Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. Návod od case bych někde našel (od toho Atomového ne, kupováno z druhé ruky - rozprodej firemního majetku). Rozměry desky jsou opravdu malé. Jde mi hlavně o to zapojení čelního panelu, abych to nezlbnul. Jinak v PC si dokážu vyměnit cokoli. Jediné, co jsem neměl venku je deska . Na tom starém deska není v super kondici (šest let stará), nedrží CMOS paměť. Ale hlavně Atom jsem pořizoval kvůli spotřebě.
  2. No já při delším stání mám taky problémy se starty. Při -7°C (tři dny stálo) mi to chytlo až na potřetí (a to jsem vždy 2x žhavil). Baterka už dodělávala, ale čaplo to. Nekouřilo, nic. Wensdy, že by DRV? Auto jede super Nafta: Verva + VIF (zimní, dvojnásobná dávka) PS: ale třeba 14 hodin mi auto stálo venku při -10°C až -13°C a chytlo to na drc (asi auto pořádně nepromrzlo) [upravil dne 29/12/10 21:04 MilanF1]
    • 58
  3. David: Super sub? Já jsem slyšel o kategorii nižší Logitech a to bylo nebe a dudy. Ale souhlasím s tím, že dobře duní, ale na hudbu to není dobré. Pro filmy je dobrý. Sám tutu sestavu máme asi 4 roky, jenom zadní satelity jsem nahradil většími (z novější sestavy Genius). Já fotit skříň nebudu, není se čím chlubit. Jenom mě štve, že case, ve kterém je Atom má málo pozic pro HDD http://www.czechcomputer.cz/uploadimg/USR.610853/4640DBAFD16FE448C125728A004E3848/K0801101007579954951396160786745.jpg v tomhle mám starý PC a dispozici mnohem lepší: http://www.czechcomputer.cz/product_image.jsp?fr=1&doc=00B94154FADF9461C1256E190074701D Jenom PC jsem nikdy nestavěl (jenom vyměňoval komponenty), takže se bojím přehazování case-case.
  4. Davide, ten sub ve fochu, to ho nemáš na zemi? Já vím, že to není žádná bomba, sám ho mám, ale vždy ho mám na zemi. Se ti musí klepat celý stůl Jinak ve vnitř tolik bordel nemáš, mám větší - dva ventilátory, dva disky, mechanika. Ale já nehraju na krásu
  5. Přesahuje jenom v \"pohotovostní\" poloze? Nebo i někde drhne? Mně kousek přečuhuje, ale neřeším to. Navíc u řidiče mám jenom tu 500. Na jaře tam dám větší. Ty banány, co tam mám teď, slouží tři roky ... každej stál stovku
  6. Takže moje omluva platí, snad ji Pata přijme
  7. Hele já nejsem žádné IDE :D :mad: Tak to pardón, pane . Ale teď, co bylo dříve? PATA nebo Pata? :D
  8. Radku, já bych taky kuchal PC, kdybych chtěl poslat obrázek
  9. WD mám doma a hlučné nejsou, je to OK. Měl jsem jeden Samsung 300 GB a ten při provozu pískal, běhal OK, ale poslouchat se to večer nedalo (ještě že nebyl systémový), šel brzy z baráku Pak jsem koupil z druhé ruky 2x WD 320 GB, jsou naprosto stejné, jenom jiné výrobní číslo. Bohužel v PC mám problém se v nich vyznat.
  10. Kdo to kreslil? PS: že vás baví si takto hrát s fotkama ... Já když se jednou za uherský rok rozhodnu k focení, tak to prostě někam uložím, ale nikdy si s tím nehraju.
  11. IDE nebo-li PATA ... nevím, co bys na tom chtěl vidět ... prostě se tam dává ten široký placatý + molex
  12. ygnor206: Disk už nechci, bude mi stačit ta mechanika Bude to pátá mechanika, co budu mít doma ale první SATA Pátý HDD už nechci ... PS: mám dva stolní PC, ale jeden už rok odpočívá, ale nechce se mi ho prodávat (P4, 4x512MB RAM...)
  13. MilanF1

