Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    Jaký motor v 301?

    Já myslím, že do 301 se dává jen 85 kW 1.6 benzin, tedy VTi. Je tam i další 1.6, ale to je naftové HDi a ten motor se mi v tomto voze hodně líbí.
    • 6
  2. Náhrada za mé jarní srazy to není, Radim s tímto srazem přišel sám a já jsem za to moc rád. Vybral ideální termín, duben a po výplatách. Já nejspíše jarní minisraz neudělám, nechci vytvářet konkurenci pro Radimův sraz. Když bych dal pozdější termín než má Radim, už by se to mohlo tlouknout s víkendovým srazem v Liberci.Možná něco připravím spíše na červen. Radim má opravdu zajímavý sraz a my se jej s Kitty nejspíše zúčastníme. Takovéto srazy máme rádi.
  3. Teplota je dle budíku nebo změřená? Budík může kecat.
  4. Tohle je ale divný ... já mám myslím 550 a 550 mm a nepřekrývají se, jsou vedle sebe (mezi nimi tak 4 cm). Přemýšlím, kde by mohl být zakopaný pes ... nemáš náhodou u řidiče ramínko od spolujezdce? Většinou ty spolujezdcovi ramínka bývají delší .. ale u 306 si tím nejsem jist a ven se mi nechce.
  5. MilanF1

    partner klubu AUTOKELLY

    Musíš mít novou, protože je na ní datum platnosti. Po přijetí platby v co nejkratší době ji vyrobí StibTo a zašle na adresu, kterou zde máš uvedenou.
  6. MilanF1

    partner klubu AUTOKELLY

    Díly dle OEM kodu jsou uvedeny níže na obrázku. Ceny jsou již po slevě na Peugeot Club, tyto ceny mohou uplatnit jen řádní členové. Členství se kupuje v e-shopu klubu: http://www.peugeot-club.com/index.php?/store/category/2-%C4%8Dlenstv%C3%AD-inzerce/
  7. Radime, ale ty stěrače se ti překrývají, ne? Myslím že řidičův je přes ten u spolujezdce ... Zdá se mi, jako bys měl ten u řidiče obráceně, že ta delší část stírátka by měla být blíže k "A" sloupku u řidiče.
  8. MilanF1

    Za kolik tankujete?

    Stát chce vydělat? Vždyť se spotřební daně neměnily, ale je pravda, že se zdražením je větší odvod na DPH. Když se cena ropy nezmění, nejvíce na tom vydělají pumpaři, protože si zvýší marži.
  9. MilanF1

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Nebyl na brzdě náhodou motor 2.7 HDi V6? Ty tvoje čísla jsou moc pěkný, ale pro mě to není, já bych využil sotva polovinu točivého momentu.
  10. No ten stěrač je fakt nějaký dlouhý. Ale když jsi to myl, auto jsi měl ještě čisté, tos neviděl moje. Ač nyní je umyté, na STK jsem to chtěl trochu vypucovat a nejet tam jako prasátko.
  11. MilanF1

    407 SW HDI jaký motor??

    Lukaydo: Peugeot dělá pořád pozink? Jest-li v rámci šetření od toho neustoupili. Škodovka auta v pozinku nedělá, ale je tam více barvy než na korejcích. Takže tak rychle nezreznou. Přemýšlet o autě za 2 roky, to je fajn, ale sbíral bych informace postupně, pročítal zdejší forum a samozřejmě projel různé motory. Pak poznáš, co by ti vyhovovalo. Ten dvoulitr by měl být spolehlivější, ale taky jde o to, na jaký kus narazíš.
  12. To jsme měli udělat sraz, Lucasao: 123 456 Andreww: 234 567 MilanF1: 345 678
  13. MilanF1

    Roman Bazi - 306 Cabrio

    195/50 R15? Na tohle auto by měly být kola 195/55 R15. Nicméně pokud to budeš mít zapsané, obuješ na to gumy, které budou odpovídat.
  14. MilanF1

    Kde jsou aktuální stanovy?

    Zavedeme cokoliv, jen na to najít lidi.
  15. MilanF1

    Peugeot 306 1.9TD by Rikic

    Nová čirá světla, nejsou to náhodou DEPO? Pokud vím, tak tyhle svítí mnohem hůře než origo Valeo. Jinak mě se to tvoje auto moc nelíbí, ty úpravy nejsou moje gusto. Kde sehnat díly, zkusil bych místního člena HUGO BOSS, je od Trutnova a nárazník a světla by mohl mít.
  16. MilanF1

    Kde jsou aktuální stanovy?

