Chtělo by to foto, jak vypadá zevnějšek, zda tam jsou běžné oděrky, nebo zda je auto odrbané, promáčkliny atd.
Prodejní cenu auta bych viděl max. na 15 000 Kč (pokud vzhled je OK). Lidé neradi kupují auta s tachometrem nad 200 tkm. Pokud je eko poplatek, ten sníží cenu dolů.
Ten papající olej taky nepřidá. Když vyměníš gufera, dáš nové destičky, budeš tam za 5 000 Kč a možná se ti prodejní hodnota zvýší na 20 000 Kč. Z tohoto pohledu to tedy nemá smysl.
Osobně bych auto ponechal, zvláště, když jste provedli výměnu podvozkových dílů a zadní náprava je OK. Koupil bych destičky a pak jezdil. Doléval olej, případně udělal ty gufery.
Bezpečnost vozu je diskutabilní, jelikož u "bezpečného" auta si člověk více dovolí, protože to je 4x4, má asistenty, airbagy ... on je někdy lepší respekt z vozu a jet pomaleji.
Za 50 000 Kč se nekoupí žádná hitparáda, bude to neznámé auto a možným úvodním servisem. A obávám se, že ta "vysněná Škoda" nebude o moc mladší.