tak to bola polovica dialnice ZA - BA za nami :D vsetko zavisi od šoféra ako vie s tym autom jazdit, mam kamarata co ma fiat punto 1.2 a ked sa s tym rozbehne, tak mam co robit, aby mi neusiel
    • 23
  15. ujomarian

    Po naštartovaní biely dym

    chlapci nič v zlom, ale kontrolka zhavenia sa mi ukaze pri teplote pod nulou a to aj na chvilku a nie pri tychto teplotach ktore su 8 a viac °C ...
    • 26
  16. ujomarian

    svetla

    gitarista001 mne nejde o usporu W ale ide mi skôr o to aby tie žiarovky tolko nehriali, lebo všetok bordel z cesty sa pripecie na svetlometoch ... NO3IA preco niesi spokojny? ake to ma chyby? Buga mam gulate packy, svetelny senzor a aj dalsie vymozenosti ale troska ma zaujala funkcia na svetla ktoru ma 207 a preto vyzvedam ci take nieco sa da zapnut aj u 206, t.j. že žiarovky budu svietit polovičnym vykonom
    • 9
  17. Nazdar borci, da sa na 206-ke nastavit nieco podobné ako ma 207 - denné svietenie, kedy svetlá(žiarovky) po naštartovaní svietia asi polovičným výkonom a po po manualnom zapnuti svetiel sa prepnu na \"plny\" vykon ???
    • 9
  18. 100 bodov , konecne uz viem co mam povedat policajtovi ked ma zastavi
  19. ehm ... olej menim po 16-18000 km podla toho ako mam cas a rozdiel na ryske je max 1 mm tj. rozdiel na ryske po naliati a pred výmenou. Počas týchto km olej nedolievam, iba kazde 2-3 týždne kontrolujem ... motor pred dvoma týždnami uspešne prekročil 100 000 km ak by mala byt spotreba 0,5 l/1000 km tak po 9000 km by som musel jazdit bez oleja ... :D
  20. ujomarian

    Jsem tu nová

    ... som prekvapený čo všetko dokazu pežoťáci v priebehu malej chvilky zistit o novej členke, asi začnem chodit na tie srazy inač destiny a peugeot09 :super:potlesk:D a aby som nezabudol - vitam novu clenku
  21. ujomarian

    spojka

    da sa zamenit spojka z 1.6 do 2.0?
  22. 1.1 sa s tym bude troska trápit ale pokial ide o efekt tak preco nie, v papieroch mam pri 16\" 205/45 83W 6,5Jx16 ET 28
    • 8
  23. Zdravim borci, mam na Vás dalšiu otázku : aký je rozdiel v spojke pre P206 2.0 HDi a 1.6 HDi diky za odpovede
  24. ujomarian

    Rajsmichu.cz a Peugeot-Club

    klik Známka: 2.19 Známkovalo: 153
×
×
  • Vytvořit...