Já teda asi budu za "blbce", ale proč by přední kamera na telefonu měla zrcadlově otáčet? Je pravda, že ji téměř nepoužívám, selfie nedělám. Taky jsem si říkal, že mají pravostranné řízení a pak v diskusích četl názor o zrcadlovém obrazu. Podle mě to zrcadlové není. Na videu je vidět, jak řadí levou rukou.