Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Repase bývá lepší než nákup nějaké levné sračky Jen v mém okolí je několik autoelektrikářů, kteří se tím zabývají. U Tebe taky někdo bude...
  2. Zůzo, Zůzo, takhle se odkazy nedávají Správně má být takový: #1604691 (Klikneš si pravým myšítkem u příspěvku na \"Zasláno...\" a vybereš \"Kopírovat adresu odpazu\". Pak už jen Ctrl+V)
  3. S tím 100% souhlasím.
  4. Ale rozhodně je zajímavější, než Tvé, jinak moc pěkné, cc
  5. Předek odřízli ze čtyřkolky
  6. Méďo, obvykle se tam takhle nevyjadřujeme.
  7. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Pěkný, pak napiš jaké to bylo
  8. Celou dobu jsem čekal, kdy z toho udělají ošklivé auto a ono nic. Mě se líbí a to moc!
  9. To vypadá na ten Facebook
  10. Dík, nepotřebuji. Nasbírali jsme jich strašně moc a celé albumy rozdávali. Škoda, že jsi nenapsala dřív, včera jsem věnoval i hodně Albert samolepek. Ale alespoň něco.
  11. Změna, v pondělí nic nepošlu V Červeném Kostelci na Tebe ještě čekají samolepky z Penny: 5, 50, 55, 96, 97, 103, 114, 159, 163, 168 a 186. Ale ty nejdřív musím vyzvednout a pak to pošlu vše najednou. OK?
  12. Adresu mám
  13. Ahoj, Penny jsem už dávno poslal pryč, z Alberta máme navíc: 2, 3x5, 2x7, 8, 2x12, 13, 2x25, 27, 28, 39, 43, 44, 45, 4x46, 54, 58, 61, 63, 67, 70, 2x74, 75, 76, 2x84, 2x88, 3x89, 91, 93, 96, 98, 3x100, 110, 2x112, 115, 119 Chybí nám 109. V pondělí Ti pošlu: 5, 13, 25, 43, 63, 67, 74, 100 a 115 [upravil dne 30.8.2014 19:53 od Peta]
  14. Péťa

    tak ho mame doma

    Na vás, lopaty. Právě, že nic nepíše. Chudák sedí doma u PC a říká si \"Kam jsem to vlezl, všude samá lopata\"
  15. Péťa

    tak ho mame doma

    pucek: nic si z těch lopat krnovských nedělej, to je u nich normální. Vždyť se podívej, jak vypadají
  16. Péťa

    kod hry

    Záleží na podmínkách výrobce hry. Ale já bych si s tím hlavu nelámal, jednou jsi ji koupil, tak bych ji klidně nainstaloval na 2 PC. Obecně jsem proti krádeži SW, ale když to je v jedné domácnosti, tak si s tím hlavu nelámu.
    • 7
  17. Péťa

    Čo je toto za hríb ?

    Jak někoho napadne vzít houbu, kterou nezná? A jen na základě fotky a informace na internetu ji sníst? :o :o :o :bojim :bojim
  18. . . . . . . . . . Děvčata začínají ukazovat holá bříška . . . . . . . . . . .
  19. Péťa

    Pomozte nám otestovat nové forum

    Něco je špatně Ze \"sledovaných\" na stávajícím fóru mám v \"Obsah, který sledujete\" na novém fóru vše, kromě jediného: (ale je to v archivu, tak možná proto). \"Oblíbené\" na stávajícím fóru jsem na novém vůbec nenašel
  20. Péťa

    Investice- práce

    \"Pane Lorenc, uvezu to kolečko?\"
  21. Péťa

    Investice- práce

    Za nás se té pozici říkalo \"mistr\". Řídil partu dělníků a případně s nimi aktivně pracoval. Výborná je zodpovědnost za lidi, které si prakticky nemůže vybrat. [upravil dne 29.8.2014 20:06 od Peta]
  22. Péťa

    Investice- práce

    A co dělá Site-Manager Elektro? Tyhle \"nóbl\" názvy normálních pracovních pozic opravdu žeru.
  23. Péťa

    Set-top box neukazuje info o programu

    To je proto, že tam nic nedávají.
  24. Péťa

    Notebook do 9 tis.Kč

    Ještě se podívej sem: http://eshop.asus.com/cs-CZ/repasovane/repasovane-notebooky?dir=asc&limit=30&order=price I když teď tam nic zajímavého nemají, vyplatí se ty stránky sledovat.
  25. Minulý týden ve středu jsme byli v tom druhém aqua - http://www.golebiewski.pl/cs/wisla/special-offers/offer-details?OfferID=743&Tags=Wisla,Homecs,cs První poznatek - nedá se tam platit kartou, naštěstí vedle recepce mají bankomat. Parkování - na zpevněné ploše pod hotelem, zdarma. Nebo na hotelovém parkovišti (placené). Celý areál je obrovský, netrpíte pocitem, že by byla hlava na hlavě. U vstupu dostanete ručník, mýdlo ve sprchách je, takže stačí mít jen plavky. Skvělé je, že v ceně jsou nejen vodní hrátky, ale také sauny, solná jeskyně a ledová jeskyně (ta se klukům moc líbila, doporučuji mít boty) a posilovna. Blbé je, že tam mají jen tři skluzavky a pak tzv. cibuli, kde se chvíli točíte a pak spadnete do cca 2,5m hloubky. Divoká řeka také byla spíš stojatá voda. Vířivky super. Kluci si užili i otáčecí kýble, které se postupně plnili vodou a pak najednou převrátili. Dobré je i pískoviště. K jídlu nekoupíte nic, k dispozici je bar s nápoji, káva mi nechutnala ani trochu, nic jiného jsme nezkoušeli, pití pro děti jsme měli (na rozdíl od jídla, předpokládal jsem, že tam něco ke koupi bude, byť předražené, ale bagety s sebou vozit nehodlám). Celkový dojem je výborný, byli jsme tam 4 hodiny a uteklo to děsně rychle.
×
×
  • Vytvořit...