To co tu popisujete jsou jasné závady. On má problém, že jim to ukázalo, že systém je prázdný bez příčiny. Osobně nevím, co bych s tím jako servisak dělal, když nemám důkaz pro import, aby zaplatil naplnění.
Taky doufejme, že to nové chladivo nebude unikat, je úplně jiné než to staré a je podstatně dražší.