Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    Průběh TK ponovu

    Jsou auta, která z výroby mají pás v horní části okna, takže proč by to nešlo dodatečně. Jinak na čelním skle nesmí být celoplošně ani čirá folie, protože je to jedna z únikových cest z vozu. Že lezou z fabriky auta se 70% propustností, to si nejsem jist, ale možné to je. Jenom pozor na zatmavení z fabriky na zadních oknech (jsou více než 30%), na který je uveden symbol "V", takové okno se dodatečně tónovat nesmí (alespoň, co jsem slyšel).
  2. MilanF1

    Průběh TK ponovu

    Sawoy: STK v pohodě, oni to neměří. Myslím, že ani nemají mašinu. Atest tam samozřejmě mám, na kterém je uvedeno, že celková propustnost je 70%. Ono to možná už i sedí. Když mi to tam před 5 lety lepil, říkal, že dopředu dává hnědé folie, že to není na první pohled poznat jako černá. A mám i potvrzení o instalaci těch předních. Sice to je k ničemu, ale mám to
  3. MilanF1

    Průběh TK ponovu

    Vpředu je hnědá folie s 30 zatmavením, ale za ty roky už vybledla, nevím,jaké je zatmavení z výroby. Ono to skoro není poznat, že tam něco je, jenom ta fotka dost zkresluje - spíše se podívej skrz čelní okno na boční spolujezdce - jako by tam folie nebyla. Vzadu je folie 95, ale dneska už je taky slabší.
  4. MilanF1

    Průběh TK ponovu

    Když tu házíte fotky: http://nd05.jxs.cz/435/688/a9850540b7_86735275_o2.jpg Jak je se zatmavením oken? Aneb, okna jsou tonovaná z výroby, jaké tam jsou folie: vpředu/vzadu?
  5. MilanF1

    Průběh TK ponovu

    Pokud nechceš klasické zatmavovací, pak to dává smysl. V tom případě bych tu celkovou propustnost neřešil. Tak ji budeš mít třeba 67%, místo 70%, no a co
  6. MilanF1

    406 SV 2.2i 16v

    Dá se nastříkat cokoliv. A challengery se dělaly taky tmavé. Já bych zvolil něco světlejšího a tím nemyslím origo stříbrnou.
  7. MilanF1

    Průběh TK ponovu

    Folie se zatmavením 5%? Takovou jsem neviděl, ta je snad je čirá. Jinak samozřejmě musíš dodržet tu maximální propustnost vpředu, což bude problém. Pokud vím, tak nejmenší zatmavení bývá 30%, což je právě na oné hranici. To platí a lze namontovat na auta bez zatmavení bez výroby. Ale ono ani to zatmavení 30% není skoro znát, cokoliv je méně, bych považoval za vyhozené peníze
  8. MilanF1

    Roman Bazi - 306 Cabrio

    A mojí 15" rezervu nechtěl. Jinak cena za plechy pěkná.
  9. MilanF1

    Printova 106 SPORT

    Do jaký půjdou barvy? Jinak pro lakýrníky to moc složitá práce nebude Tedy pokud si nevymyslíš barevné kombinace
  10. MilanF1

    Ake max. disky na 1.4i?

    StibTo: Ty to určitě nemáš na 5,5" ráfku. Myslím, že ty Alesia jsou 7"
    • 76
  11. MilanF1

    Registrační značky na přání

    Příjem ze značek na přání je součást rozpočtu daného města. Takže jak píše veverka, nic je to nestojí. V podstatě je jedno, zda budou mít klasicou RZ nebo tu "na přání".
  12. MilanF1

    má tu někdo 207 Le Mans?

    Kilometrama brzo, ale co časově, jak dlouho tam jsou?
  13. MilanF1

    Co jste dnes udelali...

    Vzhledem k tomu, že hned vedle je vypínač v odpovídající výšce, budou tam asi tajné dveře. Ty bláho, to je jak na zámku.
  14. MilanF1

    Připojení zadních repro

    Bohužel nevím, zda auto bez zadních repro má konektor. Ale nedivil bych se tomu, kdyby to tak bylo. Já mám v autě vyveden kabel pro CD měnič a ten jsem nedávno koupil a jedu na něj Dej foto plata s reprákama a jaký kabely z toho lezou. Jako já bych doma možná ten konektor, co byl na platu, našel. Jelikož s platem jsem dělal "psí kusy" a nakonec jsem koupil jiné.
    • 22
  15. MilanF1

    Připojení zadních repro

    Vlevo z plata má jít kulatý šroubovací konektor na zatočeném kabelu (pružnost) - jako na obrázku. Pokud není, budou ty repra dodělávané. Jelikož existují i plata bez repráků. Originální repráky poznáš jednoduše, jsou přidělané do plata zespod a mají plastový kryt.
    • 22
  16. MilanF1

    306GTi-6 by Béďa

    Cyclony jsou krásný, o tom žádná. Ale proč se lidem zrovna líbí bílá barva, to moc nechápu
  17. MilanF1

    Auto roku v ČR - kodiaq

    Kodiaq nevypadá špatně, ale nechtěl bych to. Je tam málo místa pro pravé kolego, i v mé 306 je více místa. Pro mě dost zásadní omezení v pohodlí a přes to nejede vlak.
    • 70
  18. Správně je ta flekatá. Ale o víkendu bude asi zase měnit barvu.
  19. MilanF1

    Disky - aké ET sa vlezie

    Já mám dokonce v nabídce několik sad, které pasují na 306 a přesně
    • 51
  20. MilanF1

    Disky - aké ET sa vlezie

    ET38 není standardní pro Peugeotí auta, mohou to být kola z Forda, pak včetně tlouštky řešit i změnu středové díry. Nicméně nevím, o jaké auto se jedná, abych mohl říci, co bude stačit a co ne. A také nevím jaký je průměr ráfku. Na 306 ET, na které lze obout skoro cokoliv, je na úrovni 15 mm, takže bych spíše volil 2,5 cm, aby výsledek byl 13 mm. Když to vezmu kolem a kolem, není lepší koupit kola se správným ET? Protože se více zatěžuje náboj a taky jsou potřeba delší šrouby.
    • 51
  21. Už se to trochu hýbe. Dneska chameleon Aneb kdo uhodne, jakou má nyní barvu?
  22. Já tam byl jednou s Jeepem, americká verze a jaksi jsme nemohli najít štítek. Jenom jakýsi papírek na dveřích s VIN. Ani počítač nepomohl, no tak jako štítek posloužil ten papírek, VIN tam byl tak co Ale u evropských aut by neměl být vůbec problém v PC dohledat, kde to má být.
    • 16
  23. Asi si trochu pletete pojmy. 1. skutečně číslo motoru se dnes neeviduje, je možné motor přehodit za stejný typ. 2. na STK zkoumají typ motoru (kodové označení). A právě na tohle je dotaz. Na evidenčce nebo na TK musí zkontrolovat, zda ve vozidle je daný typ motoru. Dokonce jsem slyšel, že se tohle možná bude i fotit.
    • 16
×
×
  • Vytvořit...