Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. Já zažil zákazníka, který chtěl na Supa V6 obout svoje zimní (na letní prezouval až v půlce června), ač z těch gum lezly dráty. Snad ho kolega přesvědčil ať dá nové... tady nešlo určitě o peníze, když mi pán v tom červnu říkal, že synovi k Vánocům koupil Citroena DS4 a pak si málem v autě zapomněl plynovou pistoli . Na tohle se nezapomíná.
    • 7
  2. MilanF1

    Škoda Superb II 3.6 VR6

    Ideálně žlutá, na kterou je svolavacka na celolak.
  3. MilanF1

    Škoda Superb II 3.6 VR6

    A jak to dopadlo?
  4. MilanF1

    508 davidford

    Nemá GT lepší nápravy? Já mám 19" na GTi, ale je to 308 s hydraulickymi dorazy. Na rozbitou silnici to neni, jinak pohoda. Já si připadám, že jezdím v Octavii na 16". Můj komentář je jenom povzdech, 508 je jiná kára.
  5. MilanF1

    Vizovické Trnkobraní

    Ve Vizovicich jsem letos už byl. Ale nějaké to popíjení nebere ... Já raději zamek a cokoladovnu.
    • 7
  6. Jak moc stará auta? Kdysi jsem byl s 306 r.v. 2000 a pořád vypadá stejně. 106 cabrio má pech, černá barva, červená střecha. 308 taky, červeno černé.
  7. MilanF1

    Doplnění klimy

    To co tu popisujete jsou jasné závady. On má problém, že jim to ukázalo, že systém je prázdný bez příčiny. Osobně nevím, co bych s tím jako servisak dělal, když nemám důkaz pro import, aby zaplatil naplnění. Taky doufejme, že to nové chladivo nebude unikat, je úplně jiné než to staré a je podstatně dražší.
  8. MilanF1

    Doplnění klimy

    To jsem čekal takový výsledek, nezjistili netesnost, takže bez závady a naplnili na tvoje náklady. Já mám zaplacenou servisní záruku, v tom je i plnění klimatizace. Taky ta záruka stala jiné peníze...
  9. MilanF1

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Kdybych měl brát vykon/objem/cena tak půjdu do Leona Cupra. Já jsem Peugeotak, a proto Peugeot. Překvapilo mě, jak komfortní je 308 GTi, takže volba byla jasná... Ford podle mě nebude tak pohodlný, že bych v něm mohl sedět 4 hodiny v kuse... z Leona (ne Cupra, jen FR na 18") jsem po 30 minutách rád vystoupil...
  10. Já věděl, že na šroubek mohu jezdit dlouho. Takže o nic nešlo. Než se otrocky věnovat pixle, raději si zajedu na nějaký výlet.
  11. Akce s nohama na střeše se konala až dnes, ano po 3 měsících. Já jsem psal, že na to nebude čas. Nové táhlo na svém místě, otázka asi 10 minut. Nyní se už blíží 22. výměna oleje a také rozvody. Musím ještě vyměnit zadni brzdy, mrchy vydržely jen 100 tkm. Ještě opravit drobnosti před technickou, která bude v únoru.
  12. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    Akce 21 hotová. Majitel spokojen. Na linkovani to poveze jinam, to neumím.
  13. MilanF1

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Já jsem ale nechtěl ojetinu... a cena za x let mě nezajímá, neplánuji auto prodávat.
  14. Je jasný že to musí schválit import ... vůbec ale netuším, jak se k tomu stavi... takže to neřeší = vlastnost?
  15. MilanF1

    Co jste dnes udelali...

    Dneska trochu očisty a zítra zase do roboty.
  16. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Lux byl na 5 minut. Takže žádné drama. Na palubce byl jenom prach, v podstatě jen vlhkým hadrem setřít. Na karosérií to chtělo dát vosk... takže alespoň trochu vyleštit, umytí nestačí. Já to taky neprozivam, ale chci mít relativně čisté auto pořád. Není to sváteční auto, aby muselo být pořád nalesteny a čistý... takhle odpočívá cabrio.
  17. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    To by ses divil ... stojí venku a lak uz nebyl hladký. Pořád to není ono, jenom 3 hodiny práce.
  18. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    To je dobrá cena. Počítám, že komaxitem ... ale i tak dobrá cena. Za tak málo to neumím, navíc piskovani nedělám.
  19. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Dneska konečně čas opět dát auto do pucu a trochu vyleštit. Po 10tkm poprvé luxováno a ošetřeny plasty - už si to zasloužily.
  20. MilanF1

    Potkal jsem klubáka...

    Kam bych spěchal, to je cestovní rychlost.... Já nemohu za to, že to tvoje šlapací autíčko rychleji nejezdí.
  21. MilanF1

    Životnost P807 2.0 HDi

    Jde o to jak se člověk stará... mám HDi 66 kw a má skoro 440 tkm. Taky se mi blíží rozvody. Jinak u mě jen údržba. Ale je potřeba počítat, že si auto o něco řekne, na svůj věk a kilometry.
  22. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    Ona je neorigo varena i kostra. Na první pohled je poznat jiný plech. A tam dole, jak píšeš, že to prasklo, nemá tam být díra jako na druhé straně? Majitel tvrdil, že ne ...
  23. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    Tohle už bylo tmeleno a jsou tam navarene neorigo plechy ... je to paskvil
  24. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    Nestraš ... já jsem tak rád, že je 21 nemá. U teďka mě to pěkně štve, hrozná práce... Aneb nemam rád fotky nalakovanych dílů, fotky skryji hodně. tady důkaz. V základu, bez tmeleni. Vypada to dobre, krom sváru pod sedlem. Poté následně tmeleni, a to není finiš.
  25. MilanF1

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    308 GTi je stejně rychlý... s 1.6
×
×
  • Vytvořit...