Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. Já mohl koupit auto za 20, ač bylo inzerované za 40, ale ono bylo zadarmo drahé, když to člověk viděl a svezl se.
    • 55
  2. Přeci nemohou ty motory mít stejný kod. A právě kod motoru se kontroluje.
  3. MilanF1

    Nehoda - vinik?

    Mě by tedy nenapadlo se vmáčknout vedle toho kamionu ... zvláště pokud tam na vozovce nejsou určené odbočovací pruhy. Já bych počkal za kamionem. Asi jsem moc měkkej.
    • 66
  4. Až tě to přestane bavit, dej vědět, já to za 50tis. koupím.
  5. MilanF1

    Peugeot 106 GTI by MilanF1 - Prodáno

    Fáze je taková, že není moc času, takže trochu stagnuji.
  6. MilanF1

    Dneska vařim já

    Dneska jsem trochu vařil/pekl. 1. Kynuté jahodové knedlíky 2. Meruňkový koláč (kynutý) 3. Slané šneci z listového těsta Není to žádné velké kulinářské umění, ale podstatné je, že to chutná.
  7. MilanF1

    zvýšení výkonu 206

    Je to ekonomická sebevražda u tak starého auta. Koukni třeba do sekce moje káry, jsou tam některé upravené káry - třeba v 306 milanrejpid . Nejjednodušší a ekonomicky nejvýhodnější je koupil silnější auto.
    • 81
  8. ptal jsi se, odpověděl jsem
  9. MilanF1

    17" (ET25 ??? ) 406 break

    ET18 u 15" ráfku leze z fabriky, u 16" je to většinou těch 20, ale pro Bremba je nutnost 12 (Coupé, Hoggar).
    • 24
  10. Dnes dolito a skoro 7 litrů. Ale nepamatuji, jak jsem jezdil loni na podzim, ale asi kudlu...
  11. Dnes odzimováno, vcelku pozdě, ale hodně času žere GTI. Baterii jsem dobil, ale i tak to nechtělo chytnout. Točilo, ale nechytalo. Nakonec jo, ale šlo to na tři. Asi na vině bude starý benzín ... naposledy jsem tankoval v srpnu. Nicméně po pěti minutách škytání se ozval starý známý "šlehač". Trochu jsem to vypucoval zevnitř, zvenku a nyní jen užívat sluníčka.
  12. MilanF1

    17" (ET25 ??? ) 406 break

    ET by mělo být 18. Nicméně při gumě 195/65 R15 by se tam mohlo vejít i s ET25. Když si třeba vezmu Ouragany (16") nebo Tanami (16"), ty jsou s ET20, ale montuje se na ně širší guma (205/55 R16). Jinak gumu 185/55 R15 fakt ne. To je tak na 306tku, ale tam se spíše dává 195/55 R15. Ale nacpeš ji tam, bude to pidi kolečko a neskutečně bude kecat tachometr (přeměřovat).
    • 24
  13. V pohodě ... já tedy osobně zvažuji, zda tam vůbec jet ... zámek známe dobře, jsme tam několikrát za rok, ale poslední dobou spíše na noční tématické prohlídky s ochutnávkou dobových pokrmů. Tohle by možná bylo pro klubáky ještě zajímavější, ale za tmy se vracet domů, to není ono.
    • 21
  14. V pohodě. Já už jsem zrušil rezervaci termínu, abychom 3 lidmi neblokovali celý turnus.
    • 21
  15. Vypadá to tedy na velmi komorní sraz.
    • 21
  16. Vision S známe dlouho, ale to je concept. Bude to 7místné auto a větší než Yeti. Takže i cena vyšší, moc lidové vozidlo to nebude. To pořád bude mnohem zajímavější 5008.
  17. MilanF1

    Dotaz na 106

    Promin, ale já na cabriu mám jen kontrolku a myslím, že i děda na 106 1.5D 98´ a taky jen kontrolka (budíky bez otáčkoměru - místo něj hodiny). Jinak nevím, kde je čidlo.
    • 16
  18. MilanF1

    Dotaz na 106

    Ineo snad ne ... to je pro HDI s FAP, pokud vím. Dal bych tam TQ7000, ono by to možná vzalo i TQ5000 (15W-40). Jinak o Husky si můžeš přečíst zde: http://aebergon.perso.neuf.fr/Peugeot/page_Peugeot_106_Husky.htm Je to sice pro starý model, ale bude to podobné. Dej sem fotku budíků, zda tam je skutečně teploměr ... může tam být jenom kontrolka teploty.
    • 16
  19. Taky pravda, ale tohle by stálo dejme tomu o 2000 Kč více, když počítám i nové příchytky ... ale budiž.
  20. Jest-li tu 205 GTI, která byla na výstavě (jak jsem měli i sraz), dělali oni, tak to nebylo moje gusto, protože před lakování ani nesundali lemy.
  21. MilanF1

    Peugeot 106 GTI by MilanF1 - Prodáno

    Rozstřiky.
  22. MilanF1

    Peugeot 106 GTI by MilanF1 - Prodáno

    Tak to asi někdy po práci vezmu z MB do JC k Milanovi. Jinak jsem to dneska nestihl a tedka už se mi nechce.
  23. MilanF1

    Vrzání zespod auta

    To by mohlo být uložení motoru, takže kouknout na silentbloky (i na převodovce).
    • 9
  24. MilanF1

    Co jste dnes udelali...

    To já se dneska zase válel pod GTIčkem a opravoval korozí sežraná místa, zítra pokračování, snad už to nabere nějaký zdárný konec. A k těm lístkům do kina ... my chodíme do malého v Lysé nad Labem. Koukám, že Captain America je na programu 1.6. a bude za 110 Kč. Dneska byl třeba X-Men ve 3D za 140 Kč.
×
×
  • Vytvořit...