    406 - servo olej

    ozzy: Je pravda, že táta má najeto o nějakých 70 tkm méně. Oleje je dost, ještě tedy zkouknu, zda je hustý. Nicméně kdyby to bylo jen olejem, bylo by to nejlevější.
    • 37
  14. Já jsem jednou měl program, spíše to byla jen aplikace, u které se změnil název na požadované pixely výsledného rozměru. Poté stačilo obrázky přetáhnout na aplikaci a hned je to vyplivlo menší.
  15. MilanF1

    Změna vozu

    Já mám taky všechny nadkolí, jen s tím rozdílem, že mi dřeli o pneu, protože mezi nima a kaslí byla hlína No tak jsem to vymyl, ale stále to je nafouklé. Doufám, že mě podobné překvapení nečeká.
    • 25
  16. No koukám, že kolegové mě předběhli ... ale u mě to malování vítězí :-D
  17. Alpinka: jelikož nejsem grafik a nikdy si s fotkama nehraju, tak dám jednoduchý návod (pro někoho moc banální). Otevři si obrázek v programu Malování a dej Obrázek -> Roztáhnout či zkosit. V Roztáhnout zvol procenta, na která to chceš zmenšit (zvětšit). Pak OK. Pokud to stačí, dej uložit. Pokud nikoli, opakuj stejný proces a opět zmenši na nějaká procenta. Pokud to potřebuješ u více fotek nebo přesný rozměr /na pixely/, už na to bude potřeba nějaký lepší prográmek (kvůli úspoře času). Ale pár obrázků se dá v Malování upravit vcelku rychle (například pro vložení na P-C, kde je to omezené velikostí a rozměry).
  18. MilanF1

    406 - servo olej

    Já taky uvažuji o výměně oleje, oproti tátově Berlingu mi jde volant podstatně hůře, malíčkem otáčet volantem opravdu nejde. Ozzy, takže bych se raději na to měl vyfláknout?
    • 37
  19. Pata: ta tvá poslední zpráva byla opravdu ke mně? Nějak to nechápu Já prostě tu mechaniku beru a uvidím, zda mi pojede
  20. Tohle už jsem viděl loni, ale je to pěkný. Souhlasím s vendi, platit bych to nechtěl. Nicméně, když to bliká, tak to tolik nežere jako by to pořád svítilo
  21. Já mám desku s Atomem, tak snad s tím nebude problém SZ
  22. Zájemce o mechaniku za 100 Kč by tu byl, srovna SATA by se mi hodila, pokud tedy bude fungovat jak má a nebudu s tím samým problémem rozšiřovat toto vlákno
  23. To sou mi věci Já to tedy nepotřebuji, oblečení složit umím i bez něj Ale nenapadlo by mě, že by něco takového mohlo existovat
    • 61
  24. Já nevím, jaký prohlížeč byl na Linuxu, ale na XP jsem FF určitě neměl. Nejspíše jsem jel na Chrome, pokud v té době byl. Jinak jsem jel na Opeře. Ale souvislost tu s linuxem tu byla (nebo blbým prohlížečem v něm). Prostě mi to nebralo heslo, musel jsem vytvářet nové, dokonce mi do e-mailu přišlo to heslo a já ho dal kopírovat, tak mi na druhém systému nešlo! Takže nebyla chyba třeba v Z/Y nebo ,/. ... diakritiku v heslech nemám. Já jsem ten proces nových hesel opakoval asi deset krát, pak mě to přestalo bavit a hledal jsem, jak nejlevněji sehnat wokna. Generace heslo v XP - nešlo v linuxu generace hesla v linuxu - nešlo na XP
  25. MilanF1

    Upozornění na prodejce - BONFIRE

    S poštou mám taky dobré zkušenosti, na aukru jsem toho prodal/koupil ... ale neznám, co znamená slovo dobírka. Doufejme, že dotyčný jen nebyl schopen, nebo pošta nebyla schopna /zda to šlo třeba přes Prahu/. Stalo se mi ale, že doporučená zásilka do Ostravy došla do druhého zde, za to to samé jen pár kilometrů vedle po okrese šlo pět dní ... tady asi lenost pracovníků.
    • 26
×
×
  • Vytvořit...