Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    Peugeot 106 GTI by MilanF1 - Prodáno

    GTIčko bude mít nového majitele ...
  2. MilanF1

    zvýšení výkonu 206

    milanrejpid určitě, ale stejně jako u 306 bude stejný boj s IC i u 206, protože tam nikdy nebyl, na rozdíl od 406. Mně osobně také úpravy nelákají, to bych raději koupil silnější auto.
    • 81
  3. MilanF1

    17" kola

    Máš-li typový list, pak ano. Zajet na STK a tam ti to technik typu "K" potvrdí. A pak na úřad nechat zapsat. Takových dotazů více, většinou se lidi ptají na kola bez typáče.
  4. MilanF1

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    Bohužel nedělám v peugeotím autorizáku, jinak bych ti řekl, at přijedeš k nám ... fungovalo by to, jak píšu. Snad najdeš dobrý servis, který to udělá dobře a rychle.
  5. MilanF1

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    Jakou máš spoluúčast? Pokud ne velkou, pak bych to jednoduše řešil na HAV, dostaneš nový nárazník (pokud je tam skutečně něco prasklé), nové světlo a lištu. Očividně se s autem dá jezdit, tudíž bych se se servisem dohodl tak, že at všechno objednají předem a ty přijedeš ráno v dojednaný den a odpoledne si auto vyzvedneš - nárazník nalakují dopředu. To myslím za tu pohodu při využití HAV v autorizáku stojí. Pokud jde o rozstřik, to je sice hezká věc, ale ten jenom barvou, lakem celé. Je to mnohem jednodušší (kvůli leštění), ale vylezou díry po kamínkách. Pokud bych ale opravoval starý nárazník, dal bych do barvy celý ... Tohle třeba u nás v práci děláme, prostě opravíme celý nárazník, i když je pojistná událost jen na jedné straně.
  6. To nemáš havarijní pojištění, žes to platil ze svého?
  7. MilanF1

    Výdrž dieslového motoru

    Starší auto se kupuje dle stavu, nikoliv dle ukazatele kilometrů. Nebál bych se hodnot přes 200 000 km. Já kupoval diesel s 233 000 km a nyní má 395 000 km.
    • 7
  8. MilanF1

    Objednávka

    Zaplatit 14. prosince tak se skutečně neptám, zda to do Vánoc dostanu. To bych bral automaticky, že ano. Já myslím, že tazateli nejde ani tak o ty věci, ale spíše o princip. Navíc, když ho nikdo neinformoval, kdy to dorazí. Očekával do týdne, to si myslím, že je rozumná doba a netřeba se na něj utrhovat.
    • 71
  9. Disky jsou vybroušené? Pak to bude jasné, to budou disky z Fordu. Ten má středovou díru 63,5 mm a Peugeot 65,1 mm. I když se to vybrousí (pěkná prasečina, zvláště u plechu), problém nastává s tím ET, protože Ford ho má větší než Peugeot. V TP budeš mít nejspíše velikost ET 20, kdežto fordový disk bude mít třeba 38. Tedy rozdíl 18 mm a to už je sakra znát. A jak už tu zaznělo, každá pneumatika je jiná a ty Polarisy mohou být skutečně "baculatější" a až nyní se ten problém projevil. Správné ráfky vypadají takto (nejčastější vzhled): https://auto.bazos.cz/inzerat/68226856/Plechove-disky-Peugeot-Citroen.php Samozřejmě jdou tam i jiné splňující to ET. Takové ráfky seženeš běžně a můj odkaz na inzerát je podle mě horní cenová hranice, za kterou ty plecháče jdou koupit, protože jich je mraky a skoro nikdo to nechce. Ted jsem si vzpomněl na disky z 205/309 tam bývá ET 28, to by se tam vejít mohlo, ale neriskoval bych to, zvláště když ty s ET 20 není problém sehnat. A vypadají stejně, třeba jako na tomto odkazu, je tam i vyfocen údaj ET. https://auto.bazos.cz/inzerat/69267157/Sada-disku-4x108-na-Peugeot-205.php
  10. MilanF1

    Peugeot 306 2.0HDI Spotreba

    Jak píše ozzy, spotřeba by měla být do 6 litrů, já jednou jel dálku 700 km se spotřebou 4,1l/100 km, ale to je extrém. Pokud jde o měření spotřeby, jsou tvé poznatky skutečně dlouhodobé? Spotřeba se má měřit z plné do plné. V dlouhodobém horizontu (10 000 km a výše) je jedno, zda měříš dle hladového oka, rozptyl bude malý. Určitě bych to napíchl na diagnostiku. Auto třeba může být v nouzovém režimu, v něm to prostě žere. Může to být třeba vadnou váhou vzduchu.
  11. Ta C4 v úvodu je v pohodě, jenom v tom videu chybí kytování, to je na několik dní, dělat by se mi to nechtělo. Jedině, že by ta postranice byla z nového dílu.
    • 27
  12. MilanF1

