To já čerstvě sedlal 306tku (od února 2010). Měl jsem chuť se sdružovat a první sraz, který přicházel v úvahu byla Seč u Chrudimě v květnu 2010. Spal jsem v chatce, ráno pěkná zima, odpoledne přeháňky a bylo to na svetr. Tohle si asi nejvíce z toho pamatuji.
Jelikož jsem byl novic a jsem - světe div se - introvert, skoro vůbec jsem se do kolektivu nezačlenil, ač na foru jsem rychle sbíral příspěvky. Bavil jsem se tam hlavně s dvojicí od Kolína, které jsem poté už nikdy neviděl. Orienťák dopadl katastroficky.
V podstatě jsem se moc nebavil, ale s řadou klubáků jsem se tam poznal. Jen s nikým nijak zvlášť. Přes takovéto rozporuplné a smíšené pocity jsem v září zavítal do Lednice. Po předchozí zkušenosti jsem nepřijel v pátek (stejně se večer jenom chlastá ), dorazili jsme v sobotu ráno. Tam už to bylo o něčem jiným, řada lidí mě poznala a už jsem si dobře pokecal v kolektivu.
Z mého pohledu je pro první sraz vhodný jednodenní s menším kolektivem, líp se člověk začlení. Já rovnou zavítal na velký a i přes smíšené pocity jsem jel na druhý víkendový. A jak to bylo dál, to už tu mnozí vědí.
Sakra, už tu straším sedm let ...