Disky jsou vybroušené? Pak to bude jasné, to budou disky z Fordu. Ten má středovou díru 63,5 mm a Peugeot 65,1 mm. I když se to vybrousí (pěkná prasečina, zvláště u plechu), problém nastává s tím ET, protože Ford ho má větší než Peugeot. V TP budeš mít nejspíše velikost ET 20, kdežto fordový disk bude mít třeba 38. Tedy rozdíl 18 mm a to už je sakra znát.
A jak už tu zaznělo, každá pneumatika je jiná a ty Polarisy mohou být skutečně "baculatější" a až nyní se ten problém projevil.
Správné ráfky vypadají takto (nejčastější vzhled): https://auto.bazos.cz/inzerat/68226856/Plechove-disky-Peugeot-Citroen.php Samozřejmě jdou tam i jiné splňující to ET. Takové ráfky seženeš běžně a můj odkaz na inzerát je podle mě horní cenová hranice, za kterou ty plecháče jdou koupit, protože jich je mraky a skoro nikdo to nechce.
Ted jsem si vzpomněl na disky z 205/309 tam bývá ET 28, to by se tam vejít mohlo, ale neriskoval bych to, zvláště když ty s ET 20 není problém sehnat. A vypadají stejně, třeba jako na tomto odkazu, je tam i vyfocen údaj ET. https://auto.bazos.cz/inzerat/69267157/Sada-disku-4x108-na-Peugeot-205.php