Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    Peugeot 306 Break 65kW + LPG

    4000 km na tyčku? to je sakra málo, u mě i Starline dal 20 000 km dokud nezareznul kloubek. Nicméně na 306tku se většinou dává plastová tyčka ... ta má výhodu, že neklepe, i když je vymačkaná.
  2. MilanF1

    Průběh TK ponovu

    Některé "nové" diesely se nemusí točit na maximální otáčky. Jako například od škodovky 103 kW dvoulitr, na volnoběh pedál na podlahu a točí to 2500 ot. a při těchto otáčkách se "počítají" emise. S těmito motory jsem měl hodnoty hodně blízko absolutní nuly.
  3. Já měl 7x16 (Avantage, viz avatar) s ET15 a pneu 205/45 R16. Naprosto v pohodě, mám to zapsané i v TP. Nevím, jak nízké ET by to sneslo, ale pod nějakých 5 to už poleze ven. A jakmile někde propružíš, budeš řezat gumu. Jinak samozřejmě alternativně tam jde narvat 205/40 R17... Ale když čtu ten 9" disk ... chtěl bych vidět, jak tam někdo obuje tu gumu 195. Když ten ráfek je široký 230 mm Je to dost široký disk a při ET 15 to asi bez podložek nepůjde
  4. MilanF1

    Táhla řazení

    Pokud nevíš odkud teče, odmasti motor. A po čase jezdění se kouknout, kde to je mastné.
  5. Zůstala tam, motor vrčí.
  6. MilanF1

    Snížený výkon motoru

    U auta, kde hodnota se počítá v tisícovkách bych se tím moc nezabýval a jezdil dokud to jde. Ono těch 330 tkm je na benzinový motor docela dost. Výměna motoru je zajímavá varianta, těchto 65 kW bude všude hromada po vrakáčích za směšné peníze, ale až někomu budeš platit práci, vyjde to dráž jak ten motor. Vyřešil bych to, že to žere olej, to budou asi gufera na ventilech. A pak dál jezdit.
  7. MilanF1

    Snížený výkon motoru

    Oba jsou v LPG?
  8. Auto jezdí, byla to protimrazová zátka, která byla vyrezlá. Když už jsem byl na jámě, udělal jsem lanovody ručky, které mám 1,5 roku doma koupené. Levý ještě brzdil, ale pravý totálně zarezlý.
  9. MilanF1

    klapka

    Taky mi cvaká klapka, jaký konektor odpojit? Opravit bez demontáže palubky to asi nepůjde.
    • 9
  10. Taky jsem se divil, předtím jsem jel České Švýcarsko za cca 8l. Do těch Beskyd bylo méně dálnice (přes Olomouc), asi proto nižší spotřeba.
  11. Pro mě i těch 7,1 je dost, když já s GTI pospíchal do Beskyd a zpět a bylo to za 6,9. Ale ty máš o 200 kg více, to bude ten rozdíl.
  12. MilanF1

    Nové označenie PHM na pumpach

    Budeme tam dávat N98. Do cabria zbytečnost, ale asi jediná jistota.
  13. MilanF1

    Citroen ZX

    15" Speedline parádně sedí na hranatější auta z devadesátek
  14. MilanF1

    306GTi-6 by Béďa

    Tohle je fakt krásný auto Škoda, že už to nejde skoro sehnat.
  15. MilanF1

    Jídlo mimo domov

    Já toho moc nevystřídám, když už tak bez stravy (většinou). Ale letos jsme dostali poukaz (ze slevového portálu) do hotelu Mezní Louka v Hřensku s polopenzí. Snídaně fajn - od všeho něco (fakt velký výběr včetně salátů a sladkého). Ale ty večeře ... žádný výběr, prostě jedno jídlo a každý den v podstatě stejné, jenom jiná příloha. Byla to taková závodka. Nevím, zda to bylo tím poukazem, nebo zda jsou stejné všechny pokoje, ale v pokoji 4 zásuvky, všechny schované za nějakou skřínkou, šílená postel - takhle mě záda ještě nebolely, v koupelně uvolněná dlažba, prasklé záchodové prkénko (to rychle vyměnili). Když kouknu na stránky a zjistím, že za dvoulůžkový pokoj se snídaní chtějí 1600 Kč, tak po mě jdou mrákoty. Protože minulý víkend Beskydy v penzionu a bez stravy pokoj s vlastní sociálkou stál 500 Kč a všechno v pohodě.
  16. MilanF1

    Výměna čelního skla

    Pokud má správně nastavený limit plnění.
  17. MilanF1

    Jak odvzdušnit brzdy

    Nejde ani tak o závit, ale o tu dosedací plochu, která těsní. Já je taky zkurvil. A vzhledem k tomu, že vzadu jsou odvzdušnáky se 7 mm závitem, byl sakra problém najít vhodný šroub a pod něj hliníkovou podložku, ale drží to. Ale už mám doma jiné brzdiče, jak na předek, tak na zadek. Až bude chvilka, vytočím odvzdušnováky a natočím tam nové (pro jistotu).
  18. MilanF1

    Jak odvzdušnit brzdy

    Když ho zlomíš, pak někdo musí ten zbytek dostat šetrně ven, jinak ti jsou nové k ničemu, protože je to na výměnu brzdičů. Ale není od věci, když ho povolíš, že tam dáš nový.
  19. Změna barvy bude za 50 Kč na úřadě.
  20. Pokud po odpojení váhy se vůz chová stejně, pak ta váha nebude fungovat. Takže bych to viděl na vadnou váhu. Diag samozřejmě poví více.
    • 8
  21. Já jsem taky zkoušel Moravu, ale skončilo to fiaskem a po dalším neúspěchu se už do další pořadace nebudu pouštět. Stejně mě tu nikdo nemá rád. Jenom připomínka k termínu, ač já ze své pozice nemám do toho co kecat :D. Začátek září ... někteří ještě dovolenkují, jiní připravují školáky do školy a pro jiné je to před výplatou. To je vcelku nepříjemný mix. At se vám to povede a at je vás tam co nejvíce, ale bez naší účasti. Já si dělám víkendy dle svého uvážení. Ten minulý byl v Beskydech, tudíž 2x do podobné lokality nepojedeme.
  22. Jednoduše: Chtěl jsem na auto dávat jiné řízení a opřu se o stabilizátor a on měkký. Kouknu na pouzdro a ono v háji (aha, to je to klepání). Ihned internet a jediné dva kusy, které v AK na P9 v sobotu odpoledne měli, byly tuším FEBI a byly ve výprodeji za 50 Kč / kus. Tak hurá, jedu pro ně. V tu chvíli jsem nechtěl mít rozebrané auto. Jinak bych to objednal u badisaka, třeba Meyle HD (pokud se dělá). Ale na to nebyl čas, čekat do úterý. A myslel jsem si, že to FEBI bude kvalitnější.
  23. Mně je jedno, jaký bude, ale to vás jaksi nezajímá.
  24. Je to kus gumy (v plechovém pouzdře). Drží ho šroub na zadním silentu ramene. Přístup k tomu není nejlepší, ale dá se. Samozřejmostí je povolit tyčky stabu. Doporučuji nešetřit, já koupil nejdříve ve výprodeji za 50 Kč/kus a vydrželo to jenom 60tkm. Napodruhé jsem dal za cca 200 Kč/kus a ty drží.
  25. MilanF1

    307 2.0. HDI 66Kw škube

    DRV ventil
×
×
  • Vytvořit...