Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. Třeba to někoho zaujme. Pěkná 405tka v naftě: https://www.sbazar.cz/vkj/detail/21744303-peugeot-405-d-a-octavia19d A dále 406 coupé s V6: https://www.autofrc.cz/inzerat/peugeot-406-coupe-pininfarina--2002/1200/
  2. MilanF1

    Bílý lak

    Umím levněji, ale jsem z jiné lokality ...
    • 8
  3. MilanF1

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Není to jedno, když na autě jsou jenom letní, nepojedu tam přeci v lednu ... Takže se s cabriem snažím v dubnu a ne dříve.
  4. MilanF1

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Ano, nekrátí se čas pro další TK. Nevím, proč bych se měl třeba "okrádat" o měsíc. Třeba u cabria se to moc nehodí. Ted jsem jel týden po (dřív to nešlo) a je v dubnu. Na STK je jim úplně jedno, zda má auto propadlou TK klidně 5 let a je jen na provozovateli, jak to auto tam dopraví (správně by to mělo být na podvalu).
  5. MilanF1

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    My to v rodině máme jednoduchý. Všechny auta mají TK v liché roce - únor, duben, červen a srpen.
  6. MilanF1

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    To máš ještě čas, já na TK jezdím poslední den platnosti.
  7. https://www.sportovnivozy.cz/88413-peugeot-307-cc-18-mlada-boleslav Kdyby to zmizelo, raději nakopíruji text: Prodám pežota 307, ježdeno pouze na trase Mladá Boleslav - Čistá a zpět. Bohuzel jednou jsem dostal amok a urval zpetné zrcátko a páčku na ovládaní stěraču, tak jsem tam strcil klacek od nanuku a funguje to. Pak jsem rozmlátil palubovku ale to uz sem opravil. Jinak jede dobře, žádný problém. Spěchám na prodej, nutně potrebuju penize, proto nizka cena. Pouze volat
  8. MilanF1

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Hlavně mít doklad a reklamovat. Předpokládám ale, že máš těsně před koncem platnosti TK, takže by to chtělo vyřešit co nejdříve, abys vůbec mohl legálně jezdit. Dej sem pak info, co to bylo za katalyzátor - výrobce atd. Abychom věděli, který raději nebrat.
  9. MilanF1

    PEUGEOT EMOTION DAY 2017

    Já budu v MB, ale termín se mi moc nehodí, proto až "večer". Budu poprvé na Emotion Day, chci si projet 308čku. Sice ten motor znám z RCZ, ale uvidíme, jak se bude chovat 308. Mladá Boleslav - TESCO - Havlíčkova 1255, Mladá BoleslavČas a vůz Vaší testovací jízdy: 6.5.2017 17:00 - 17:30, 3008 GT 2.0 BlueHDi 180 EAT6 6.5.2017 17:30 - 18:00, 308 GTi 1.6 THP 270 S&S MAN6
  10. MilanF1

    Kód barvy vašeho auta - dotaz

    Tak si na úřadě nech za 50 Kč přepsat barvu, ne?
  11. MilanF1

    Disky - aké ET sa vlezie

    Já měl 7x16 ET15 (Avantage - viz avatár) a měl jsem na tom pneu 205/45 a v pohodě. Ale ono taky záleží na pneumatice, každá je jiná ...
  12. MilanF1

    Hluk v kabině po startu

    No to ne, Forďákům nebudeme radit.
  13. MilanF1

    Váš první sraz Peugeot clubu

    To se ještě uvidí...
  14. MilanF1

    Váš první sraz Peugeot clubu

    To já čerstvě sedlal 306tku (od února 2010). Měl jsem chuť se sdružovat a první sraz, který přicházel v úvahu byla Seč u Chrudimě v květnu 2010. Spal jsem v chatce, ráno pěkná zima, odpoledne přeháňky a bylo to na svetr. Tohle si asi nejvíce z toho pamatuji. Jelikož jsem byl novic a jsem - světe div se - introvert, skoro vůbec jsem se do kolektivu nezačlenil, ač na foru jsem rychle sbíral příspěvky. Bavil jsem se tam hlavně s dvojicí od Kolína, které jsem poté už nikdy neviděl. Orienťák dopadl katastroficky. V podstatě jsem se moc nebavil, ale s řadou klubáků jsem se tam poznal. Jen s nikým nijak zvlášť. Přes takovéto rozporuplné a smíšené pocity jsem v září zavítal do Lednice. Po předchozí zkušenosti jsem nepřijel v pátek (stejně se večer jenom chlastá ), dorazili jsme v sobotu ráno. Tam už to bylo o něčem jiným, řada lidí mě poznala a už jsem si dobře pokecal v kolektivu. Z mého pohledu je pro první sraz vhodný jednodenní s menším kolektivem, líp se člověk začlení. Já rovnou zavítal na velký a i přes smíšené pocity jsem jel na druhý víkendový. A jak to bylo dál, to už tu mnozí vědí. Sakra, už tu straším sedm let ...
  15. MilanF1

