Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    a zas na nás budou rejžovat

    Když to víme s předstihem, tak se předzásobme
  2. MilanF1

    Asi si to pořídím do 306ky

    No o písku nemluv, když jsem jsem vyndaval ten starej, tak v airboxu ho bylo + nějaké listí. Ale ten filtr byl tak černý a hustý, že nic už projít nemohlo Já ani nevím, jakou značku jsem koupil, ale nějaký no name, když jsem ho kupoval, tak jsem vzal ten s filcem - až pak mi došlo je to pro horší podmínky a já u žádného lomu nebydlím A jako dávat 2k Kč za filtr, to jich mohu mít hromadu obyčejných
    • 36
  3. MilanF1

    Asi si to pořídím do 306ky

    OK, tak už to chápeme Stiflere. Já nepopírám, že sportovní filtr nepomůže, ale třeba já ho nevyužiju, na čtyři předjíždění do měsíce ... za to mi to nestojí
    • 36
  4. MilanF1

    Revizor

    Ravel: dobrý příběh, ale bacha na noční linky, tam tahle jízdenka vůbec neplatí ...
    • 21
  5. Já to měl nějaké pokažené, pošlu screen. Průměr mám 510 a nejlépe Klatovy 461 ... nějaká blbost, když Liberec jsem trefil přesně ... [upravil dne 27/6/10 MilanF1]
    • 15
  6. Díky, žes do toho věnoval sekundu, sekundu a půl ... jenže jsem si to pustil 2x a nějak jsem nepochopil smysl klipu. To mám jako někoho s rakovinou psychicky podporovat? Ale je pravdou, že jsem nekoukal na ty stránky, které byly na konci klipu ... \"som z toho bolaký zmetený\"
  7. MilanF1

    Asi si to pořídím do 306ky

    To se ty sportovní filtry musí prát a starat se o ně? Tak za to by mi to fakt nestálo, při výměně oleje tam hodím zase novej nějakej papírák a jezdím dál. Navíc při mém stylu jízdy by mi stačilo HDI bez turba, stejně se u mě málokdy točí Zvyšovat výkon o kobylu, či dvě, to opravdu nepotřebuji.
    • 36
  8. MilanF1

    Asi si to pořídím do 306ky

    Alespon nejsem sám, kdo si to myslí.
    • 36
  9. MilanF1

    Asi si to pořídím do 306ky

    Stifler, určitě by se změnilo chování vozu, kdybys tam dal zase papírák (když píšeš, že byl o 50tkm přejetej). Ten můj byl hooodně přejetej a dal jsem papírovej, auto ztichlo a bralo od spoda. Spotřeba, těžko říci ... auto koupené v únoru a ještě s hodně přejetým palivákem jsem jezdil za 7 - 7,5, ale říkám, že bylo v těch silných mrazech. Nyní jezdím v pohodě do pěti litrů. Jenom dodám, že váha má za sebou čtvrt mega a čištěná nebyla
    • 36
  10. MilanF1

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    Sakra máš to pěkný Jenom si říkám, co ten odraz v tom zpětném zrcátku ... asi chtěl řidič zůstat v anonymitě
    • 80
  11. Pěkný audio, ale půlka kufru je zabraná. Já mám taky ovály v platu (ale bez zesíku, škoda - jde o finance), dneska jsem k nim tahal pořádný kabely, však víte jaké tam jsou originální s několika konektorama takže to šlo hezky napřímo od rádia, poslech se pochopitelně zlepšil. Nicméně ty máš o dost lepší vybavení
  12. MilanF1

    Genzerova 306ka

    Fakt super světýlka
  13. Pe.Tře, stačí to napsat jednou, my ti věříme.
  14. MilanF1

    205 t16

    Já už jsem ty fotky taky viděl, je to rok, dva ... myslím, že i ten samý inzerát
    • 9
  15. Tak jméno majitele známe, i přesnou adresu (toho člověka dokonce známe osobně, sám má dluhy a jeho syn možná větší ... takže taková povedená rodinka). Už jsem nahlížel do katastru. Je tam příkaz k prodeji nemovitosti na základě exekuce, nějaká půjčka od banky ...
    • 12
  16. Jenom poznámka, už volali do realitky, že jim na to kašlou ... ale o té dražbě jim řeknu.
    • 12
  17. Kovma, díky. Z banky jim odhadce řekl, že to takové domy se prodávají za 2 mega, takže hypošku dostanou. Postup je pěkný, který si napsal a zdá se to být logické ... přeci nebudou platit nejdříve dluh a pak to půjdou koupit ... jako že to stejně neprodá (ač by měli smlouvu o smlouvě budoucí). A tu dražby to funguje jak? (Systém přihazování je mi jasný, ale potom). Koupím barák, vezmu si na něj hypošku a banka z části hypotéky zaplatí ten dluh? PS: Ono s tím dluhem to nebude jen tak ... nejdříve jim říkali, že je 30 000, potom 60 000 Kč. Druhý den, že to je možná až 150 000 Kč. Bohužel se prokecli, že mohou dát až 300 000 Kč, tak najednou z toho bylo 290 000 Kč ... obávám se, aby tam nebyl větší dluh.
    • 12
  18. MilanF1

    Revizor

    Chepp, sice se rád dopravuji po vlastní ose, ale po Praze je někdy o horně rychlejší přepravit se metrem. Dostat se ze černýho mostu do střešovický nemocnice za 50 minut v ranní špičce, to se autem opravdu nedá, když to stojí už na chlumecký.
    • 21
  19. to myslím takovou roli nehraje, ty dvě decky ... jen se na to blbě kouká, u takového vládního vozu. Navíc je to benzín, takže tyto motory mě tolik neberou.
    • 36
  20. MilanF1

    Máte doma psa?

    pastorek: hlavně, aby si nehrál s heverem
    • 19
  21. foxy, myslíš 2,0 HDI se 100 kW? Nebo ještě ty osmiventily 66/80 kW?
    • 36
  22. MilanF1

    Ruzny rozmer kol dotaz

    Tak při nejhorším to odvez na podvalníku
    • 10
  23. Oni už si zažili svý s vyřizování první hypošky, jenomže v té bytovce jsou lidé typu: \"Vy bydlíte nahoře, na Vás prší, tak si to novou střechu zaplaťte sami, na mě neprší.\" Navíc nebetyčný bordel na chodbě, už se tam bojí vodit návštěvy, ač ten byt mají hezký. Koupě domu není jakou koupě bot, ač se boty mohou taky vybírat dlouho než padnou, ale za rok se mohou vyhodit ...
    • 12
  24. Díky za názor Cheppe, vidíme to naprosto stejně. Jim bylo řečíno, že se u notáře sepíše smlouva na těch 290k Kč ... jenže, jak to bývá, notář něco sepíše, schrábne si prachy za smlouvu a je mu jedno, zda se to nakonec prodá či nikoli ... případný soudní spor mu je ukradený. A asi důvod, proč mají platit oni těch 290 000 Kč, realita nechce obíhat všechny instituce, jenom slupnout peníze z prodeje. (ted nevím, zda v těch 290k Kč není i ta provize realitce ... pak by to bylo jasný).
    • 12
×
×
  • Vytvořit...