jj souhlasim s fredem..... takovydle auto, to fakt nema cenu....... akorad do toho budes cpat prachy, ja ho mam taky, a v 1.4, a sem s tim spokojenej......a kdyz chces uprovat soft v ridici jednoce, tak to je to samy jako chip snad ne??? jak myslis ze se chipuje?? vycucne ti soft, posle ho na upravu, a voni mu ho vratej upravenej, a kdyz to das prehrat do naky poradny firmi aby to bylo kvalitni tak pocitej ze to bude tak 7 000, a to ze ti to pride nakej 8kw, pac nemas turbinu, to se fakt nevyplati.... a jestli to das cipnout nakymu amaterovy, tak ses dost odvaznej......jinak na hlavu bych nesahal, pak to nahodou uvaris a uz nebude misto na srovnani....... jestli chces mermomoci vetsi vykon, tak vym o motoru mi16 tak cca za 3000 ale je bez prevodovky, a prej se prehriva, takze uprava hlavy......