Opravdu mě mrzí, že sraz musel být zrušen. Já osobně si myslím, že nejvíc je na vině lokalita, která je tak trochu bokem. Už tak byl i vánoční večírek (kdyby mi to Hurvajz a Radka nedali příkazem, ani tam bych nejel).
Já osobně bych toto vlákno uzamknul.