    Už ve třetím, nyní se řeší jen drobnosti. Projednáváme je skutečně dlouho, aby se na nic nezapomnělo a nemusely se zase měnit. Byl tu kladen důraz na dodržování nových zákonů, avšak snažili jsme se prosadit změny, které více odpovídají současným potřebám klubu. Vyčkejte prosím, brzy si budeme moci přečíst, co jsme vymysleli.
  17. MilanF1

    Ocenění starého Peugeotu 306

    Já myslím, že to auto bude OK a zaslouží si být na světě ještě nějaký ten rok ... ale každý na to kouká jinak. Ceny letěly dolů a moje 306 je neprodejná za to, co bych si představoval. Na budíkách je "obrovské" číslo a nefunguje klima. Loni jsem jednomu klubákovi (doufám, že odpustí, že si nevzpomenu na nick) pomohl s nákupem 306 HDi, rok 2000. Opticky jen běžné oděrky, 2 sady kol, funkční klima a na budíkách myslím 180 tkm. Vůz stál 30 000 Kč.
  18. MilanF1

    Zajímavé koupě 106

    MBX je samozřejmě rarita a myslím, že byl vyroben podobný počet kusů, pak bych i 106 Le Mans nazval raritou, ale dneska to nikdo neocení. Je to pořád mladé auto. Stejně tak 205 Roland Garros Cabrio. Já mám prostě rád auta okolo roku 1990, ale já stejně tohle nemám kam dát.
  19. MilanF1

    Ocenění starého Peugeotu 306

    Chtělo by to foto, jak vypadá zevnějšek, zda tam jsou běžné oděrky, nebo zda je auto odrbané, promáčkliny atd. Prodejní cenu auta bych viděl max. na 15 000 Kč (pokud vzhled je OK). Lidé neradi kupují auta s tachometrem nad 200 tkm. Pokud je eko poplatek, ten sníží cenu dolů. Ten papající olej taky nepřidá. Když vyměníš gufera, dáš nové destičky, budeš tam za 5 000 Kč a možná se ti prodejní hodnota zvýší na 20 000 Kč. Z tohoto pohledu to tedy nemá smysl. Osobně bych auto ponechal, zvláště, když jste provedli výměnu podvozkových dílů a zadní náprava je OK. Koupil bych destičky a pak jezdil. Doléval olej, případně udělal ty gufery. Bezpečnost vozu je diskutabilní, jelikož u "bezpečného" auta si člověk více dovolí, protože to je 4x4, má asistenty, airbagy ... on je někdy lepší respekt z vozu a jet pomaleji. Za 50 000 Kč se nekoupí žádná hitparáda, bude to neznámé auto a možným úvodním servisem. A obávám se, že ta "vysněná Škoda" nebude o moc mladší.
  20. MilanF1

    Zajímavé koupě 106

    Takové auto se nekupuje kvůli spotřebě, ale proto, že je to rarita. Těch Le Mans bylo vyrobeno 1000 kusů.
  21. MilanF1

    Zajímavé koupě 106

    je to le mans .... kurna, nemám na to místo. Jinak to vypadá dobře na svůj věk.
  22. Přesně tak, aby tam něco bylo. Myslím, že minule mi napsal lehký únik oleje, ač nikde nic neteče.
  23. Máme za sebou technickou, všechno v pořádku (já nic jiného nečekal ), jenom mám v protokolu napsanou lehkou korozi, ale co taky chtít od auta, které jezdí 14 let a má nemálo kilometrů.
  24. MilanF1

    106 vs Felicia - velikost?

    Nostalgie, nenostalgie, já bych takovou káru bral. A ty na tom bazoši vypadají dobře. Jen cenovka je poněkud vyšší. Pokud je však stav TOP, pak bych do toho klidně investoval
  25. MilanF1

    boční lišty

    Romane, myslím, že by to mělo být stejné. Nejspíše by to odhalil pohled do Servisboxu na nákresy modelů MKII a MKIII. Pokud lišty nalepíš, půjdou tam určitě.
×
×
  • Vytvořit...