    Disky - aké ET sa vlezie

    Originál Cyclony 6x15 mají ET19. Stejně tak na starý model S16. Neměly by dřít zevnitř, pokud ano je špatná náprava.
  16. MilanF1

    Disky - aké ET sa vlezie

    ET10? Dej foto, na takové se rád podívám. To ETčko už je asi příliš nízké a chytá ti to o blatník. Asi budeš mít u spolujezdce více zadní nápravu do "A", proto to tam nedře. Tady asi nezbude nic jiného než sehnat jiná kola. S ET 15-20.
  17. MilanF1

    Skrutky na alu disky

    Podle mě oboje. Vzal bych ty podle velikosti klíče v autě (17, 19)
    • 8
  18. MilanF1

    Skrutky na alu disky

    Koupil origo alu, takže rovná dosedací plocha. Tedy ty s podložkou. Je několik typů šroubů na plechy, viz níže. Na hliníky jde použít ten poslední (vpravo). Může též mít chromovanou hlavu a chybí mu mezikužel (na plechy). A pak jsou ještě dva typy s dlouhou hlavou, ty budou myslím na Sciroco nevhodné (budou koukat).
    • 8
  19. žiletka
  20. U mě už Kodyš prohrál, je v něm méně místo pro pravé koleno než v P306. Pro mě dost zásadní argument. V 3008 ani v 5008 jsem neseděl, nemohu hodnotit. Ale v takové 2008 je už od pohledu málo místa - i pro levé koleno. Cenově mě 5008 překvapuje, čekal bych jiné cifry. Ale pro mě je takové auto k nepotřebě a když vidím rozměry obutí, bojím se otevřít ceník pneumatik. Pokud jde o čtyřkolku, někde jsem četl rozhovor s nějakým představeným z Peugeotu a ten říkal, že snad 95% zákazníků by koupilo dvoukolku a pro ten zbytek je ekonomický nesmysl vyvíjen pohon obou náprav. Taky nemají na čem stavět, nemají portfolio takové, kde by koncept čtyřkolky uplatnili, třeba na rozdíl od VW.
  21. Ono asi nepůjde jenom o ty čepy, ty budou mít menší průměr, ale taky i ta díra bude větší a pořád tam bude vůle. V tomhle případě jiný omezovač. Nebo to zavařit a udělat novou díru.
  22. MilanF1

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Nejde jenom o samotný kod barvy, ale taky o pododstín. Třeba EYC jich má dle karet asi 10. Tohle nepůjde rozleštit, navíc se mi zdá, že u blatníku jsou ty dveře tmavší než u zadních dveří. Jako by byl dělaný rozstřik ... ale možná se mi to zdá. Takže dvě varianty: Jiné dveře ve správném odstínu - ideálně i pododstínu (když vidím rozdíl mezi kapotou a blatníkem, tak je to asi jedno ) a nebo lakovat dveře. Pokud jde jenom o změnu barvy bez tmelení, nebude to tak drahé. Bohužel jsi daleko, jinak bych to třeba nabarvil.
  23. MilanF1

    Hluk v kabině po startu

    Vadná řemenice na klice se projevuje takto. Je to běžná závada na tomhle motoru.
  24. Dneska mi to nedalo a vyndal jsem nefunkční omezovač dveří. Byl prasklý, tak jsem ho zavařil. Tak snad to chvíli vydrží.
  25. MilanF1

    Co jste dnes udelali...

    Dneska na tátově Berlingu HDi menší servis. Olej, filtry (na dně paliváku usazený bordel), čistění váhy vzduchu. Nešlo čerpadlo ostřiků, byla to jenom pojistka - k mému překvapení jsou v autě mini pojistky. Dále výměna žárovek v osvětlení ovládání ventilace - nesvítila ani jedna ze tří. Nové čepy řízení a přitom pohled na brzdy. Kotouče na hraně normy, ale destičky skoro holé. Táta s tím za 7 let najezdil 40 000 km a brzdy jsme ještě neřešili. Takže zítra ráno koupím nové kotouče a desky a bude na dlouho klid. Zítra to bude rychlovka, nahodit kotouče, zacvaknout desky hurá na kola.
×
×
  • Vytvořit...