Já nevím, jaký prohlížeč byl na Linuxu, ale na XP jsem FF určitě neměl. Nejspíše jsem jel na Chrome, pokud v té době byl. Jinak jsem jel na Opeře. Ale souvislost tu s linuxem tu byla (nebo blbým prohlížečem v něm). Prostě mi to nebralo heslo, musel jsem vytvářet nové, dokonce mi do e-mailu přišlo to heslo a já ho dal kopírovat, tak mi na druhém systému nešlo! Takže nebyla chyba třeba v Z/Y nebo ,/. ... diakritiku v heslech nemám. Já jsem ten proces nových hesel opakoval asi deset krát, pak mě to přestalo bavit a hledal jsem, jak nejlevněji sehnat wokna.
Generace heslo v XP - nešlo v linuxu
generace hesla v linuxu - nešlo na XP