Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    ztráta výkonu

    PP nehlásí nějakou hlášku? Jinak kolik to má najeto ... napadl mě třeba FAP filtr.
  2. Taky mi přijde 500 Kč málo, ale asi takové servisy budou ... já loni platil cca 800 Kč v bývalé Barumce (dneska BestDrive nebo jak se to jmenuje), ale stejně k ničemu, uniká a nezjištěno kde, takže ji řešit nebudu.
    • 29
  3. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Koukám, že máš po výplatě, tak ses mohl rozšoupnout
  4. Nejlepší by asi bylo udělat záznam (především zvukovej) toho cvakání. Já tedy u svého HDi taky něco slyším (ale jako jediný člen posádky - asi jsem moc přecitlivělý ). Ale spíše jen za studena, ale jak píšeš jenom při zátahu (při brzdění motorem ne). Možná to jsou u mě hydroštely, uvidím po výměně oleje (na podzim), ale dám pořád Quartz 9000. U mě motor jezdí super, spotřeba hluboko pod pět litrů ... takže to neřeším. Tys udělal přechod na hustější olej, takže hydroštelům to jen pomůže. Doufejme, že to u tebe nebude vstřik.
    • 25
  5. MilanF1

    Diskutovaná spotřeba

    Tak jde o to, jaký dvoulitr tam je, zda 66, 79 nebo 100 kW. Nicméně pod 1500 se nepouštět, pokud máš motor rád. Jinak platí takové pravidlo, naslouchej motoru, on si řekne co se mu líbí. Nicméně u (66 kW) jezdím v rozmezí 1600-2200 ot. a spotřebu mám 4,6l/100km, ovšem 306 je mnohem lehčí auto. Možná se budeš ptát, zda se snažím co nejdříve dosáhnout nejvyššího kvaltu (rychle akcelerovat) nebo lechtat plyn a pomalu řadit při výše uvedených otáčkách. Nevím, co je lepší, ale já ten plyn jenom lechtám v tom rozmezí a spotřeba mám takovou, jaká je. Rychlé akcelerace jsem nezkoušel (zvláště mi to nepřijde vhodně, pokud je motor studený). Toť rady ode mne, snad budou nápomocny. PS: jenom mně ted napadlo, že budeš mít určitě palubní PC, ten by měl ukazovat spotřebu a můžeš testovat různé režimy :papa
    • 36
  6. MilanF1

    Narazniky tuning

    Mně ten zadní nárazník tak strašný nepříjde, naopak je hezky zahlazený, nemá různé patvary, otvory, prolisy ... Jenom je možná trochu širší, pak to chce asi stejný bodykit na celé auto. Moje hodnocení berte s rezervou, protože věci na autě krom výměny oleje a doplnění nafty do nádrže mě moc neberou
  7. MilanF1

    John - 406 Coupe V6 = po STK // jezdime

    Johne, pěkná kára Ať dobře dlouží
  8. MilanF1

    STOP po zapnuti klimatizacii

    Doplň ještě motorizaci, ale pokud dobře chápu, tak standardní teplotu máš 80°C, pak bys mohl mít nějaké HDi. Podle mě se po zapnutí klimy motor zahřívá více, až to překročí určitou teplotu, pak se přidá druhý ventilátor a uchladí to na 80°C. Ale ta stopka je divná, takže možná vadné teplotní čidlo.
    • 9
  9. MilanF1

    partner klubu AUTOKELLY

    Koukám, že veškerou výplatu necháváš v AK, tohle vlákno patří výhradně tvým příspěvkům
  10. MilanF1

    P306 - kabel do dveří

    Lubko: ta průchodka mi přijde stejná jako mám do zadních dveří. Takže možná se ptát na průchodku do zadních, místo předních
    • 66
  11. MilanF1

