Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. Kdyby mi moje autí vydrželo milion, bylo by to super. Ale dřív jak za 25 let se k té metě nedostanu, při mém průměrném ročním nájezdu 10tkm, tak za 75 let
    • 18
  2. MilanF1

    Lidskej vkus

    309GT: 6V to snad není, to by bylo sakra málo ventilů
  3. Tak pokud se pojede po D11, tak já to s vámi do Poděbrad v rychlejším tempu vydržím. Koukám, jaké máte ve svých autech motorizace a já tam budu mít asi nejslabší
    • 72
  4. MilanF1

    306 S16 kupit ci nie?

    Jediný, kam leju benzin je sekačka Ale tuhle P306 měl na víkendové jezdění ... takový krasavce nemohu provozovat denně, bylo by mi ho líto. Ale tolik bych za to nedal.
    • 22
  5. MilanF1

    306 S16 kupit ci nie?

    Je pěkný, v garáži bych ho uvítal, jenom u vidím, jak na benzince tam budu cpát pistoli s naftou Já jsem prostě na ropáky
    • 22
  6. Andreww: Máš to opravdu pěkný, musím pochválit.
  7. Díky, snažím se to udržovat ve slušném stavu.
  8. , že bych jel sám Tak ne že by auto nezvládlo, ale já si jízdu užiji i pomaleji. No, možná se přidám k Marcelovi, kterýmu to prý pojede max. 90
    • 72
  9. Já bych to spíš viděl na Čáslav -> Seč. No a ještě zda do Poděbrad po D11 nebo po staré ... já bych raději po staré, nerad jezdím po dálnici rychle (nad 110) ... netuším, s jakými závodníky budu mít tu čest
    • 72
  10. MilanF1

    Poutáte se i vzadu?

    Jak jsem já zvyklej se furt poutat, tak se mi jednou v autobuse stalo, že jsem tam hledal pásy , seděl jsem totiž úplně v předu a nějak jsem měl potřebu se poutat. Brzo mi došlo, že tam žádné nejsou...
    • 44
  11. Ok, tak na benzině. Já stejně musím na ten černák, abych se tam otočil a najel na dálnici ve správném směru
    • 72
  12. susta, já ti vyfotím mojí P309, 87´co stojí na zahradě, to bych nazval veteránem, brzo půjde ale do skartovačky.
  13. MilanF1

    Už víte koho budete volit?

    bara: volit čistou krev, takže možná komunity, ti u moci 20 let nebyli, nebo VV. Podle mě základním problémem našeho státu jsou výdaje. Na veřejných zakázkách by se dalo ušetřit opravdu hodně, chtělo by to odstranit lobby. A dále omezit dávky, aby je dostávali jen ti, co je opravdu potřebují. Možná to je psáno v tomto vlákně, podle mě by poslanec měl brát průměrnou mzdu, a ne trojnásobek. A nebo dle tabulek (max je 35 000 Kč).
    • 46
  14. Když to budete chtít někam hodit, tak prosím mimo cestu, nechci si odnášet památku
    • 40
  15. Ono to nejde? ... Já jsem asi dva roky alkohol nepožil a nehodlám to měnit ... snad tam nebudu sám střízlivý ...
    • 40
  16. sakra, to ne. Já stejně nic, co má volume, pít nebudu. Prostě si srazík užít, jak to jen půjde, bez ohledu na počasí. S požíváním alkoholu jsem vůbec nepočítal [upravil dne 13/5/10 MilanF1]
    • 40
  17. Tak ta prognoza nevypadá moc dobře ... Nesmíme si to nechat pokazit počasím, ne?
    • 40
  18. No ještě nevíme, zda pojedeme po staré nebo po dálnici. Samozřejmě se dá sjet u Jiren. Nevím, jak je to se zaplněným parkovišť, tak často tam nejezdím. Ale snad u Horbachu by být problém neměl, občas jsem tam parkoval a pak jel do centra metrem. To parkoviště tam je velký.
    • 72
  19. Marceli, určitě dáme bacha. Těším se, čím dorazíš. Neznám tvůj vozový park, ale těším se na to naftový autí, matně přemýšlím, jaký motor to může být. Ale asi nějaký krásný atmosférák
    • 8
  20. Ten Globus bude lepší, zvláště, kdyby nás bylo trochu více ... přeci nebude třeba se nadlábnout ve Fast Foodu. Jsem zvědav, kolik nás tam bude
    • 72
  21. MilanF1

    auto dymi

    Tím bych se moc neznepokojoval, jak píše Kubik. Máš klasický turbodiesel, tam bych řekl, že je to normální. Když jsme měli Escorta v TD (66kW), tak ten černě kouřil dost ... musel se točit nad 2000 aby to jelo.
  22. Tak jsem dneska provedl malý servis. Je tam nový olej, na doporučení jsem tam dal Total Quartz 9000, jenom trvalo než jsem ho sehnal. Na zadku nové desky, dvě byly úplně v háji, navíc se už drolily. Díra ve výfuku zavařena. Bylo to těsně před zadním dílem, takže ten kousek trubky se uříznul a navařila se jiná, napevno k zadnímu dílu. Dělal mi to známý na dílně, za celé (včetně materiálu a práce) mě to vyšlo na 2000 Kč, takže super. Mám nové údaje o spotřebě, dostal jsem se pod 5 litrů, asi na 4,8. Uvidíme, jaké to bude teď po zavaření výfuku. PS: fota z výměny nemám, není se moc čím chlubit
  23. 17 hodina a Černý Most, tak to se přidám i já. Na čase mi tolik nesejde (musí to být ale odpoledne ), jenom ještě u jakého marketu ...
    • 72
  24. MilanF1

    Jak na to - 306

    Pokud je máš v TP, tak není co řešit. Pokud se ti povedou sehnat Cyklony, tak to bude vypadat suprově. Já v TP mám jen ty 14ky, ale mě to nevadí, mě stačí plechy
    • 38
×
×
  • Vytvořit...