Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. wooody

    World of Tanks

    hrával jsem dřív, tedko mě chytlo league of legends
    • 39
  2. jedině až s dalším projektem, ale to nebude pug
    • 18
  3. jo jenomže to už nemám auto, a na další projekt zatím nejsou finance
    • 18
  4. sakra škoda že sem si toho všimnul až tedko
    • 18
  5. wooody

    tuning srazy

    tak letos určitě oba colision eventy a možná wothersee a xs car night
    • 18
  6. naproste realne video :D:D http://www.drsnysvet.cz/vrhl-nuz-po-kamaradce/ [upravil dne 14/3/14 07:29 od wooody]
    • 7
  7. wooody

    I za "Komančů" to uměli.

    trošku rallye :DD:
    • 14
  8. Muž volá do dietologické společnosti a objedná si jejich program na hubnutí s názvem \"5 kilo za 5 dní\". Druhý den se ozve zaklepání na dveře - za nimi stojí vnadná,atletická,19letá dívka. Představí se jako zástupce společnosti. Na sobě nemá nic, jen běžecké boty Nike a kolem krku ceduli. Na ceduli má napsáno: \"Pokud mě chytíš, můžeš mě mít.\" Muž se za ní okamžitě vydá. Po pár kilometrech se udýchaný konečně vzdá. Stejná dívka se u něj ukáže i další čtyři dny a situace se opakuje. Po pěti dnech se muž zváží a zjistí, že opravdu zhubl pět kilo, jak bylo slíbeno. Rozhodne se zavolat společnosti a objednat si jejich další program \"10 kilo za 5 dní\". Den nato se ozve zaklepání na dveře a za nimi stojí ta nejkrásnější žena, jakou kdy tento muž ve svém životě viděl. Na sobě nemá nic, pouze běžecké boty Reebok a kolem krku cedulku \"Pokud mě chytíš, můžeš mě mít\". Muž za ní vystřelí z domu jako střela. Dívka je ale ve skvělé kondici. Muž se snaží, ale bohužel ji nedohoní. Další čtyři dny se situace opakuje, muž je v lepší a lepší kondici a k svému potěšení po pěti dnech zjistí, že zhubl dalších 10 kilo, jak mu bylo slíbeno. Rozhodne se, že opět zavolá do společnosti a objedná si jejich program \"20 kilo za 7 dní\". \"Jste si jist?\" ptá se zástupce společnosti. \"Toto je náš nejtvrdší program.\" \"Absolutně,\" odpoví muž, \"takhle dobře jsem se necítil roky.\" Den nato se ozve zaklepání na dveře. Když muž otevře, spatří obrovského svalnatého chlapa. Nemá na sobě nic, pouze růžové běžecké boty a na krku ceduli: \"Pokud tě chytím, jsi celý můj!\"
  9. wooody

    Benzín v naftě - již podruhé

    me se taky povedlo do tenkrát služební astry 1.7tdci tam 58 litrů V power racing nastestí sem si toho všimnul při zandavání pistole že by asi nafta neměla dodatek bezolovnatý :D:D auto na podval, vycucnout a bylo to naštěstí bez startu
    • 62
  10. a budu z toho mít raketovej pohon, kterej nic nežere, no nekupto kde se to dá objednat?
  11. husty, takže když koupim 3 do všech zásuvek v aute, tak jezdim zadarmo a ještě mi to benzín vyrábí????
  12. wooody

    Folie na hl. svetlech uz na autě

    když žlutý tak xenony 3000k
  13. a tajto je ix35 ne i40
  14. :D já sem si to stáhnul, a kéž by to všechno šlo jako v tý hře spojka za 3 minuty vyměněná
    • 9
  15. tak co chlapy a děvčata hrajete taky tuhle kravinu :D:D http://www.abcgames.cz/?p=hry_zobraz&id=16323
    • 9
  16. wooody

    Minibus do Rumunska - dilema

    pokud bude volný vw tak určo do něj
    • 9
  17. https://maps.google.com/maps?ll=57.301198,-4.470122&spn=0.391714,0.837021&cbp=12,47.24,,0,5&layer=c&panoid=nqCuoPB1hm2tCm8TwyQonw&cbll=57.301198,-4.470122&t=m&z=11 :D
  18. nooo děs a hrůza [upravil dne 24/1/14 18:24 od wooody]
  19. wooody

    bluetooth a wifi :(

    kanaly v routeru mám na auto
  20. wooody

    bluetooth a wifi :(

    no je to bluetooth myš přímo, připojuju přes bt v počítači a dělá mi to jenom tady, at jsem připojenej kdekoli jinde tak vše běží jak má
  21. neví někdo proč se mi hádá bluetooth myš a wifi doma? ělá mi to pouze když jsem doma, zapnu not. a myš nenajede tal ji chci znova spárovat, je to staršněj problém ji vyhledat a blbne mi wifi, pořád se odpojuje, připojuje s ek nějaký neexistující atd, pokud nechci myš spárovat, funguje bez problemu, pokud vypnu modem, myš spáruju bez problemu, zapnu modem a vše funguje půl hodiny dělá mi to pouze doma, všude jinde vše funguje jak má ( neví někdo v čem by mohl být zakopanej pes?
  22. asi to nedělal poprvý FB video
  23. wooody

    sportovní podvozek 306

    po 3 letech :D jinak ten podvozek mi vydžel asi 80 tis km a 3 roky, ale kdyby byl nastavenej jak má, tak přežije origo tlumiče si myslím
    • 21
  24. jedna či dvě??? http://postimg.org/image/nib65ydtr/ [upravil dne 20/12/13 19:50 od wooody]
×
×
  • Vytvořit...