Tak jsem dneska provedl malý servis. Je tam nový olej, na doporučení jsem tam dal Total Quartz 9000, jenom trvalo než jsem ho sehnal. Na zadku nové desky, dvě byly úplně v háji, navíc se už drolily. Díra ve výfuku zavařena. Bylo to těsně před zadním dílem, takže ten kousek trubky se uříznul a navařila se jiná, napevno k zadnímu dílu. Dělal mi to známý na dílně, za celé (včetně materiálu a práce) mě to vyšlo na 2000 Kč, takže super.
Mám nové údaje o spotřebě, dostal jsem se pod 5 litrů, asi na 4,8. Uvidíme, jaké to bude teď po zavaření výfuku.
PS: fota z výměny nemám, není se moc čím chlubit