ET38 není standardní pro Peugeotí auta, mohou to být kola z Forda, pak včetně tlouštky řešit i změnu středové díry.
Nicméně nevím, o jaké auto se jedná, abych mohl říci, co bude stačit a co ne. A také nevím jaký je průměr ráfku.
Na 306 ET, na které lze obout skoro cokoliv, je na úrovni 15 mm, takže bych spíše volil 2,5 cm, aby výsledek byl 13 mm.
Když to vezmu kolem a kolem, není lepší koupit kola se správným ET? Protože se více zatěžuje náboj a taky jsou potřeba delší šrouby.