Kovma, díky. Z banky jim odhadce řekl, že to takové domy se prodávají za 2 mega, takže hypošku dostanou.
Postup je pěkný, který si napsal a zdá se to být logické ... přeci nebudou platit nejdříve dluh a pak to půjdou koupit ... jako že to stejně neprodá (ač by měli smlouvu o smlouvě budoucí).
A tu dražby to funguje jak? (Systém přihazování je mi jasný, ale potom). Koupím barák, vezmu si na něj hypošku a banka z části hypotéky zaplatí ten dluh?
PS: Ono s tím dluhem to nebude jen tak ... nejdříve jim říkali, že je 30 000, potom 60 000 Kč. Druhý den, že to je možná až 150 000 Kč. Bohužel se prokecli, že mohou dát až 300 000 Kč, tak najednou z toho bylo 290 000 Kč ... obávám se, aby tam nebyl větší dluh.