    Koupě 206 2.0 Hdi

    Ten motor se dával do hodně aut a netrpí neduhy jakými jsou dvouhmotý setrvák nebo FAP, protože je nemá. Běžně odchází řemenice na klice, ale je to tak známé, že výměna není tak drahá. Pokud se narazí na dobrý kus (pokud možno nestočený), tak motor vydrží dost. Já mám přes 250tkm a vše - krom řemenice na klice - původní. Chip určitě půjde, na to asi nejlépe odpoví straki007 Kolegové mě jistě v doplní.
    • 8
  12. Určitě to bude bez demontáže, ale okno si stejně musí alespon o kousek stáhnout dolů a ono nejezdí skoro vůbec. Když jsem to nedávnou zkoušel (ani už nevím proč), tak jsem sjel o 5mm, ale myslel jsem, že urvu kličku. Sundám tapec a namažu, stejně jsem se na to chystal, i kdybych folie nedával.
  13. Tahle firma dělu Llumar. Četl jsem na netu i reference a byly pozitivní. Myslím, že dva nebo tři klubáci to od nich mají. Mám dobrou zkušenost s Bruxsafol, ty jsme měli na Escortu (ale stále ho potkávám), na autě jsou tak osm let a pořád vypadají dobře. My jsme je ale nenechali lepit. Jen musím rozchodit zadní stahovačku, která je zatuhlá, protože okénko nebylo snad nikdy stahované
  14. Dopředu mi dají folie s propustností 70%, takže by to mělo být legální. Samozřejmě chci atesty a typový list . Jak tmavý bude zbytek, to dořeším na místě. Ale moje představa je taková, ze zadní boční klidně nechám úplně černý (stejně vzadu málokoho vozím). Páté dveře budou na diskusi, abych skrz ně něco viděl - volit asi budu něco mezi 15-35% propustnost. Je mi jedno, že všude bude jiná folie, hlavně aby to bylo OK. Dopředu tmavé bez atestu nechci, hádat se s policajtem, to není pro mě. Navíc bratránek měl bud 15% nebo možná jen 5% propustnost na předních (na oktávce). V létě byla v autě tma, jakmile se setmělo, na křižovatce musel stahovat okýnka, že nic neviděl. Takovou cestou jít nechci.
  15. Rozhodl jsem se, že půjdu do folií, ale ne jako u P309, kdy jsem si je lepil sám + nějaký pochybný atest. Navíc zadní okno jsem docela zkurvil, protože jsem to dělal sám a blbě se to lepí v horizontální poloze. Dlouho jsem hledal firmu, co mi to udělá za dobré peníze, nabídky typu 5 000 Kč za celé auto mně moc nenadchly, ale díky zdejším starším vláknům jsem narazil na firmu Japkor, kde mi to nalepí za 2 500 Kč, jenom hold musím do Plzně, sice to je nějakých 130 km, ale pořád se mi to vyplatí. Vzhledem k tomu, že nefunguje klima, doufám, že při foliích bude v autě lepší klima než loni ...
  16. MilanF1

    290km/h na D5

    AKCZ: možná že i to ... pustím si nějaké video s F1 a můžu porovnat http://www.youtube.com/watch?v=6l_uhy8NEWc Video začíná na cca 320 km/h, na konci cílové rovinky na Monze cca 360 km/h, za šikanou Variante del Rettifilo v pravotočivé zatáčce Curva Grande cca 300 km/h a před Variante della Roggia lehce přes 340 km/h. Dál to nemá smysl popisovat
    • 28
  17. MilanF1

    290km/h na D5

    jo, bude to fake ... viz toto: http://www.stream.cz/video/582256-280-km-h-na-dalnici-d11-predjizdeni-kamionu-zprava Tady bych té rychlosti opravdu věřil ... navíc jede o trochu pomaleji než na videu výše a auta míjí jaksi o dost rychleji Edit: Nechci toto video chválit, to fakt ne. protože to se pak člověk musí bát předjíždět v rychlosti 130, protože tohoto blba v zrcátku přehlédne ... nebo alespon neodhadne tu rychlost [upravil dne 5/5/11 23:05 MilanF1]
    • 28
  18. MilanF1

    290km/h na D5

    No pěkný, ale nedomnívám se, že byl 290 km/h ... to ty okolní auta nemíjí zas tak rychle, když by měly jet 130. Já jsem tak rychle opravdu nejel, ale ten rozdíl v rychlosti by musel být mnohem značnější. Pokud to je fakt reál, tak to potěš koště ... přidělat mu křidélka, tak vzlétne ...
    • 28
  19. MilanF1

    Tohle určitě potěší

    107 a 308 taky na tom nejsou špatně
    • 10
  20. Já tě k ničemu nenutím, osobně jsem se nesetkal s policajtem, co by měl metr ... ale určitě se takový \"úchylák\" najde. Já je nám na hraně, od sebe jsou cca 62 cm a od blatníků cca 35 cm Ale při pohledu na P406, tak není pořádně místo snad jedině místo mlhovek, které ty zrovna nemáš
    • 12
  21. MilanF1

    306 XSI Edition 2,0 16V

    Aha, takže strukturovaný, to není tak hrozný . Samozřejmě proti uhlíkovým vláknům jako takovým nic nemám. Však se podívejme na auta F1 a z čeho je asi karosérie , až na to, že to lakují.
  22. S maskou neporadím, jenom se domnívám, že to denní svícení nemá správní umístění (příliš blízko sobě a daleko od krajů). Viz obrázek.
    • 12
  23. MilanF1

    306 XSI Edition 2,0 16V

    Světla nezvyk, s tím souhlasím, ale není to špatné Stříška vypadá dobře, jen já nejsem zastáncem karbonu, přijde mi to jako globus tuning, co má každý trotl. Určitě nechci urážet, je to věcí vkusu, hlavně, že se to líbí majiteli
  24. MilanF1

    opravy čalounění

    McJirik: obávám se, že tvoje nabídka spadá do komerční inzerce:myslim, pro ni je nutné zaplatit poplatek.
  25. MilanF1

    Klima z 1,8 do 1,4

    co chceš přendavat? Celou klimu nebo ti jde jenom o kompresor?
    • 11
×
×
  • Vytvořit...