Já toho moc nevystřídám, když už tak bez stravy (většinou). Ale letos jsme dostali poukaz (ze slevového portálu) do hotelu Mezní Louka v Hřensku s polopenzí. Snídaně fajn - od všeho něco (fakt velký výběr včetně salátů a sladkého). Ale ty večeře ... žádný výběr, prostě jedno jídlo a každý den v podstatě stejné, jenom jiná příloha. Byla to taková závodka.
Nevím, zda to bylo tím poukazem, nebo zda jsou stejné všechny pokoje, ale v pokoji 4 zásuvky, všechny schované za nějakou skřínkou, šílená postel - takhle mě záda ještě nebolely, v koupelně uvolněná dlažba, prasklé záchodové prkénko (to rychle vyměnili). Když kouknu na stránky a zjistím, že za dvoulůžkový pokoj se snídaní chtějí 1600 Kč, tak po mě jdou mrákoty. Protože minulý víkend Beskydy v penzionu a bez stravy pokoj s vlastní sociálkou stál 500 Kč a všechno v pohodě.