    Peugeot 306 páčka pod volantem

    Asi to bude chtít nějakou redukci.
    • 9
  13. MilanF1

    Peugeot 206 gt nové vozítko

    Zadek hotový a zvalchovaný lem je v pořádku.
  14. Co žhavení? Funguje?
    • 8
  15. Ty si myslíš, že s GTI jezdím na klobouka? To by byla zase plodná diskuse. Ne děkuji, nechci.
    • 10
  16. Pe.Tr. Ano vzadu vedle 306 bývá GTI-6, ale tohle je model MKIII (99 a mladší - čirá světla, úzké boční lišty, zadní okno bez "gumy" a bez okrasné lišty dole, "liché" budíky přístrojů atd) a tam si nejsem jist. u MKII tam je určitě. Jinak pokud tam být nemá, emblém "306" je správně umístěn. Chtělo by to VIN, pak to bude jasné.
    • 10
  17. Já bych ten potenciál nevyužil, u mě by to byla spíše uloženka. Mým snem je 205 GTI, ale 306tka mi hodně přirostla k srdci a ikdyž má nějaké to kilo navíc, 120 kW je suprový výkon.
    • 10
  18. Tohle je sen mít doma ... navíc je to MKIII. S dobovými RZ. Paráda. Ten příběh má jednu velkou vadu, nemám na to prachy.
    • 10
  19. MilanF1

    Peugeot 206 gt nové vozítko

    Já moc sprejům nevěřím, ale nevím, co je tohle zač. Já jedině tak sprej s tužidlem, tedy ne klasický ředidlový. Já jsem třmeny natřel hammeritkou, ale vůbec nevím, zda to vůbec vydrží.
  20. MilanF1

    Peugeot 206 gt nové vozítko

    Fifa to napsal úplně přesně, bylo to kvůli homologaci. Ty nárazníky jsou ošklivé až jsou hezké. Něco podobného bylo i u 307, soutěžák byl odvozen od CC, tak museli taky něco takého připravit. Ted z hlavy nevím, co tam přesně bylo, ale určitě pod kapotou byl nějaký dvoulitr.
  21. MilanF1

    Peugeot 206 gt nové vozítko

    Už jsem doma, tady je info o GT (a dalších sériích): http://www.autos-series-limitees.fr/ Jen je potřeba se proklikat, už nejde bohužel dát odkaz napřímo.
  22. Totálka, proč ne, když jsou venku pytle. Nevím, jak to má Dacie, ale nejspíše to bude na novou palubku. A záleží, co znamená hnutý na nosníku, může být jen lehce zmáčknutý a klepmíř dá 3 rány a je hotovo. Ale jde o konstrukci, třeba se to hnulo až dál. Ale je to fakt děsivý, že v tam malý rychlosti a tolik škody.
    • 33
  23. MilanF1

    Peugeot 206 gt nové vozítko

    Já neříkám, že tohle je GTI, ale je to GT (Grand Tourisme), proto ty nafouklé nárazníky. Motory jsou shodné s GTI. Těch GT se vyrobilo 4000 kusů. Našel jsem pouze tuto stránku: http://www.guide-des-gti.fr/guide/peugeot/206-gt.php Doma bych to našel v databázi limitovaných edicí, tam je to líp napsané. RC má jiné sedačky a motor 130 kW. To je jasné. FB nemám, ale google na mě ukázal tohle: https://cs-cz.facebook.com/Peugeot-206-Grand-Tourisme-WRC-1999-Limited-Edition-195334577331050/
  24. MilanF1

    Peugeot 206 gt nové vozítko

    StibTo: Tohle je verze GT, tedy v podstatě S16/GTI (100 kW), ale s nabubřelýma narazníkama, proto GT. Je to limitka asi 2000 kusů (ted se nemohu přesně podívat). Každé auto má své pořadové číslo. Pokud se nepletu, tak RC nemá takhle nabubřelé nárazníky a hlavně uvnitř má "RC" sedačky.
  25. MilanF1

    306 2.0hdi 2000-klic

    Immo určitě máš a je v klíčku (vozy do roku cca 1998 měli immo v podobě "kalkulačky"). V zámečnictví by měly immo umět, ale dálku určitě nedají. To jedině v pugu. Doporučuji minimálně udělat náhradní planžetu, aby ses dostal do auta.
×
×
  • Vytvořit...