Dnes odzimováno, vcelku pozdě, ale hodně času žere GTI.
Baterii jsem dobil, ale i tak to nechtělo chytnout. Točilo, ale nechytalo. Nakonec jo, ale šlo to na tři. Asi na vině bude starý benzín ... naposledy jsem tankoval v srpnu. Nicméně po pěti minutách škytání se ozval starý známý "šlehač".
Trochu jsem to vypucoval zevnitř, zvenku a nyní jen užívat sluníčka.